Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lett önbizalmatok szülés után? Már a párom sem kíván. fórum

Hogy lett önbizalmatok szülés után? Már a párom sem kíván. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Fincsi5)
2022. márc. 29. 17:15
De attól, mert azt gondolod, hogy te vagy a legszebb, még nem vagy az. A gondolat kevés a szépséghez. De továbbra sincs válasz arra, hogy a gyerek meg az önértékelés között mi a különbség.
61. fincsi5 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 17:02

De, ha úgy tolod a babakocsit, hogy a világ legszebb gyereke van benne, én meg a legszebb anyuka, az már fél siker a szépséghez.


A nehézségekről csak annyit mondok, hogy 5 hónapig feküdtem kórházban a terhesség alatt.

60. spinneli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 16:54

Ez nem könnyű időszak, a terhesség, a rengeteg változás miatt nehéz alkalmazkodni mindenkinek.

A férjeddel érdemes beszélgetni arról, hogy kinek mire lenne szüksége a másiktól, ha tudsz családtagoktól segítséget kérni, hogy pihenhess, bármilyen módon töltődj első lépésként érdemes megtenni.

Kitartás.

59. spinneli (válaszként erre: 18. - Cicamica3)
2022. márc. 29. 16:52
Ilyen gyönyörű passzív-agresszív és bűntudatkeltő hozzászólást rég olvastam is, mesteri, jár a piros pont.
58. Léna123 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 16:24
Akkor azért nincs önbizalmad, mert a "kedves" férjed a földbe döngölte. Nem neked kellene szégyellni magad a tested miatt, hanem neki a videlkedése miatt. Neki csak a külső fontos?
57. Nini79 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 16:20

Na erről van szó. Eddig kívánt, most nem?? Mit nem értesz?

Idő kell míg átáll a tested, ezt ő nem tudja megérteni? Ezért véded annyira? Mármint a férjed. Ha kijelentette,hogy nem kíván, akkor előbb-utóbb ebből nagyobb gond is lesz.Jól esett neked ez a kijelentés? Hogy nem kíván??? Nyílván nem, de miért nem állsz ki magadért?

56. Scherlock (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 16:12
Miért vagy vele?
55. libikóka (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 16:12

Jaj 🤦🏻‍♀️,,akkor nem csodálom hogy ennyire rosszul érzed magad.


A férjedet nem minősítem.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Libikóka)
2022. márc. 29. 16:06
Megmondta, hogy nem kíván a lógó melleim meg a kötényhasam miatt, mert nem valami vágygerjesztő.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Fincsi5)
2022. márc. 29. 16:03

Fejtsd ki, hogy miért.


Azért, mert valaki szépnek érzi magát, még nem biztos, hogy szép.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Auróra2010)
2022. márc. 29. 15:57
Miért lenne a férj hibája? Jobb esetben a gyerek nem egy következmény (védekezés hiánya miatt), hanem egy közös döntés következménye.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 29. 15:54
Nem hanyagolom el magam. Fürdök vagy zuhanyzok minden nap, a hajamat 3-4 naponta mosom, edzek, fogat mosok naponta 2x, mindennap tiszta ruhában vagyok.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Auróra2010)
2022. márc. 29. 15:52
Még mindig nem értem, hogy a gyerek fejlődése vagy egészségügyi állapota és az én önértékelésem között mi az összefüggés? Na és a gyerekem egészségügyi állapota és a férjem tisztelete között mi az összefüggés? És a férjem tisztelete és a farka állása miben függ össze?
49. PöttyösPanka (válaszként erre: 47. - Bellabi)
2022. márc. 29. 15:49
Jó alvó gyerekkel el sem tudod képzelni, hogy ez nem ilyen egyszerű. Pedig hidd el, hogy egy rossz alvó gyerek brutálisan meg tudja nehezíteni a babás időszakot.
2022. márc. 29. 15:39

FI-nak.


Amúgy simán el tudom képzelni, hogy a érjed nem azért nem kíván, mert nincs tökéletes tested, hanem mert bedepiztél azon, hogy nem töketes a tested. A férfiak többsége nem nézi annyira kritikusan a nöket, mint a nök magukat, egymást, de a nök hangulatingadozasait megérzik.


Ha ez megnyugtat, legyen félhomály,.szexi fehérnemü, ami ott takar, ahol zavar. Lehet egy jó szex és máris jobban érzed magad.


Amúgy feszesítö torna és krémek segítenek a megereszkedett börön.

47. bellabi (válaszként erre: 22. - Alnisa)
2022. márc. 29. 15:29

Akkor nem volt idöbeosztás és napirend, nem szoktattad kiságyba legalább amikor alszik, nem feküdtél le nappal, amikor a baba aludt. Egy újszülöttnapi 16-18 órát alszik, nehéz elképzelni, hogy emellett ne lenne idö tornázni, fözni, stb.


Húzósabb akkor lesz, ha megindul és folyton a nyomába kell lenni, illetve ha már a munkával kell összeegyezteni a gyerekezést.

46. libikóka (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 15:28

Ha tényleg így érzel,,akkor először a fejedben /lelkedben kell rendet rakni(orvos)Mert biztos nem vagy olyan amilyennek hiszed magad.


Talán még az is lehet hogy a férjed ,,már a te önutálatod hatására nem kezdeményez estleg.

Mert azt látja(esetleg ),,hogy takargatod magad/netán húzódozol ,,fáradt vagy nyűgös,,,,épp így minősíted magad otthon is.


Lehet hogy épp kímélne,,és várná hogy rendbe gyere,,talán kicsit ijedt is,,,nem tudja hogy mi van veled,,,a külsőddel jó eséllyel semmi baja.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2022. márc. 29. 15:27
Senki nem mondta, hogy nem csinalok semmit. Diétazok, mozgok, 5 kg plusz van rajtam, de a karikás szemekre, a striára, a kötényhasra, lógó mellekre, stb nem hat az edzés.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Cicamica3)
2022. márc. 29. 15:24
Ezt sem értem. Hogy függ össze a gyerekem fejlődése az én önértékelésemmel? Én és a gyerekem nem egyek vagyunk, hanem két különböző szemelyiség
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Channa*)
2022. márc. 29. 15:23
Én úgy vagyok vele, hogy a szépet, csinosat mutatni kell, az undorító, ocsmány, gusztustalan testet meg takarni.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
2022. márc. 29. 15:16
De nem tudok. Undorítónak, nyomoréknak érzem így magam.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Nini79)
2022. márc. 29. 15:14

Ez a "megajándékoztam egy gyerekkel" szófordulat nagyon gagyi.

A tisztelet meg az, hogy feláll-e a farok, az mitől függ össze?

40. Channa* (válaszként erre: 36. - Fincsi5)
2022. márc. 29. 12:21
És még ez is!:DDD
39. l.luiselotte (válaszként erre: 38. - Fincsi5)
2022. márc. 29. 12:18
Én még mindig kicsit a föld felett járok. Eddigi életemben sok mindent megoldottam, elintéztem, de csont nélkül a legbüszkébb a fiamra vagyok,
38. fincsi5 (válaszként erre: 5. - L.luiselotte)
2022. márc. 29. 11:35
A gyerek olyan büszkeséget adott nekem, hogy szó szerint védettnek, mindenkin felülállónak éreztem magam. Pedig nem volt egyszerű a terhesség, a szülés.
37. Fisica (válaszként erre: 35. - PöttyösPanka)
2022. márc. 29. 11:32

A naponta nyitott fórumokból pont az látszik, hogy bizony kell tanács a diétához és a mozgáshoz is.


Elhiszem, hogy fáradt, de ez ezzel jár.

36. fincsi5 (válaszként erre: 29. - Channa*)
2022. márc. 29. 11:24
A bő ruháról: május 30.án szültem, júliusban mentem a babakocsival, vállpántos, nagyon bő ruhában. Egy pasi odaszólt: -Így kell ezt, gyorsan egymás után. DD
35. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - Fisica)
2022. márc. 29. 10:46
Nekem meg az első hozzászólásból az jön le, hogy fáradt és elkeseredett. Inkább ez a fő probléma. Ha sikerülne lelkileg jobb állapotba kerülnie, fizikailag is rendbe tudná tenni magát. A mozgáshoz és diétához nem igazán van szükség tanácsokra. Azt mindenki tudja, hogyan kell fogyni, és jó formába kerülni. Ami miatt nem szokott sikerülni, az inkább lelki kérdés.
34. andita1 (válaszként erre: 31. - Auróra2010)
2022. márc. 29. 09:53

Hol lépett le a férj? FI azt írta hogy a párja nem kívánja, bár lehet hogy az önbizalomhiány miatt érzi ezt.

Az enyém pénzkeresés miatt ment külföldre. A testemet úgy szereti, ahogy van. :)

33. Fisica (válaszként erre: 24. - Alnisa)
2022. márc. 29. 09:52

A 10-es hozzászólásból pont az jön le, hogy hiába minden tanács meg se akar mozdulni. Kifogás az egész.


Nem sz@r diétát kell csinálni, mert az sose jó ha csak kínlódik vele.

Jó kajákkal is lehet fogyni, csak egy pici odafigyeléssel kell lenni az alapanyagok iránt.

Nem azt kell figyelni, hogy mit nem lehet, hanem azt, hogy mit lehet! Így sokkal egyszerűbb azokból ételt csinálni.


Tornát is célzottan kell csinálni és sokat tud segíteni.


A gyereknek pedig ott az apja is, tessék a kezébe adni, és megosztani a feladatokat. Így több idő marad másra is.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook