Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? fórum

Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
341. massalhangzo (válaszként erre: 339. - PöttyösPanka)
2016. nov. 22. 20:29
nekem egyebkent az a furcsa, hogy ilyen esetben nem az merul fel, hogy basszus, akkor engem nem is szeretett, vegig megvezetett. mert ha valakibe akarhany nap alatt beleszeret a pasi, akkor nyilvanvaloan az azt jelenti, hogy ot nem szerette. mar ha ez a viselkedesebol es a tettebol nem lett volna halal vilagos
340. massalhangzo (válaszként erre: 339. - PöttyösPanka)
2016. nov. 22. 20:25
hat nyilvan jol erzi, hogy a pasi hazudott. azert nem egy makulatlan jellem, hogy csodalkozni kellene azon, hogy plusz egy hazugsag :D ennek ellenere vegig bizonygatja, hogy de tutira 2 nap alatt tortent, mert a no, akivel csalta, az is ezt mondta, sot datum szerint. milyen meglepo :D
339. PöttyösPanka (válaszként erre: 338. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 19:57
Pont ezért tette fel a kérdést, mert a pasi állítása ellenére nem nagyon hiszi, hogy valaki így szerelembe esshet.
338. massalhangzo (válaszként erre: 335. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 19:12

ha olyan kozismertek vagytok es kozel, akkor miert hitted el, hogy a parod aznap ismerkedett meg vele, mikor mondta, es maris szerelembe esett?


celoztal ra, hogy bebukott, mert magatol nem mondta volna


en azt nem ertem, olyan esetben, ahol teherbe estel es hazassagot terveztel, hogy-hogy az foglalkoztat leginkabb szakitas es abortusz utan, hogy hany nap alatt esett szerelembe (mikor beled is allitolag rogton), meg hogy mit csinal a noci es hogyan


ez nem az a szakitasi eset, amikor meg rendbe lehetne hozni a dolgokat, vagy remenykedhetne az ember barmilyen jo dologban. ez pont az az eset, amikor szigoran le kell zarni, es tovabb lepni

337. massalhangzo (válaszként erre: 334. - B598e4912b)
2016. nov. 22. 19:08
biztos nem ok, mert a srac anyucihoz koltozott :D
2016. nov. 22. 18:56
Nem nyomoztam en senki után az emberek ugy hozták az informáciot mintha fizettem volna érte.
335. Mónika7343 (válaszként erre: 330. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 18:53
Koszonom az epitő kritikákat. Eklolvastam mindet. Mivel minket sokan ismernek ahol lakom es az illető hölgyet is is jöttek mentek az informáciok.
2016. nov. 22. 18:35

Ne írj várost! csak azt, hogy mikor történt a nagy szerelembeesés!

Ma délben beültem egy kocsmába (mert nagyon jó a kávéjuk) és a pultos lányka azt mesélte a barinőjének, hogy őt úgy eltalálta ámor nyila, hogy csuda. egyik nap 6 órán át beszélgettek, másnap a srác szakított és a 3. nap már hozzá költözött.

Szóval, mikor lettek a te hőseid szerelmesek?

2016. nov. 22. 18:27

Hogy miért fontos a megfelelő választás:


[link]

332. massalhangzo (válaszként erre: 330. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 16:40

de mas meg maskent all hozza, azert azt el lehet fogadni, megha te nem is ugy viselkedtel volna. a feltekenyseg azert sok embert megbolondithat egy idore, es elkezd nyomozgatni :D


bar ha en ugy tudnam, az exem az anyjaval el, az uj noje a vilagvegen szinten az anyjaval, penzuk meg alberletre sincs, es heti egyszer futnak ossze, az nekem elegtetel lenne, ha a pasi szemet volt velem :D


de nekem egy szemetkedos sem jutott. egyik exemmel sem szakitottam meg vegleg a kapcsolatot, nem mintha utana folyton beszeltunk volna, csak nem volt orihari vagy erelvagas. mindenki elte az eletet, ha ritkan osszefutottunk valahol, orultunk es egy kis beszelgetes

331. csikil4ny (válaszként erre: 318. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:39

Ez aztan tenyleg nem a te dolgod, de ha gondolod szerezhetsz neki masik munkahelyet.


Tenyleg kezd betegesnek tunni ez a sok informacio az uj no eleterol.

330. túrógombócka (válaszként erre: 329. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:35

az ócsárlás meg a szitkozódás oké, természetes. egy darabig.

de én pl. mindig minden kapcsolatot megszakítottam az exekkel, nem érdeklődtem felőlük, pláne nem az új barátnő felől. számomra ők nem léteztek, nem kívántam tudni róluk.

329. massalhangzo (válaszként erre: 326. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 16:30

szerintem valahol az ertheto, mikor valakit elhagynak, akkor tudni akarja, kiert-miert. az is emberi, normalis, hogy duhos valaki, ocsarolja azt is, akit szeretett, plane az uj not. sokszor ez csak duh


nekem csak ez a torteneti korites furcsa, ennyire nem szoktak egymas eletebe maszni regi es uj no, legfeljebb feltetelezesek vannak


biztos kicsit maskepp zajlott a dolog, a srac bebukott a csajjal, az is lehet, hogy ragaszkodott ahhoz, hogy csak most ismerte meg, hatha visszatancolhat, mert ugye azt mondani, hogy fel eve dugogatom, mikozben teged felcsinallak es hazassagot tervezunk, az gaz, olyat senki nem mond magatol, inkabb hallgat vagy hazudik


azt sem nagyon hiszem, hogy az uj no igy cirkuszolt volna, legfeljebb ha a pali osszevissza hazudozott volna neki is mindenfelet, mint ahogy a csajnak is tette. es oda lukadunk ki, hogy a nok ekkora hulyek, hogy barmit elhisznek vagy el akarnak hinni

328. 8a65af67ce (válaszként erre: 305. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:30
Te most mit szeretnél? Visszakapni őt?
327. 8a65af67ce (válaszként erre: 326. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 16:23
Megszerette? Lehetséges, hogy a boltban azért állt meg csevegni a csajjal, mert igazából vele szeretné rendezni a kapcsolatát.
326. túrógombócka (válaszként erre: 324. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:17
nekem ez már olyasmi, mint a Stockholm-szindróma, hogy betegesen érdeklik azok, akik tönkretették az életét...mintha már-már megszerette volna a pultos csajt.
325. gribedli*** (válaszként erre: 320. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:16

Mennyit nyomozol a nő után, hogy azt is tudod, milyen műszakban dolgozik?


Meglátszik, hogy nincs gyereked, vagy nincs a közeledben ekkora gyerek. Nekem van, és tudom, hogy képtelenség este 7-kor 5-6 éves gyerekkel bevásárolni menni, hiszen akkor már nekik vacsiidő meg fáradtak, nyűgösek lennének ilyen helyen. Ha van nagyi meg a nő tesója, akkor pláne gondolom, velük hagyná ilyen későn, hogy elszaladhasson boltba.


Szerintem egy csomó dolgot kitalálsz összevissza. Nagyon zagyva ez az egész. De te tudod...

324. massalhangzo (válaszként erre: 318. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:14

tudod ahhoz kepest, hogy a palid 2 nap alatt zugott bele es hagyott el miatta, es o is akkor ismerte meg, szerintem tobbet tudsz a norol, mint a pasidrol :D


ezeket megis honnan veszed, a csaj pontosan hol el, mikor mennyit dolgozik, milyenek a szokasai, hogy tervezik a kettejuk dolgat az exeddel? mert nem hiszem, hogy egy tescos osszefutas 3 oraig tartott, es nehany kave mellett kedelyesen kiveseztetek egymas eletet :D

2016. nov. 22. 16:12

Sziasztok!

Elolvastam mindent (ja nekem sincs jobb dolgom :D)

Szóval, bennem is megfordult, hogy ez egyszerűen nem lehet igaz... és ha így van, akkor nem értem miért kell ilyet kitalálni magadról. Mivel ez egy fórum, ahova (szerintem) olyan emberek járnak, akiknek van véleményük és szeretik is azt hangoztatni, ha lehetőség adódik rá; ennek következtében elég ha "eljátszunk a gondolattal" arra is lesznek reakciók. Szerintem.


Ha tényleg így történt a sztori, aki írnék Neked 1-2 jó tanácsot a jövőre nézve.


Ennek az egész történetnek 2 igazi áldozata van, és nem több. Az egyik a Te egykori magzatod a másik a Pultos Lány gyermeke.

Az a hapsi, akivel összejöttél mindig is egy felelőtlen alak volt, és Neked ezt tudnod kellett volna! Mi az, hogy Ő annyira akart gyerek, ezért szülsz Neki egyet? Az 1 gyerek... nem egy tárgy. Miután meghoztad azt az eleve ROSSZ döntést, hogy oké szeretnék egy babát, akkro számolnod kellett volna a következményekkel. Egy igazi anya, egy felelős felnőtt ember igyekszik számolni a következményekkel. Ha pedig ez nem sikerül, akkor tanul a hibákból. Ha én eldöntöm, hogy oké gyereket szeretnék, akkro nem dobom el, csak azért mert a pasi meggondolta magát, nekem meg úgyse kellett, meg egyébként is, hogy pasizzak a babakocsival?...

Az, hogy az exed milyen ember az a Te szempontodból már tök mindegy... az is, hogy a Pultos Lány milyen ember, az is tök mindegy. Előbbivel akkor kellett volna foglalkoznod, amíg melletted volt. Szóval az, hogy velük mi van, meg mit tettek az az Ő dolguk. Neked kellene végre tisztázni a saját felelősségedet. Miért hagytam, hogy hülyének nézzen? Kihasználjon? Miért voltam egy olyan pasival, aki -állításod szerint- nem csinált semmit? Nem tett semmit a mi napsugaras közös jövőnkért?

Ezeken gondolkozz el.


Elvesztegettél x időt az életedből, mert valaki azt mondta, hogy majd elvesz feleségül, blabla... Mondani bármit lehet. Ezenfelül pedig átestél egy abortuszon, aminek nem fogod fel a súlyát, és ebből is csak annyit látsz, h szegény Te, akinek magas volt a vérnyomása...


Hát nagyon remélem, hogy ez az egész nem igaz, és ennyire buta emberek nem léteznek. Ha mégis, akkor tényleg totálisan építű jellegűnek szántam az imént leírtakat. Mert ilyen egyszerűen egy felnőtt emberrel nem fordulhat elő...

322. túrógombócka (válaszként erre: 320. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:12

mégis honnan tudsz róluk ennyi mindent?

tényleg valami mazochizmus ez nálad.

321. 76071fbb2e (válaszként erre: 269. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:12

Nekem tetszik a reakciód a nőre, pont azért, mert szokatlan ebben a helyzetben és nagyon intelligens. Biztos meglepődött.

Én nem téptem volna meg, nem süllyednék olyan mélyre, nem ér annyit egy pasi sem, pláne egy ilyen. Azzal csak magadnak ártottál volna. Eszegessék, amit főztek maguknak.

De én nem tudtam volna higgadt maradni. Bennem forrt volna a düh, inkább nem köszöntem volna. De amit csináltál, jó. Egyszer.

320. Mónika7343 (válaszként erre: 315. - Gribedli***)
2016. nov. 22. 16:11
6 éves gyerek miért nem menne az anyjával bevásárolni este? amikor anyja váltott műszakban dolgozik, egyik héten 5-ig másik héten meg éjfélig.
319. c73db520ef (válaszként erre: 318. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:11
Ez mar had ne a te gondod legyen.
318. Mónika7343 (válaszként erre: 314. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:09
Biztos igazad van, de a földrajzi távolság miatt lehet ez nem tudják megoldani. Amikor mi összejöttünk és 80 km volt köztünk, akkor is az volt a dilema, hogy az exnek hol találok munkát. Mondjuk én szerencsés helyzetben voltam, mert találtunk, de lehet, hogy most nem ez a helyzet, jön a tél az építőipar leáll, máshoz nem ért. Hogy költözzön a csaj anyjához jövedelem nélkül, anélkül azért csak nem fogják eltartani, bármekkora is a lamur.
317. túrógombócka (válaszként erre: 314. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:07
nyilván a pasi nem akarja más gyerekét a nyakába... egyszerűbb hétvégenként tologatni a nőt, hétközben meg mehet a helyi kocsmába.
316. massalhangzo (válaszként erre: 313. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:06
es milyen klassz kapcsolatotok volt, boldog veggel, nem?
315. gribedli*** (válaszként erre: 299. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:05
Így se életszerű, mert ilyen kicsi gyerek este 7-kor már vagy fürdik, vagy vacsorázik, nem flangál. A nő meg, ha pultos és este dolgozik, gondolom akkor már indul a melóba, nem császkál tescoba
314. massalhangzo (válaszként erre: 311. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 16:05

nyilvan mar akkor is tologatta a masik nocit, es esze agaban nem volt szakitas meg hasonlo. csomo ilyen primko el igy, en azt nem ertem, miert valasztottal annyira magad ala


minden ilyen pasi azt mondogatja annak a nonek, akit epp asszony mellett huzogat, hogy milyen szerelmes, majd szakit, osszehazasodnak blabla. ha barmi lamur lett volna itt, akkor reg egyutt elnenek, ha maskent nem, valakinek az anyjanal :D

313. Mónika7343 (válaszként erre: 307. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:04
Hát a mi kapcsolatunk pont így kezdődött, mint az övék, én otthon, az ex az anyjánál....
312. Hanami
2016. nov. 22. 16:04
Sehogy,bár van az a helyzet,mint a mellékelt példa is mutatja.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook