Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudhatnám meg, hogy milyen rövid haj illik hozzám? fórum

Hogy tudhatnám meg, hogy milyen rövid haj illik hozzám? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 10. 18:51

Fújd le hajlakkal, nem fog feltöltődni.


Amúgy szerintem nem normális hogy gyűlölöd a saját hajad 😳 A fejbőrödet próbáld kikúrálni, ha nem használ amit az orvos felírt, akkor menj vissza/másikhoz. A többi baj nagyrészét megoldja egy jó frizura.

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 18:35

Tegyél rá valamit, hogy ne legyen elektromos!


Én hajzselét teszek rá, azzal formázni is lehet.


Nekem ilyesmi hajam van: [link]


Azt nem szeretem, ha nagyon rövidre vágják, mert legyen lányos, bár van amikor nagyon beleéli magát a fodrász és 4 cm-nél rövidebb lesz. Ilyenkor sírok egy kicsit, de azért nem áll túl rosszul:DDDD


Mivel minden reggel úgy nézek ki, mint pumukli;), ezért ezt a hajat minden reggel meg kell csinálnom. Kicsit zselés+vizes kézzel beletúrok és átszárítom.

2022. febr. 10. 17:55

Mennyire normális utálni a hajat? Néha olyan ideges leszek emiatt, főleg hajmosás után mert hiába mostam hajat szinte, hogy épp fésülöm érzem hogy áramosodik és ingerült leszek majd a fésűt neki ütöm a falhoz, mikor be akarom hajgumizni, néha erősen megtépem hogy bárcsak kijönne mind...nagyon csúnya a hajam és nem csak a fejbőröm a gond. Ha ilyen pixie stílus lenne azt jobban tudnám kezelni mint ezt pedig ez egyszerű ami van..máskor nem szoktam ingerült lenni. van amikor annyira vakarom mosáskor hogy néha érzem hogy fáj de ilyenkor a gyűlölet ami irányít...

4.appok nem érnek semmit...próbáltam egy csomót de mind nnulla.

2022. febr. 10. 15:33
Vannak ilyen appok.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 15:14
Egy gyakorlott fodrász rögtön megmondja, az arcformáról, a szem-száj állásáról, hogy melyek az előnyösek. És persze, megnézi a hajadat is, hol vannak benne forgók, milyen formára vágva lehetne a legelőnyösebb frizurát készíteni belőle.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 15:09

Ó,,hirtelen azt hittem hogy te vagy akinek tegnap írtam hogy menjen bőrgyógyászhoz a hajproblémával.

Vagy de .

Rövidíts fokozatosan,,több frizurát próbálva

2022. febr. 10. 14:57
Régóta szeretnék igazán rövid hajat. Nekem valamiért a rövidebb frizurák állnak jól és ritkán volt hosszú. De sosem szerettem gondozni vagy simán csak mosni főleg mióta elkaptam ezt a seborrheát amire kaptam dolgokat de nem sokat segítenek és emiatt kezelhetetlennek érzem a hajam. Régebben is még a korpa előtt könnyebbnek éreztem a hajmosást mikor rövid volt de úgy igazán rövid. Persze nem szeretnék fiúsank kinézni, mert általánosban többször hittek annak hiába öltöztem lányosan, de azóta már megváltoztak a vonásaim nyilván. Mindig is imádtam a pixie frizurát de abból se mindet. A lényeg, nem szeretném ha kínlódás lenne a mosás és új frizurát váltanék ami rövid és nem kéne mindig hajgumival összefognom. Szemüveges vagyok, és most is kissé rövid a hajam viszont a pixitől félek hogy drasztikus változás lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook