Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell ezt túlélni? Segítsetek, kérem!!! fórum

Hogy kell ezt túlélni? Segítsetek, kérem!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 19. 09:27
Nem tudjuk mi a "bűnöd" , de ha valóban szeret idővel átlép rajta. Most azonban először hagyd leülepedni a dolgokat.
7. 1eded24452 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2009. júl. 19. 09:26

és tudakolódj utána,mit hol merre mit csinál...

ez egy férfinek jól esik,még ha nem mutatja ki ;)

2009. júl. 19. 09:26
Ahogy írod vannak gyerekeitek is,ebből gondolom,hogy Ő is komolyan gondolta,hogy együtt élitek le az életeteket!
5. bared (válaszként erre: 1. - Dina2)
2009. júl. 19. 09:26
nem mindegy, mi az amit eltitkoltál(
2009. júl. 19. 09:25
tudsz róla beszélni?
3. 1eded24452 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2009. júl. 19. 09:25

????????? félre léptél? vagy mi volt????

ha az én párom félre lépne,huuuuu elhagynám,de az tuti tennék róla hoyg senkié ne legyen többé sőt utána mennék!!!!!!!!!!!!


hülye felfogásom,de ez van!!!!


kitartás,őszinteség,őszinteség,őszinteség és ne ostromold sms telefon,csak reggel vagy este pár szót,és ennyi!

általában ezt csinálják a nők ,és sok férfi nem tolerálja,ha szert és megemészti akkor már egyenes úton vagy!!!

2. 762fb1185b (válaszként erre: 1. - Dina2)
2009. júl. 19. 09:24
Szia!Jó lenne ha megírnád,hogy mit követtél el a múltadban?Így nem nagyon tudok segíteni...
2009. júl. 19. 09:21

egyetlen perc alatt, egyetlen mondat miatt összeomlott az eddigi életem. a gyönyörű, örökösre tervezett, tökéletes párkapcsolatom, az álmok, a szerelem, a biztonság, a nyugalom, mindaz amit mellette élhettem. csak mert történt a múltamban egy meggondolatlan dolog, amit eltitkoltam.


két napja egyfolytában sírok, nyugtatókat szedek és nem eszem. a gyerekek most anyuéknál vannak, de hogy tudjak talpra állni, hogy képes legyek helytállni az életben. hogyan tovább?


mit tegyek hogy meg tudjon bocsájtani? tudom hogy iszonyúan szeret ő is, de akkorát csalódott bennem, hogy... és ezt meg is értem.

de nem akarom elvesziteni, nem tudok nélküle létezni. lélegezni. aludni. dolgozni. ÉLNI.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook