Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy fog működni az antitesten alapuló védettséget igazoló papír megszerzése? fórum

Hogy fog működni az antitesten alapuló védettséget igazoló papír megszerzése? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 16:15

Attól, hogy fertőzött volt vagy beoltanak valakit még nem kap automatikusan feloldást a korlátozások alól.

A kettőt együtt kell alkalmazni hosszútávon. Csak így lehet eredménye az oltásoknak is.

Ha mindenki elszabadul mert ő már ellenanyagot termelt (1-2 hónapig), vagy mert beoltották (1-2-3 hónapig), akkor még súlyosabb fertőzöttség, még magasabb számú megbetegedéseket is elérhetünk.

(ezzel együtt még több halálozást)

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 16:05
Egyébként én is a "megesettek" táborát erősítem, nem az oltottakét :)
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 16:04

Mihez képest jó... lehet, hogy az oltottak értéke száz fölötti, most csak hasra ütöttem, így a 4 gyakorlatilag semminek számít.

Örülnék, ha egy oltott személy is megnézetné, és beszámolna az eredményről.

2021. febr. 11. 15:39

Sziasztok!


Gulyás Miniszter Úr ma a címben szereplő lehetőséget is említette. Nekem nagyon régen voltak tüneteim és decemberben a Medicover Magánklinika ellenanyag tesztén 4-es érték jött ki.

Arra viszont senki sem tért ki, hogy mekkora ellenanyag szint kell a védettséghez szükséges igazoláshoz? Elég, ha van? Vagy van egy konkrét érték? Én az előbbit tartanám helyesnek hiszen azt hallani, hogy az ellenanyag mennyiség csökken folyamatban.

Olvasni más klinika tesztjéről is, ami elvileg azt mutatja ki voltam-e fertőzött. Én befizetnék erre is, ha csak egy kicsi esélyem is lenne, hogy ne kelljen Pünkösdig vagy tovább 8-ra hazaérni és más korlátozásoknak eleget tenni.

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook