Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
379. 496b72c196 (válaszként erre: 378. - 5cb4354c81)
2007. dec. 20. 15:53
De aranyos vagy, hogy nyugtatsz. Most sokkal jobb ám. Köszi nagyon! :D Nemsokára jön férjecském és visz a nőgyógyászhoz... remélem minden rendben lesz... meglepődnék ha azt mondaná, hogy ott az a baba már 2-3 hónapja... meg kb. azóta nem stimmel a mensim... és más sem! :) Igyekszem holnap válaszolni, hogy mi volt dokinál... ha van rá mód, akkor még ma! Mégegyszer köszi mindent! Puszi
378. 5cb4354c81 (válaszként erre: 377. - 496b72c196)
2007. dec. 19. 21:24
Amikor a fiammal terhes lettem, amikor meg kellett volna jönnie, mindig görcsöltem(kb.3 hónapig), igaz, semmi nem jött, csak görcs volt. Én is nagyon megijedtem, és kérdeztem a védőnőt, csak nem azért görcsölök, mert valami miatt a baba el akar menni? Azt mondta, ez természetes, mert a szervezet még arra van beállva, hogy menstruálok. Egyébként az egyik rokonomnak, elég későn lett a harmadik gyereke, azt hitte, a közelgő klimax miatt érzi furcsán magát, mert amíg meg nem mozdult a kicsi, ő végig menstruált. Nagyon megijedt, amikor megmozdult a baba. Szóval sokan vannak, akik mestruálnak mellette, és olyat is hallottam, aki végig mensizett. Persze, én is csak akkor lennék nyugodt, ha megnézne egy orvos. Remélem most már valami normális orvoshoz mész, nem olyanokhoz, mint eddig. Egyszerűen szégyen,a mit azok csináltak. Szorítok neked!!! Egy kalappal... Aztán írj, hogy mi van!!! Puszi
377. 496b72c196 (válaszként erre: 347. - 5cb4354c81)
2007. dec. 19. 17:29

Szia Mirmill!

Ma reggel mensis hasfájásra ébredtem... elvileg most kellett volna megjönnie ma vagy holnap... de csak barnám volt... azután reggel fél nyolc körül jött némi vér, de tiszta volt és nem darabos... bevettem egy bogyót, mert eléggé fájdogált a pocakom... azóta a betétem tiszta, de wc-zésnél mindig jön egy kicsit véres... bár most megint kezd inkább barna lenni... hasam már nem fáj... anyukám hívott az előbb és megnyugtatott, hogy ő az öcsémmel az első 4 hónapjában rendesen mensizett, szó szerint ömlött belőle a vér... szóval ne ijedjek meg... :) De azért nem vagyok nyugodt... holnap megyek dokinénihez... :)

376. kisböbe (válaszként erre: 375. - Ani ani)
2007. dec. 19. 16:25

Én sem nagyon hiszek benne,de van aki esküszik rá!

Most valami gyógyteát fognak összeállítani nekem,kipróbálom!!

Mindegy,csak a kórházat kerüljem el!!

És neked vékony vagy vastag falú volt?

375. ani ani (válaszként erre: 372. - Kisböbe)
2007. dec. 19. 16:23

a műtét után elvileg kb 5 év után visszajöhet, de nem törvényszerű

a dokim azt mondta, hogy nem ritka, hogy pcos műtét után ha valaki therebe esik, utána nem is jön vissza


az aloe..

ha utánanézel egy orvosi lexikonban, mi is az aloe, a következőt fogod találni: aloe remek emésztést javító - kb ennyi :)

tény, hogy ha a forever -ről beszélünk - sok jó adalék van benne, vitaminok, stb, de nehogy azt hidd, hogy olcsóbban megúszod!

És annak is azt mondják idő kell (1-2 hó minimum)hogy hasson.

Nem akarlak lebeszélni, de át kell előre gondolni és megtervezni ezeket a kezeléseket.

374. szinedit (válaszként erre: 370. - Ani ani)
2007. dec. 19. 16:20
Igen, mindent rendben találtak. Azért is csináltattam hormonvizsgálatot, mert bár csak 4 hónapig szoptattam, még most is van tejem (22hónapos a fiam), nem sok, csak pár csepp, de fura volt. Minden hormonom rendben van, köszönik szépen.
373. kisböbe (válaszként erre: 371. - Szinedit)
2007. dec. 19. 16:18
Köszönjük,viszont!:))
372. kisböbe (válaszként erre: 369. - Ani ani)
2007. dec. 19. 16:18

Húú,ez 1 kicsit durva!

70-ért meg pláne!!!

Nekünk az aloét ajánlották.

Hallottál róla vmit?

És visszajöhetnek a ciszták,mit mondott a dokid?

2007. dec. 19. 16:18
Sziasztok, most mennem kell, de gyakran benézek ám ide, jó, hogy megtaláltam ezt az oldalt, és köszi az eddigi segítséget is, mindenkinek jó egészséget kívánok!
370. ani ani (válaszként erre: 368. - Szinedit)
2007. dec. 19. 16:17

endokrinológusnál voltál már?

körzetitől kell beutaló

369. ani ani (válaszként erre: 367. - Kisböbe)
2007. dec. 19. 16:16

biztos létezik természetes gyógymód is.

egy természetgyógyásznál már jártam.

rengeteg homeo gyógyszert írt fel, mire mindet kiváltottam, 70 ezer.

úgy kellett szedni, hogy szinte a bogyók vagy porok ideje szerint éltem.

ami nekem nehézkes volt.

8, 10, 12, 15, 16, 20, 22 órakor mindig kellett valamit bevennem.

állandóan elfelejtettem...

csak akkor érdemes elkezdeni, ha ezt be tudod vállalni.

ráadásul tény, hogy a homeo szerek 1-2-3 hónap múlva kezdik kifejteni hatásukat (ha)

sok esetben az első néhány hétben erősítik a betegséget, ami ellen szeded. ez persze idővel visszafordul...

sorolhatnám még...

368. szinedit (válaszként erre: 366. - Ani ani)
2007. dec. 19. 16:13
Ezeken már mind túlvagyok, nem találtak szeptember óta semmi eltérést, a leleteim mind rendben vannak (ahogy a nagy könyvben meg van írva), próbálkozni kell, evvel a tanáccsal láttak el több helyen is... mintha nem tudnánk, hogy kell :)
367. kisböbe (válaszként erre: 365. - Ani ani)
2007. dec. 19. 16:09

Értem!

Csak az a baj,hogy nekem már elegem van a kórházból!!!

És valami természetes gyógymódot nem próbáltál ki?

A másik lány meg közben terhes lett....

Így nála is kizárva a műtét!

És sok kis apró volt?

Nekünk 1 van,de az meg szerencsére jó nagy!:(((

366. ani ani (válaszként erre: 363. - Szinedit)
2007. dec. 19. 16:09

szia!

szerintem keress egy megbízható dokit először...

és teljes kivizsgálás, vér, ultrahang, stb...

keresni kell ugyan, de lehet találni lelkiismeretes dokit.

én is kórházba járok hozzá, és hogy ne érje szó a ház elejét néha-néha elmegyek a magánrendelőjébe is. Ritkán.

365. ani ani (válaszként erre: 364. - Kisböbe)
2007. dec. 19. 16:05

petefészek cisztáim voltak.

az ultrahangkép olyan volt, mintha körben a petefészkem kis gyöngyökkel lett volna kirakva.

nem csak egy.

én MINDENKINEK ajánlom elolvsásra a www.pcos.hu vagy www.pco-szindroma.hu oldalakat.

hasznos.

nekem más tünetem nem volt, mint a sok ciszta és peteérés hiánya, így a dokim a műtétet javasolta.

szerinte ahol van hatás ott van ellenhatás is - alapon ne szedjünk gyógyszert ha nagyon nem muszálí és az én esetemben laparoszkópiát (remélem jól írom) csinált, azt mondja ez olyan "rutin" műtét mint egy mandula kivétel.

Én vakon bízom benne...

364. kisböbe (válaszként erre: 362. - Ani ani)
2007. dec. 19. 16:00

A másik fórumon többünknek is van cisztája:

Neked hol volt?

És az mit jelent hogy tele?

És mekkorák voltak?


Nekem is van,műteni akarják,de én nem akarom!

Nem tudtad kikerülni a műtétet?

2007. dec. 19. 15:57

Sziasztok!

Tapasztalt babások segítségét kérném... január óta szeretnénk kistesót a most 22 hónapos kisfiunknak, de valahogy nem sikerül. (Az 1. gyerkőc elsőre összejött.)Sajnos nyáron volt egy korai vetélésem, aztán kiderült, hogy van/volt egy cisztám a méhem mögött, állítólag kiürült. Van kb 13 kg súlyfeleslegem, jelenleg is diétázok, bár mindig teltgalamb típus voltam, az egész életem fogyókúra. Szóval már nagyon el vagyok keseredve, hogy nem sikerül összehoznunk egy kisbabát :( Ráadásul az orvosom magándoki lett, nem tudo annyi pénzt rá áldozni, hogy felkeressem, az sztk-ban pedig nem figyelnek úgy az emberre... én mondtam meg a dokinak, hogy szerintem mi a bajom, nem rossz, ugye? Most állítólag rendben vagyok, bár fura a mensim is hónapok óta, alig van és sokkal tovább elhúzódik, mint régen, és erős görcsök kísérik, előtte 3 napig pedig migrénes megbolondulós fejfájásom van. Próbálok lazulni, nem görcsösen akarni, tornázok, aztán csak sikerül már. Ha van egy jó tippetek, kérlek írjátok meg, mit tegyek, hogy sikerüljön végre a kistesó!!! Előre is köszönöm!

362. ani ani (válaszként erre: 360. - Agica81)
2007. dec. 19. 15:57
Rendben, sok sikert! :)
361. ani ani (válaszként erre: 359. - Kisböbe)
2007. dec. 19. 15:57

Szia!

Vagyok igen!

360. agica81
2007. dec. 19. 15:56

ÉRTEM,NEKEM IS VOLT MŰTÉTEM 4 ÉVE,MÉHSZÁJSEBBEL MŰTÖTTEK.

LASSAN MEGYEK,HAZA.REMÉLEM MÉG TALÁLKOZUNK

ÍRJ HA VAN VALAMI FEJLEMÉNY

359. kisböbe (válaszként erre: 358. - Ani ani)
2007. dec. 19. 15:54

Szia!

Itt vagy még?

358. ani ani (válaszként erre: 357. - Agica81)
2007. dec. 19. 15:46

policisztás ovarium szindróma

tele a petefészek cisztákkal, nincs peteérés

ez a fő jellemző

bonyolult és összetett, még ma is vitatkoznak mi a helyes gyógymód

engem nem gógyszereztek, műtöttek...

ha minden jól megy, akkor jól tették... :)

357. agica81 (válaszként erre: 356. - Ani ani)
2007. dec. 19. 15:35
AZ MI AZ A PCOS?
356. ani ani (válaszként erre: 355. - Agica81)
2007. dec. 19. 15:32

szepemberben műtöttek, pcos, azóta (2 alkalommal) 29 napra jött. rendszerről így nem igazán tudok beszélni... csak 2 alkalommal.

előtte min 40 nap és no peteérés.

Már 2-t produkáltam műtét óta.

355. agica81 (válaszként erre: 354. - Ani ani)
2007. dec. 19. 15:28

ÍGY VAN,MÉG ÉNIS CSINÁLOK HOLNAP EGYET,DE LEHET MA:-))

AZ NEM BAJ,NEKEM SINCS HÁNYINGER,BÁR TEGNAP VOLT EGY KICSI,DE PL.MÉG A MELLEM SE FÁJ,EGYÉBKÉNT SZOKOTT KÉSNI?VAGY MINDÍG PONTOS?

354. ani ani (válaszként erre: 353. - Agica81)
2007. dec. 19. 15:13

Én is... :)

A próféta beszéljen Belüőled... :)

nov 18

De se hányinger, se semmi más.

Mivel régóta szedek elevitet, lehet azért.

alig várom, hogy hazaérjek... :)

otthon csinálok mégegyet.

csak biztos ami biztos...

353. agica81 (válaszként erre: 352. - Ani ani)
2007. dec. 19. 15:00

SZIA

bOCSIKA,DE KÖZBEN DOLGOZOK.

TUTI,HOGY AZ VAGY.AZ ERŐS FOLYÁS IS JELE.NEKEM IS VOLT,VAN.ÉS VOLTAK OYLAN TÜNETEIM IS,MINT AMIKOR MEG SZOKOTT JÖNNI.NEKEM NOV.14.-ÉN VOLT AZ UTOLSÓ MENST. ELSŐ NAPJA.NEKED?

352. ani ani (válaszként erre: 350. - Agica81)
2007. dec. 19. 14:03

Illik ilyenkor már gratulálni?

:)

Van igen.

Meglepően erős...

Nem szokott.

Ez mit jelent?

Én annyira örülök a halvány csíknak, de mivel biztos voltam benne, hogy hétfőn meg fog jönni, görcsölt a hasam, a cicim, majd' leszakadt a derekam stb bekajáltam tatár beefsteak-ből... Ami ugye tilos ha babó van láthatáron... Olyan lelkifúrom van! Hány napja volt mensid utoljára?

2007. dec. 19. 14:03

Rosszul voltam, és hànyingerem volt.

Vagy akkor részeg voltam?:)

350. agica81
2007. dec. 19. 13:58

Tegnap voltam dokinál,de még nagyon halványan látott valamit.jövő héten kell menni csütörtökön.

Folyásod van?

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook