Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? fórum

Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
41. NomNom (válaszként erre: 39. - Csurmi)
2016. nov. 21. 12:03
Nekem az döbbenet, hogy ez a rokon hogy dőlt be neki. :/
40. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 12:02

Szerintem úgy történt minden, ahogy lennie kell, remélem, ha vissza akarná magát kuncsorogni ez a görény, az arcába csapod az ajtót. Sőt, remélem, hogy meg se próbálja!


Sajnálom, amin keresztül kellett menned, de jobb, hogy most derült ki mint később.


A nőt nem értem, hogy 2 napos ismeretség után hogy mer olyat mondani valakinek, hogy kirúgja belőle a gyereket, tipikus nyúl viszi a puskát esete, nem őt csalták meg veled, hanem téged csalták meg vele, úgyhogy nem értem miért is pofázott.


Az meg külön tetszik az egészben, hogy kocsi, teló, kulcs letesz, és az ex vissza a mamahotelbe, mindenki azt kapta, amit érdemel, a nő pölö egy életképtelen phöcsöt:)


Te meg hagyd magad mögött ezt az egészet és kívánom, hogy találj valaki jobbat!

39. Csurmi (válaszként erre: 37. - NomNom)
2016. nov. 21. 12:01

Igen, itt ez biztos visszaüt majd a faszinál. Gondolom majd koppan egy szép nagyot.


Sajnos a mi családunkban is volt ilyen élősködő eset, de szerencsére nálunk még időben meg lett szakítva a kapcsolat. Baba nem volt. De már eljegyzés volt a párnál.

Szerencsére most már külön utakon járnak.

Így is elég durva az ilyen lehúzás. Hát még ha gyerek is van.

Döbbenet , hogy milyen emberek vannak tényleg. Hihetetlen.

Én se fogom fel, hátmég az aki ezen átesett.

38. gabesz55 (válaszként erre: 36. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:57
Elhiszem,együtt érzek Veled.
37. NomNom
2016. nov. 21. 11:56

Rendkívül "márkás csapat" lehet az exed az új nőjével. Mindkettő az a semmirekellő söpredék akik máson élősködnek. Azért fognak szétmenni, mert nincs elég lóvé... a szerelem meg egyszer úgyis elkezd halványulni.

Ami veled és a babáddal történt az tragédia, nagyon sajnálom. De az ilyen élősködő férfiakat nagy ívben kerülni kell. A mi családunkban is tette már tönkre valaki életét hasonló pasas. Csak ott a gyerek meg is született.

36. Mónika7343 (válaszként erre: 35. - Gabesz55)
2016. nov. 21. 11:50
Igen kedves gabesz55, jobb így persze, csak az én szerelmem sajnos még nem múlt el, plusz belegázolt a testembe a lelkembe. Tudom, hogy az idő sok mindent meggyógyít, de jelenleg nagyon szomorú vagyok.
35. gabesz55 (válaszként erre: 29. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:46
Örülj,hogy megszabadultál tőle,sajnálom,hogy igy!
34. Mónika7343 (válaszként erre: 32. - Csurmi)
2016. nov. 21. 11:43
Nagyon nehéz, a babát persze megsírattam, de az, hogy nem is érdekelte, hogy mi lesz a gyerekünkkel, az nem fér a fejembe. Hogy velem mi van, azt persze még megértem, hiszen ezek szerint szerelmes lett másba, de egy gyerek nem egy kiscica, habár azt se raknám ki. Az hogy a közeljövőben bárkiben megbízzak, szinte kizárt, mindenkiben azt fogom nézni mikor csap be. És ez persze tudom nem fer, de jelenleg ezt érzem.
33. gabesz55 (válaszként erre: 30. - B598e4912b)
2016. nov. 21. 11:42
Várd ki a végét!
32. Csurmi
2016. nov. 21. 11:39
Hidd el visszakapja majd az élettől, hogy nem becsült meg. Majd rajon mit veszített. Csak te legyel eros. A szerelem meg majd jonni fog, abban biztos vagyok.
31. Mónika7343 (válaszként erre: 28. - Csurmi)
2016. nov. 21. 11:33
2 hete jöttem haza a kórházból, egyenlőre itthonról tudok dolgozni, de a lelkem jelenleg darabjaira van törve:(
30. b598e4912b (válaszként erre: 17. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:33

van az a szerelem, ami 2-3 havonta egy-két együttlétet is kibír!


A pasi Londonban dolgozik, a lány meg itthon és szerelmesek, még egy év után is.

29. Mónika7343 (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2016. nov. 21. 11:32
Most már én is tudom, de bíztam benne, szerettem, gyereket vártam tőle, kivakartuk a szarból, amikor megismertem semmilye nem volt, otthon adtam neki, kocsit a segge alá, újabbnál újabb telefonokat, ruhát, munkát stb. És mégis lealacsonyodik egy agytalan pultosnőhöz, aki még a tétejében nem is egy világszépség. Amikor megláttam a facen, azt hittem sírógörcsöt kapok.
28. Csurmi (válaszként erre: 26. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:28

te jó ég :(


És azért már kicsit sikerült erőre kapnod? Gondolom már eltelt néhány hét nem?

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:27
Meg fogod találni, aki hozzád illik, és nem ilyen görény. Ezt a kapcsolatot ne bánd, ennél ezerszer jobbat érdemelsz.
26. Mónika7343 (válaszként erre: 24. - 115cd46046)
2016. nov. 21. 11:25
Eddig se keresett, ezután se fog. Az anyja hívott fel 1x, hogy mi lett az unokával. Akkor mondta, hogy már hazavitte bemutatni az új nőt a gyerekével együtt.
25. Mónika7343 (válaszként erre: 23. - Csurmi)
2016. nov. 21. 11:24
Hát nem ismerték egymást addig a bizonyos napig, csak mivel részeg volt amikor hirtelen számon lett kérve, így kikotyogta, hogy hát lett más. Gondolom az volt a koncepció, hogy szépen a hátam mögött majd találkozgat a csajjal, aztán amikor biztos lesz, majd lép, csak mire hazajött kész tények elé lett állítva, és ő a csajt választotta, mondván, hogy szerelmes lett belé.
24. 115cd46046 (válaszként erre: 21. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:20
persze, fiatal vagy még :) nem lesz egyszerű menet túllépned rajta, sok idő. csak eszedbe nem jusson visszafogadni, mert nem tartom kizártnak, hogy próbálkozni fog még.
23. Csurmi
2016. nov. 21. 11:20

Igen, en megértelek.

Próbál ezt lezárni valahogy. Tudom, h nagyon nehez. De jobb most megszabadulni az ilyen embertől, mint kesobb, ez teljesen igaz. Biztos találsz majd egy normalis férfit. Ezekkel meg próbálj nem törődni. (tudom, h nehez).


Nem tudom mi jatszodhat le egy ilyen ember agyaban.... Fura nekem az is, h ilyen hirtelen lelép. Mert bar undorító, de mas ilyenkor eloszor viszonyba kezd, aztán ha beleszeret masba, akkor szakit a régivel, nem??? Huh furcsa az egesz. Lehet a volt parod titkol még vmit. Kizart, h ne lett volna viszonyuk.

22. andi6020 (válaszként erre: 19. - Csurmi)
2016. nov. 21. 11:14
?? Pont azt írja, hogy eszébe nem jutott volna szülni.
21. Mónika7343 (válaszként erre: 19. - Csurmi)
2016. nov. 21. 11:11
A nőnek persze azt adta elő, hogy már mi nagyon rossz kapcsolatban élünk, egyáltalán nem szeret már, csak őt. Nem is fogta fel a csaj, hogy amikor megismerkedtek mi még együtt éltünk sőt szóltak is neki. Szerettem volna megtartani a babát, de mérlegeltem. Először is ha az ex most így viselkedik, ezek szerint nem is lesz kíváncsi a gyerekére, tehát nem akarok állandóan háboruzni vele, hogy esetleg támogasson már minket anyagilag. Másodszor pedig jobb így, begyógyulnak a sebek, és majd eljön talán az életemben az az ember, aki ténylegesen szeret és azért akar tőlem gyereket, mert fel is akarja nevelni közösen velem.
20. Csurmi
2016. nov. 21. 11:10

Próbálj új életet kezdeni, és minden kapcsolatot szakíts meg ezzel az emberrel.

Döbbenet tényleg, hogy milyen gerinctelen emberek vannak. :( Nagyon szomorú

19. Csurmi (válaszként erre: 17. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 11:06

Én még mindíg azt gondolom, hogy az a kapcsolat nem lesz hosszú életű. A csaj se normális, ahogy itt már más is írta. Már eleve ki az aki képes így egy kapcsolatot szétrombolni, vagy lehet csak a saját gyerekének akar valakit, bár ezt is kétlem. Undorító a nő is meg az exed is.


A babát én azért megtartottam volna a helyedbe, mégha fenyegetőzik is a csaj, mert szegényke nem tehet erről. De ez az én véleményem. Főleg ha már nagyon akartad a babát.


Nagyon sajnállak.

18. Mónika7343 (válaszként erre: 16. - Linzerkarika)
2016. nov. 21. 11:02
Hát a babával kapcsolatban nehéz döntés volt. Először is azért, mert magas vérnyomás betegségem van, és nehezen vagyok altatható. De aztán végül amellett döntöttem, fájó szívvel ugyan és nagyban hozzájárul az ex viselkedése is, hogy nem tartom meg. Ennek eredményeként 1 hetet ráhúztam a kórházban, mert igaz rutin eljárás de műtét közben nagyon (kb 280) lett a vérnyomásom, ami azt eredményezte, hogy nem haza hanem rögtön a belgyógyászaton kötöttem ki.
17. Mónika7343 (válaszként erre: 13. - Csurmi)
2016. nov. 21. 10:57
Nem tudom, de most a csajjal kb 70 km-re laknak egymástól, mert ugye tőlünk el kellett költöznie haza a szüleihez. Gondolom vonatoznak hétvégente, ha együtt akarnak lenni, plusz a nő a gyerekkel is a szüleivel él. Hogy fognak ezek együtt maradni? Nem is értem. Habár biztos van az a szerelem, ami a heti 1 alkalmas találkozást kibírja, de az igaz szerelem.
16. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 10:54

Az első válaszom az lett volna: elég ahhoz egyetlen pillanat is. Aztán elolvastam az írásod és változott a véleményem, az a pasas tényleg gerinctelen. de a zsák most megtalálta a foltját, az új nője sem különb.

De azt gondolom idővel sem fog megváltozni az, aki 1x képes elhagyni a gyerekét, ugyanez megtörténhet még az új nővel is. Én elhiszem, hogy az újdonság vonzotta a volt párodat, de majd más gyerekével kínlódni (úgy hogy eddig neki nem volt) milyen érzés lesz?! Garantálom hamar felszáll a rózsaszín köd, amikor a pultos anyuka minden este ugyanúgy más pasikkal flörtöl, ahogy vele tette, ő meg otthon őrizheti a nő gyerekét.

De megérdemli!

Nem tudom végül is a babával hogy döntöttél, de bárhogy is, nagyon nehéz döntés lehetett.

15. Mónika7343 (válaszként erre: 12. - 22edc9297a)
2016. nov. 21. 10:53
Hát a gyereket egy pár általában nem együtt vállalja, nekem még eszembe se jutott volna gyereket vállalni, ha az exem nem könyörög, hogy ő már 32 és meg 26 és szeretjük egymást miért nincs gyerekünk.
2016. nov. 21. 10:52
Sajnos,engem is elhagytak ,mint a sicc!
13. Csurmi
2016. nov. 21. 10:52
Ez durva. Szerintem ismerhette már korábbról is a csajt, de ha nem, akkor gondolom egy fellándolás lesz az egész. Nem lennék meglepődve, ha pár hét , vagy hónap után menne vissza hozzád, hogy fogadd vissza.
12. 22edc9297a (válaszként erre: 7. - 115cd46046)
2016. nov. 21. 10:50
sajnos ez igaz,amikor egy nő gyereket vállal, ezt tudnia kell...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook