Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy mondjam el, hogy ne bántsam meg? fórum

Hogy mondjam el, hogy ne bántsam meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
139. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 135. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 30. 22:17

nagyon vágyom vissza a sötétbarnát.De ha már így belevágtam,egy időt töltök így,hogy kellőképp megunjam és végképp elegem legyen belőle,hogy soha többé ne térjen rám mégegy szőkülési vágy.

Ez a dili,csak jött a fogyásal.Nagy változásra vágytam.

138. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 132. - E676663877)
2012. ápr. 30. 22:13

Volt régen a Kész Átverés Show-ban,hogy egy bomba nőt ,piros fürdőruhában úgy küldtek ki a strandra sétálni,hogy dús göndör szőröket dolgoztak el szépen a lábain,hónalján,bikinivonalon.Haláli volt :D.Sok férfi,csak döbbenten bámult, el sem jutottak odáig,hogy most nevessenek-e :D.Pedig mi van akkor, az ő látványuk is tök ilyen :D.Elfogadjuk,mert egy férfi legyen szőrös,de a nőnek miért nem lehet annak lenni :)?

Persze nekünk nem is tudna olyan kani nagy szőr nőni, de mi lenne,ha mi is így állítanánk be egy csipke hálóingben :)!

137. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 128. - Frontember)
2012. ápr. 30. 22:06

Jaj a latymatag hozzászólásról van szó :)!

Nos igen.Sajnos a férfiak 85%-a nem tudja mi kell a nőnek.Azt tudja neki mi kell és szépen be is tudja táblázni,mihez tartsa magát a nő....ezt csináljuk azt csináljuk.Sok barátnőm van,akik élettörténete meg is erősíti ezt.Sajnos a nők nagy része pedig nem meri mondani,mert szereti,meg akar felelni,vagy egyszerűen csak nem világosították fel,hogy nem ez a normális.

Sok férfi, henceg,hogy milyen jó,aztán valójában egy nulla.

Az a nagyon jó dolog amit ő annak gondolt,hogy állat módjára mozgott előre-hátra :D,majd agyrázkódást kapva....nem a satu mozgásban van a lényeg.Nem attól lesz jó a nőnek.Vajon miért nőtt oda a csikló??Az első legérzékenyebb pontja az a nőnek!!

Kedves barátnő pedig mást nyilatkozik.

Addig jó volt míg vetkőztünk,olyan szenvedélyes volt....majd egyből lukra tört,és mielőtt jó lett volna,már késő volt,vagy egyszerűen nem is sikerült volna,hiába strapálta magát,mert fel sem izgatott előtte stb..

Azt hiszik sokan elég csak addig simizni,vagy nyalakodni,míg benedvesedik.Hát nem,ha falat akar dönteni egy férfi, és azt akarja,hogy a nő megőrüljön érte,el is kell juttatni a csúcsra,nem egyszer.... utána a lényegre térni, és ott sem fukarkodni.A 4 az már jó :).

Akarja már,hogy férfiként vágyjon rá a nő....ha szeretik mikor sikongatnak,nem megkérni kell rá,hanem úgy csinálni,hogy jöjjön az a hang magától.:)

136. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 130. - E676663877)
2012. ápr. 30. 21:48

Így van :).

Olyan jó amikor ez ösztönösen jön,mert tudod,hogy veled szemben is ilyen a párod,odafigyel.Nem jó partner mellett ez nem is sikerülne,mert nehéz a végtelenségig önzetlennek lenni,ha az nem magától jön, egy olyan emberrel szemben aki nem ad semmit.

135. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 129. - Mothertiger)
2012. ápr. 30. 21:43

Biztos,hogy szépnek tart és az is vagy,de hát mi nők imádunk sminkelni,mégha nem is kell ;).

Én is szeretem.

Itthon sokszor szétzilált fejjel szaladgálok,de hát azt mondja borzosan vagyok a legszebb, akkor legyen :D....csak vicceltem.

Délelőtt tízig fordul elő,míg magamhoz térek,hiába fent vagyok,mert mindenkit rendezni kell....agyilag még alszok.

Újabban mióta szőkére váltottam,rondán nézek ki kisminkelve....nem is értem.Már szóba sem jöhetnek a merészebb színek sem,de még a szolíd is ordít rólam.

134. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 128. - Frontember)
2012. ápr. 30. 21:34

Nem értelek :).

Nem jelentettem ki,hogy a férfiak igénytelenek.Nem is feltételeztem :).

De nem tagadom,legtöbbje igen.

Míg a nők jellemhibái kimerülnek abban,hogy gyakran nincsenek megelégedve magukkal,addig sok férfié pedig abban,hogy túlon-túl elégedett magával,és talán ezért nem veszi észre tökéletlenségét.

133. mothertiger (válaszként erre: 132. - E676663877)
2012. ápr. 30. 20:52

Én is ezt magyaráztam neki.

Kikérdeztem ma a nővéremet, akivel találkozott ma a párom. Megkérdeztem, hogy normálisan nézett-e ki, nem volt borostás, vagy loboncos a haja?

Tesóm azt mondta, hogy minden oké volt vele, a haja is le volt vágva, és meg volt borotválkozva.


Javulás, mert nem vagyok ott, hogy ellenőrizzem! :)

Egyébként ha Pestre költözünk, minden nap együtt leszünk; akkor már biztos nem fogom hagyni, hogy igénytelenkedjen. :)

132. e676663877 (válaszként erre: 127. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 30. 12:40

Hát igen, szóval néha-néha belefér, de hogy MINDIG és állandósuljon a dolog az kizáró ok nálam is. Ez már nem is a kölcsönös elvárás, hogy mert nőként borotválás, szőrtelenítés itt is, ott is, amott is, hanem alapvető emberi higiéniás dolog. Ezt pártól függetlenül is meg kell, hogy követelje magától egy ember szerintem, vagyis akkor is adjon magára ha szingli, de akkor meg pláne, ha kapcsolatban van.


Egyébként sok kapcsolat halála ez, mint ahogyan Linda is írta, meg Szilvi. Az ápolatlanság. Eleinte még csak csak, de utána meg nem...szóval, nem is értem.

131. e676663877 (válaszként erre: 128. - Frontember)
2012. ápr. 30. 12:36

Ha a lustaságra gondolsz, akkor sokan igen. :D De, ahogy Linda is írja, "Sajnos férfiak akiknél ilyen latymatagság van, ott jobb észbe kapni, hogy nem elég jók, vagy valamit rosszul csinálnak, túl korán leereszt. . , ilyenkor jobb jó alaposan bemelegíteni a sütőt ." vagyis lehet eltölteni félóra-órát azzal nyugodtan, hogy a végletekig izgasd (esetleg el is élvezhet egyszer kétszer) az asszonykádat. :D

Ez nálunk is nagyon jól működik. Sok együttlét után kiderült mi az, amitől nekem sikerül elélvezni (egyszer, kétszer, háromszor, négyszer), mennyi az az idő stb.stb. és most már nagyon jól bevált dolgok vannak közünk., lehet nyugodtan játszadozni, kísérletezni a másikkal, mert a végén ott van a tarsolyban a biztos győzelem tudománya. :D

130. e676663877 (válaszként erre: 125. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 30. 12:29

Tényleg? :O Szerintem meg pont, hogy felvilágosultnak vagy széleslátókörűnek vagy egyszerűen csak figyelmeseknek vagy érzékenyebbeknek vagy .... nem is tudom ilyen pozitív jelzőt írhatnék még magunkra. :D

Annyi a titok nyitja, ha nem állandóan vagy nem csak azt tartjuk szem előtt, hogy ÉN mit akarok, hanem hogy mi a közös jó, vagy mi az ami CSAK NEKI jó... vagy nem jól mondom? És ezt nem kényszerből, hanem csak úgy jön. Nálam legalábbis így van.

129. mothertiger (válaszként erre: 127. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 30. 09:22

A Milligestet célzottan a ciszták miatt kaptam. Nem tudom, hogy lesz, szerintem ha hazamegyek Ausztriából, elmegyek a dokihoz, bár még van egy levél Milligest.


Egyébként én is ezt mondtam a páromnak, jogy mi lenne, ha ugyanúgy leigénytelenednék, mint ő? Szőrös láb és hónalj meg miegymás, bűzös lehelet...

Az a "baj", hogy én ezt képtelen lennék végigcsinálni. Néha én is elengedem magam, azaz nem sminkelek, vagy a hajam sz@r, de ez ritkán fordul elő. Most ez lehet, hogy hülyén hangzik, de én smink nélkül, vagy hogy nincs megcsinálva a hajam, nem is szeretek vele lefeküdni.

Azt szeretem, ha mindig szépnek lát, bár ő azt mondja, hogy mindig szép vagyok. :$ Neki sose vagyok kövér vagy csúnya, még ha az is vagyok...

Most nem tudom, hogy tényleg ennyire szeret, vagy ilyen kevés az igénye? :D

Azért igyekszem nem hallgatni rá: folyton fogyókúrákkal sanyargatom magam, meg minden, mert ugye nem egyszer hallhattunk már hasonló történeteket - jaj, de szép vagy, csinos vagy, nekem így is tetszel, utána meg bumm! Megcsal valami nádszálkisasszonnyal... :P :@

128. Frontember (válaszként erre: 82. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 30. 00:46
Ilyenek lennénk....????
127. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 114. - Mothertiger)
2012. ápr. 30. 00:34

Ebben nagyon hasonlítunk!

Ugyan ilyen undis vagyok én is.Hány kapcsolatom vérzett el annó, csak a nem üde lehelet miatt :).Forgott a gyomrom,ha arra gondoltam,hogy meg akar csókolni,esélyt sem adtam nekik....de hát,hogy mondjam meg,hogy bocs de így eljönni randira!Ennyivel meg sem tisztelsz.És ha mi nők lennénk ilyenek,jó szőrös lábbal,hagyma salátázás után, ,szőrös vénuszdombbal,te pedig apukám bogarássz és beszélgetés közben el is eresztenénk egy galambot:D.Ugye az kiábrándító volna, de tőlük nem.

A legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlók: a Lyndinette, és a Harmonett.Remélem jól írtam,most nem nézek utána.Késő van.Régebben nagy nehezen rátaláltam a M.O.-on forgalomba lévő fogamzásgátlók listájára...mert ugye a nőgyógyász nem sorolja fel,csak ránk sóz egyet.Egy olyan van amire azt mondják,hogy hormon mentes,szoptatás alatt szedhető....mindegyik után utána olvastam.Abban is van hormon,de csak egy fajta.Ennek 24órás a hatása, így jobb nem elfelejteni bevenni, és akkor menstruálsz amikor akarsz :)....vicces, mert ha fél évig szeded minden nap, akkor fél évig nem lesz.Neked kell tudni mikor tartasz szünetet,mert nincs 28 napra beosztva,de pecsétel is az ember mellette.Szerintem elég borzasztó lehet.

Tehát a legjobb a legalacsonyabb hormontartalmú ,úgy gondolom.Esetleg tesztelheted.

126. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 110. - Mothertiger)
2012. ápr. 30. 00:15

Igen.Furcsa, nálam is volt ilyen hatása.Kitalálhatnának valami jobbat is.Amitől mi is gyorstüzelők leszünk.:)Miért csak a férfiaknak van ilyen problémájuk?Hogy bírhatnák tovább,mi pedig hogy juthatnánk oda hamarabb :)

Egy Sürgősségire való mentőzés után kiderült,hogy többé nem szedhetem.

Marad az óvszer,bár már nem tudom mitől izgulok jobban...a párom látványától,vagy attól,hogy még egyszer terhes leszek :).

125. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 109. - E676663877)
2012. ápr. 30. 00:03
Kicsit vaskalaposnak tűnünk :).
124. Szilvita (válaszként erre: 123. - Mothertiger)
2012. ápr. 29. 22:21

Nehéz ügy ez. De én azt gondolom, hogy ez személyes igény, nekem volt olyan palim, aki halálra dolgozta magát, de minden nap hajat mosott, és nagyon ügyelt a személyes higiéniájára.

Megértelek, teljesen.

123. mothertiger (válaszként erre: 119. - E676663877)
2012. ápr. 29. 20:45

Anya is ezt mondta... A munkatársait amúgy utálja, azaz nem mindet, de még az a vélemény itthon, hogy valószínűleg amiatt sem foglalkozik magával, mert rengeteget dolgozik, és elfárad. Örül, ha bezuhan az ágyba.

De nekem így ne zuhangasson sehova, mert én ezt így nem tolerálom. :P

122. e676663877 (válaszként erre: 121. - Jukka01)
2012. ápr. 29. 20:01
Erre kíváncsi leszek. :) Majd írd meg kérlek mi a helyzet.
121. jukka01 (válaszként erre: 117. - E676663877)
2012. ápr. 29. 17:32
Egyenlőre a hétfői után nincs változás. Most épp nem vagyunk együtt, majd holnap este utazom vissza. De megjön a menzeszem és mi ilyenkor nem szoktunk...Remélem sikerül egy kicsit kiéheztetnem most. :-)
120. e676663877 (válaszként erre: 119. - E676663877)
2012. ápr. 29. 14:16
Persze ilyenkor is jogos a kérdés: Te vagy a fontosabb neki vagy a melós haverjai...
119. e676663877 (válaszként erre: 118. - Mothertiger)
2012. ápr. 29. 14:16
Hát igen, ez nagyon elgondolkoztató. Neki talán mégis csak jobb így, vagy ha nem jobb, akkor így illik be a munkatársai közé, mert ha "szépen" nézne ki, lehet kicikiznék. Nem tudom.
118. mothertiger (válaszként erre: 116. - E676663877)
2012. ápr. 29. 14:03

Most megfogadta, hogy odafigyel magára, de kérdem én: ez miért nem lehet egyértelmü?! Nekem miért az? Miért nincs meg az igénye, hogy különb legyen a munkatársaitól?


Bocsi a rövid ü-ért, ezen a gépen nem mindegyiken van ékezet. :P

117. e676663877 (válaszként erre: 115. - Jukka01)
2012. ápr. 29. 13:44
És nálatok mi a helyzet?
116. e676663877 (válaszként erre: 114. - Mothertiger)
2012. ápr. 29. 13:44
Szerintem ezt minden ember utálja, nő-férfi egyaránt. Megértelek.
115. jukka01
2012. ápr. 29. 10:40
Hát úgy látom sajnos máshol is megvannak a gondok. :-(
2012. ápr. 29. 10:12

Kétoldali petefészekcisztám van, mindkettő 4 centis, erre kaptam a tablettát. Először Yadine-t szedtem, ettől teljesen elmúlt a vágyam, most meg Milligestet szedek, amitől némileg jobb lett, de nem a legjobb.

Még csak alig több, mint fél éve szedem a fogamzásgátlót.

Amúgy egyáltalán nem hiányzik a szex jelenleg...


Az a lényeg, hogy a párom elég sokat rontott magán a 10 év alatt. Nem igazán ad magára, a szó legszorosabb értelmében véve. Én szeretem az ápolt, jól öltözött pasikat; hát ő egyáltalán nem az. Lesarkítva gondolok itt a cigarettaszagú leheletre, vagy hogy ott van szőr, ahol nem kéne-jelenségre. Nem szeretném lejáratni, úgyhogy csak ennyi, nagy vonalakban.

Hasonló beállítottságú emberkék közt dolgozik, fizikai munkát végez, ami miatt tisztelem, de leadta a szintet nagyon durván, még saját magához képest is. Volt köztünk vagy 100 (!!!) kijózanító beszélgetés, de nem használt. Mostanra addig jutott, hogy a fogai elromlottak, és itt telt be a pohár.

Írtam neki egy levelet, hogy itt és most elég volt ebből. Vagy foglalkozik magával, vagy innentől nem garantálom a hűségemet...

És hogy nem vagyok olyan kicsinyes, hogy ennyivel beérjem!

Kb. két hétig csaphatott meg a változás szele, de most kiutaztam külföldre egy bő hónapra, szóval nem hiszem, hogy most ugyanolyan körültekintően foglalkozna a személyi higiéniájával, mint mikor otthon vagyok...


Ez amúgy kegyetlenül oda tud vágni az ember libidójának. Mármint ha a párja úgymond ápolatlan. Szóval fürdik, fogat-hajat mos, de nagyjából ennyiben ki is merül a dolog. Én az ilyet utálom. :P

113. Csipkerózsika (válaszként erre: 111. - E676663877)
2012. ápr. 29. 10:04

Bizony, de ha még csak azt okozna...!

Én majdnem feldobtam a talpam tőle, és még a dokik sem bírtak rájönni, hogy az készített ki, magamtól jöttem rá...

112. ea010c7029 (válaszként erre: 110. - Mothertiger)
2012. ápr. 28. 22:19

És nem akartok más védekezési formát választani?

Vagy ezt már olyan jól megszoktátok...?:)

111. e676663877 (válaszként erre: 110. - Mothertiger)
2012. ápr. 28. 22:13
Ez komoly? Nem szedek fogamzásgátlót, nagyon régen szedtem, nem okozott ilyet. És bevallom értetlenül is állok ezen jelenség előtt, hogy ilyen vágycsökkenést okoz. :S
2012. ápr. 28. 22:05

Nálam a fogamzásgátló cseszett bele a nemi életembe. Nem sok nemi vágyam van, az tuti. :P Amikor meg van, sose akkor, mikor Ő a közelemben van. :P

Nálunk kicsit unalomba hajlik a dolog, és ugyanúgy hibáztatom a páromat is, mint saját magam. Ez itt tökéletesen mindkettőnk hibája, úgy ám. :PPP

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook