Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kaphatok messenger üzenetről e-mailben értesítést? fórum

Hogy kaphatok messenger üzenetről e-mailben értesítést? (tudásbázis kérdés)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2021. jan. 21. 08:05
De ugye nem törlődik semmi ezáltal? Képek, üzenetek maradnak? Köszönöm.
7. vivo44 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 21. 07:53
Csinálj egy gyári visszaállítást a telón és működnie kellene a push üzeneteknek. Egy vadi új telefon sem igényel külön beállítást és azonnal jönnek a push üzenetek.
2021. jan. 20. 21:59
Sajnos nem. Ez is be van pöttyözve. Akkor nem tudom, mi lehet. 😐
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. jan. 20. 21:54
Ezt megpróbálom beállítani akkor, mert szerintem kilőttem. Köszönöm!
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 20. 21:43
Push up üzenet van most szerintem. A telefon tetején, ha lehúzom a kezdőlapot, még el is tudom olvasni az elejét. Aztán félrepöckölöm, belépni nem kell.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Simple)
2021. jan. 20. 21:33
Októberben még kaptam, de lehet, később is. Azóta szűnt meg? 🙄
2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 20. 21:31
Szerintem ez már megszűnt, régen nekem is mindig küldött, úgy volt beállítva, de már nem lehet ezt kérni.
2021. jan. 20. 21:19

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

A gyakori kérdéseken nem kapok választ. Korábbi kérdésnél sem találtam választ. Nézem a Facebook alkalmazást, mindenféle cikket ezzel kapcsolatban, de egyszerűen nem tudom beállítani. Korábban kaptam e-mailt, hogy xy üzenetet küldött. És mostanában nem kapok. Pedig semmit nem állítottam át. Nem feltétlenül szeretnék messenger-re belépni, de jó lenne tudni, hogy kaptam-e üzenetet. Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook