Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell ezt túlélni? Segítsetek, kérem!!! fórum

Hogy kell ezt túlélni? Segítsetek, kérem!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 19. 14:38

itt a pasid egoja sérült kicsit és majd helyre jön

mond meg neki hogy te ugy érzed az már a mult és ha akar részt vehet a jövödben, és szerinted nem bánná meg, aztán had gondolkozzon pár napot:))))


amugy aki ennyire megköveteli az öszinteséget tőleg és külön kiemeli annak tutira van valami hazugsága:DDD de ez már más tészta:)

67. Rexxi86 (válaszként erre: 17. - Dina2)
2009. júl. 19. 14:35

Lehet, én leszek az egyetlen, aki nem ítél el. Az egyetlen hiba részedről az volt, hogy letagadtad, amikor rákérdezett. Rosszul esett volna neki, tudom, ezért nem mondtad el, de amikor már egyenesen rákérdezett, kár volt tagadni. Egy darabig húzta volna az orrát (mondjuk személy szerint nem is értem, hogy miért), aztán túllépett volna rajta.

De nem így alakult...

Azért hadd mondjam el, hogy sokszor a környezet kényszeríti arra az embert, hogy ne mondjon igazat és elhallgasson dolgokat. Például ennél a történetnél: amikor összejöttél az unokaöccsel, nem tudtad, mi lesz egy év múlva, kibe leszel szerelmes. Ami volt, az elmúlt, a jelenhez semmi köze. Hiba volna ezt számonkérni rajtad. De sejtetted, hogy (jellemzően) ezt fogja tenni, ezért elhallgattad a tényeket.

Már nem hiszem, hogy tudnál többet tenni, vagy megbocsát és elfogad úgy, ahogy vagy a múltaddal együtt vagy ennyi volt.

Csak tanácsolom, hogy inkább vállald magad, ne tagadj le senkit és semmit, akinek pedig ez nem tetszik, annak kalap-kabát.

66. 707655fba1 (válaszként erre: 48. - Dina2)
2009. júl. 19. 14:33

Bocs, de én nem látom hol a hazugság a sztoriban.

A kérdésre, hogy mi volt köztetek azt válaszoltad, hogy semmi.

De hát nem is történt semmi!!!!


Vagy mi az, amit el kellett volna őszintén mondanod?

Hogy magad alatt voltál a válás után, és fél órát együtt töltöttél ezzel a " rendkívül korrekt úriemberrel"?


Nem értem...

65. 91d4989ab9 (válaszként erre: 62. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 19. 14:30

rokona rokona, de nem is volt köztük semmi:) ha jól értettem és válás után még nem tudhatta hogy egy leendő pasija rokonával vigasztalodik


ha ez a pasi ezért elhagyja akkor nem is szereti... persze nem egy hét lesz mire ujra rendeződnek a dolgaik de ha szereti ez nem lehet akadály


a hazugság meg nem volt olyan nagy búűn, hisz nem megcsalta, hanem régebben egy estét volt egy valakivel


persze ha az elején mondja neki hogy képzeld egyszer régen az unokaöcséddel is majdnem összejöttem, akkor meg az lett volna a baja


amugy tuti hogy a pasi életében is vannak kinyomozható hasonló sztorik, lehetne elnézőbb:D

64. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 63. - 274c9996b8)
2009. júl. 19. 14:17
Állok örömmel elébe:)
63. 274c9996b8 (válaszként erre: 62. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 19. 14:16

Azthiszem hogy ,mi 2-en befelyeztuk a diskuralast :)

Es hat nem neked irtam valaszt/velemenyt !

62. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 60. - 274c9996b8)
2009. júl. 19. 14:12
köze van hozzá-mert a rokona.
2009. júl. 19. 14:12

ha téged vki ezért szar embernek néz, azt lehet gyorsan elfelejteni.

mert a hibátlan emberek mindig gyanúsak.

60. 274c9996b8 (válaszként erre: 31. - Dina2)
2009. júl. 19. 14:06

Szia !

Nem vagy szar ember , miert lennel az ?

Ez a kaland amiröl irsz meg azelött törtent , hogy összejöttel a szerelmeddel ! Tehat ehhez neki semmi köze , szerintem. 1-pasi ebböl biza nem csinalna problemat ! Te se csinalj szerintem.

Föleg ne emeszd magadat , mert nincs miert !

59. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 58. - 40163fd81d)
2009. júl. 19. 13:58
igaz
58. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - Dina2)
2009. júl. 19. 13:17

Ha igazán szeret téged,akkor igen.Ez lesz a bizonyíték rá.A feltétlenül és igazán szeret ,az meg fog bocsájtani.

Aki nem ,az nem.

Nem tudom ,mennyire beszéltetek a dologról,a hazugságodról és arról ,hogy miért így alakult ez az egész,de én úgy gondolom,hogy ha szeret,akkor ad esélyt arra ,hogy egyáltalán megmagyarázhasd azt,hogy miért hibáztál.

Nem azért ,hogy vissza szerezd ,hanem azért ,hogy tudja ,miért tetted.

Légy határozott és legalább ,ha kicsit is szeretett ,ennyit adjon meg neked,hogy mindezt elmondhasd,végre őszintén.

Aztán tegyen amit tenni akar,ahogy érzi.

57. 91d4989ab9 (válaszként erre: 48. - Dina2)
2009. júl. 19. 13:13

huuu ezt miért kellett ilyen komolyan venni, hiszen ő előtte történt , az sem történt meg...



hány napja derült mindez ki?


szerintem 10nap és megbocsátja mégha most fáj is neki

szeresd és ne sirj csak elveszi az energiád, nem csináltál semmi rosszat szerintem


csak kiválasztottad a legjobbat a családjukból és őt választottad majd rájön:)))

56. Crystall (válaszként erre: 48. - Dina2)
2009. júl. 19. 13:10
Akkor még nem voltatok szomszédok? Mióta ismeritek egymást Tibivel? Egyébként szerintem is elkéne mondani neki a teljes igazságot és hagyni had döntsön.
55. 8e57e08329 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2009. júl. 19. 13:03

Szervusz!

Én sajnálom ami Veled történt, de ennek egyesegyedül Te vagy az oka, mert nem voltál őszinte!!!!

Légvárat építettél, mindenféle komoly alap nélkül és balgán azt hitted, hogy majd ki fogja állni az élet igazi megpróbáltatásait. És amikor már igazán jóra fordult volna az életed, akkor a bevallatlan múlt gyönyörűen visszaköszönt.

Nekem is volt egy kapcsolatom, amelyben a hölgy nagyon-nagyon számomra megfelelőnek tűnt. Ami furcsa volt, hogy egyáltalán nem akart a múltjáról beszélgetni, a múltjába beavatni, mint mondotta az előző élete csak rá tartozik. Nos ez nem egészen így van, mert ha én valakit magam mellé emelek, akkor annak megértést, szeretetet, egzisztenciát, békés, boldog életet nyújtok, cserébe csak őszinteséget és szeretetet kívánok kapni én is. De semmiképpen nem kívánom, hogy a múltunkból elvarratlan történetek eredményeként események köszönjenek vissza a jelenbe, amelyek aztán tőlünk függetlenül formálják majd meg a jövőnket. Így ebből a kapcsolatból aztán nem is lett semmi komolyabb.

Nálad sem az volt a probléma, hogy megtörtént az az esemény, hanem az hogy életed szerelmét nem méltattad arra, hogy időben megvalljad számára ezt a dolgot. Az ember élete során általában azt kapja, amit megérdemel.

2009. júl. 19. 12:33
Vissza fog jönni, ha igazán szereti valaki a másikat meg tud bocsájtani, hisz nem erről szól a feltétel mélküli szerelem?Igen, biztos kell egy kicsi idő, szerintem hagyd egy pár napig gondolataiba burkolózva, de a következő lépést lehet neked kell megtenni. Azért mondjuk ez nem olyan egetverő nagy hazugság, meg hát ki az, aki sohasem hazudott még, akár kicsit, akár nagyot? Fel a fejjel ez az első próbatétel.
2009. júl. 19. 12:15

várni, várni, várni. ha most erőlteted, csak rontasz a dolgokon.

sztem nem követtél el semmi egetverő hibát, ami miatt ne működhetne a kapcsolat...

52. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 51. - Bared)
2009. júl. 19. 12:13

nem vitázom.Vagy megtudod érteni azt ami irtam-vagy nem..nincs már türelmem ezredszerre is leirni ugyan azt.


Számomra ez erőszakosság.

51. bared (válaszként erre: 44. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 19. 12:02
nem erőszakoskodásról, hanem beszélgetésről beszéltem, úgy látom kevered a fogalmakat...
50. bared (válaszként erre: 41. - Dina2)
2009. júl. 19. 12:01
ne haragudj, de ez még kétségbeesetten vagdalkozásnak sem jó...
49. Dina2
2009. júl. 19. 11:29
csak neki ne fájna ennyire! iszonyúan mar a tudat, hogy azok után, amiken már ő is átment az életben, és nekem minden vágyam az volt, hogy mindezért kárpótolja, és úgy szeressem, ahogy még soha senki. minden megadtam neki, mindent
48. Dina2 (válaszként erre: 47. - 6392d3b1a9)
2009. júl. 19. 11:27

utólagosan fenyegetőzni, helyrepofozni már késő. a "kedves "kavarónak szerintem kezdettől fogva zavar, hogy a nagybátyjával ennyire tökéletes kapcsolatunk alakult ki. szinte várható volt, hogy valahol valaki alánk kavar.

de nem hibáztatom őt. senkit.

itt csak én magam vagyok, aki hibázott. és hiába már a "mi lett volna, ha..." ha akkor nem történt volna meg az a fél órás affér, amivel talán a válás utáni felkavarodott lelkiállapotomat akartam vigasztalni (megint nem mentségként mondom)akkor most ugyanolyan boldogan élhetnénk új családként Tibimmel és két kicsi gyerekemmel. de akkor még azt sem tudtam, hogy Tibi létezik.

á, de ez felesleges duma.

mi lett volna ha... ha még az elején elmondok mindent őszintén...

akkor bele sem ment volna a kapcsolatba emiatt. akkor nem ismertem volna meg a világ legédesebb boldogságát.

akkor nem okoztam volna ennyi fájdalmat neki. magamnak.

a kicsinyeimnek.


ha egyetlen kívánság lenne a világon, számomra kétségtelenül, csak hogy őt visszakapjam!!!

2009. júl. 19. 10:44

"szinte semmi nem történt, mivel ő elég ittas volt, csak próbálkozott, én meg ráuntam és mondtam, hogy inkább hagyjuk."


Ha ez így történt, és ráadásul ez a ... kezdett el kavarni nálatok, akkor egy nagyon aljas ember.

Te pedig nyugodtan elmondhattad volna Tibinek annak idején, de erről már lecsúsztál.

Lehet, hogy én felhívnám azt a "kedves" kavarót, és csak úgy mellesleg megmondanám, hogy ha tovább kavar, és kiszínezi mindazt ami közöttetek volt, akkor te elmeséled mindenkinek, hogy milyen fatökű volt. Úgyhogy ha mindenkinek jót akar, akkor leáll.


És ami a várakozást illeti, én biztos nem tudnék várni. "Addig üsd a vasat, míg forró". Én minél előbb tisztáznám az egészet.

Elmondanám, hogy nem úgy volt, ahogy kiszínezték, hogy mit érzek iránta, és természetesen megértem, bárhogy dönt a továbbiakról, mert a folytatás teljesen az ő kezében van.

46. 6b959121ac (válaszként erre: 41. - Dina2)
2009. júl. 19. 10:39
Ez a hozzáállás nagy marhaság. Ilyennel csak rontasz a helyzeten.
45. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 41. - Dina2)
2009. júl. 19. 10:24
Ez viszont érzelmi zsarolás-és sugalmazás, nem beszélve arról, hogy önzőség.
44. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 40. - Bared)
2009. júl. 19. 10:23

nem. pont fordítva.


Az ilyen embereknek időre van szüksége, hogy a dolgokat fel/ledolgozzák magukba. Ha erőszakoskodnak velük, akkor zárja a sorait és mégjobban bezárkózik és abszolút elfordul.


Az ilyen emberkék pl. abszolút jól viselik az igazságot-még ha számukra fájdalmas is, rengeteg mindennnel kapcsolatban toleránsak, megértők-egy valamivel nem: a hazugsággal.

43. c42aaaac41 (válaszként erre: 41. - Dina2)
2009. júl. 19. 10:21
gratulálok!ez a remek megoldás!a gyávák fegyvere!
42. c42aaaac41 (válaszként erre: 33. - Dina2)
2009. júl. 19. 10:20

ha olyan nagy a szerelem ahogy Te állítod,akkor túl fogja élni ezt a kapcsolatotok.Csak felnőttként kéne viselkedni és nem hisztizni,hogy jaj-jaj lebuktam! Adj időt a pasinak,hogy feldolgozza ezt a csúnya históriát.

Te meg ne nyugtatókkal tömd magad,hanem próbálj felnőtt módjára ,emberként viselkedni!

41. Dina2
2009. júl. 19. 10:20

képtelem vagyok továbblépni. nem megy, értitek??? nekem ő a minden!!!

egyetlen hazugság miatt összeomolhat egy ilyen élet? ha nem lennének gyerekek, már rég tudtam volna, mi a helyes lépés, hogy többé ne okozzak fájdalmat senkinek. talán könnyebb lenne mindenkinek, ha nem lennék lábalatt. de ők...ők még szeretnek. és rajtuk kívül senkim sincs.

és titim meg annyira szeretett

40. bared (válaszként erre: 38. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 19. 10:19
szerintem a várakozás csak öli a továbbiakat...minél több ideje van egy embernek gondolkodni ilyenen a helyzet tiszta ismerete nélkül, és kombinálni, annál dühösebbé hergeli magát...
39. 6b959121ac (válaszként erre: 33. - Dina2)
2009. júl. 19. 10:17

Most még hagyd békén.

A pletykákról pedig annyit, hogy minden csoda három napig tart. Néhány nap múlva újabb érdekesség történik, rólad elfeledkeznek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook