Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tudnám elnyerni a szívét? fórum

Hogy tudnám elnyerni a szívét? (beszélgetős fórum)

21. Hattori (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2023. febr. 24. 17:10
Hahaha:)
2023. febr. 24. 12:54

Szerintem a szex elég fontos eleme egy kapcsolatnak, főleg az elején.


Nem biztos, hogy "elnyered a szívét", ha lefekszel vele, de az tuti, hogy egy fordulópont lenne.


Ha szabadok vagytok, mindenki tetszik mindenkinek, akkor nem is értem, hogy mire vártok/vársz.

19. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 12:44

Ne dőlj be neki, szerintem csak szexet akar és azért szállt rólad le, mert úgy látta, hogy nem állsz kötélnek. Kamu szöveg ez a "csak úgy tudnék megnyílni ..." ugyan már!

Viszont ha neked elég a szex és el tudnád fogadni, hogy utána esetleg lelép, akkor vágj csak bele.

18. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 12:23
Arra is készülj azért fel hogy lehet ez csak a csajozós dumája és lelép ha megkap.
17. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 12:20
Hívd át magadhoz vacsizni a többi jön magàtol.
16. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 11:22

Előbb szex aztán mehet a komoly beszélgetés. Mindig tanul az ember. Hatalmas figura :DDD


És amíg vannak buta nők működni is fog..

2023. febr. 24. 11:18

Miért nem tud ez a pasi először az érzéseiről beszélni veled és csak azután ágyba vinni? Pl. beszélhetne arról, hogy mit érez irántad, mit szeretne tőled, komoly kapcsolatot, vagy csak alkalmi partnerséget.

Ez így, hogy először feküdj le vele, majd azután beszél az érzéseiről, tényleg szivatásnak tűnik részéről.

14. robotica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 10:34

Több férfi barátoddal is kitárgyaljátok, hogy ki kivel feküdne le szívesen? (Lehet, hogy ez most már általános és nincs benne semmi különös, csak én maradtam le)


Milyen jellegű közeledését utasítottad eddig vissza? Kifejezetten szexuálisat, vagy volt benne ígéret együttjárásra is?


Milyennek ismered, hogy viselkedik párkapcsolatban?


Hogy éreznéd magad, ha a testi kapcsolat nem vonna maga után érzelmit is (az eddigi barátságon kívül)? Ez is benne van a pakliban. Neked így is jó lenne?

2023. febr. 24. 09:02
A férfiakat a hasukon keresztül lehet leginkább megnyerni.
12. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 23:02
Szív erősítőnek vágjál be egy pohár bort, vagy bármit amit szeretsz, és bátrabb leszel.
2023. febr. 23. 22:39

Kedves F.I.

Mindig kettőn áll a vásár, de ez a vásár jobban rajtad mint a másikon.

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - _Berry_)
2023. febr. 23. 22:12
Beszélgetés közben feküdnének le. Vagy pontosabban beszélgetnének lefekvés közben is. Mifelénk úgy szokás.
9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 22:06
Először jönne a lefekvés, aztán a beszélgetés?
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 22:00

Úgy néz ki, fontos neki a sex is. Is, is, is.

Barátság extrákkal.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. febr. 23. 21:58

Nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz az, ha ő szex után tud megnyílni?!

Úgy értem, más megnyílik előtte. Szerencsére nem kell mindenkivel lefeküdjek, mert megnyílnak az emberek.

Viszont itt nem tudom mi a helyzet. Sokszor elmondja, hogy őszintén tudna beszélni a legmélyebb érzéseiről, de neki kell hozzá a szex. Nem jelent ez rosszat? Vagy hogy is van most ez?

6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. febr. 23. 21:56
Neeeeeem elég merész.
5. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 21:56
Azt írtad h évek óta ismeritek egymást, és jól kijöttök. Nincs itt semmi akadály, csak el kell fogadnod a közeledését. Nyugodtan mond meg neki, h próbáljátok meg, aztán majd kiderűl h passzoltok-e egymáshoz.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 21:51
Rántsd be az ágyadba végre!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. febr. 23. 21:50
De hogy, vagy mint kezdjek hozzá?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 21:35

"Én, aki soha nem kezdett ki férfivel,"


Ideje elkezdeni, egyenjogúság van. Ne legyél szégyenlős. Haladj a korral.

2023. febr. 23. 21:32

Évek óta ismerjük egymást. Néha vannak hullámvölgyek, de a végén valahogy mindig kibékülünk. Volt pár alkalom, hogy visszautasítottam a közeledését, de nem azért, mert nem akartam tőle semmit, hanem azért, mert azt hittem, hogy csak szivat. Mire ráébredtem, már késő volt.

Mint emberek, nagyon jól kijövünk egymással, és említette párszor, hogy ő mindig le akart velem feküdni, és ő őszintén tudna velem beszélni az érzéseiről, de neki fontos lenne, hogy lefeküdjünk egymással. Tudom, hogy nem fog már közeledni felém ilyen téren, tehát csak én kellene lépjek, de hogy? Én, aki soha nem kezdett ki férfivel, hogy vegyem a kezembe az irányítást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook