Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy csináljátok, hogy nincs semmi dolgotok otthon? fórum

Hogy csináljátok, hogy nincs semmi dolgotok otthon? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
15. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 24. 13:19
bejárónőm van.nekem csak henyélnem kell.....
2008. aug. 24. 13:15

Bocs, csak csöngettek, mire elküldtem volna a magyarázatot a kérdésemhez.


Igen, ilyenek az én napjaim is. Még soha nem fordult elő, hogy unatkozzak és ne legyen semmi dolgom. De már nem először olvastam, hogy fórumtársaink unatkoznak és nincs semmi dolga otthon.


Csak kérdezni szerettem volna tőlük, hogy hogy csinálják?


Én rontanám el? Vagy valami más van a háttérben? Talán nem egyedül végzik a házimunkát? Talán az anyuka, a nagymama, vagy esetleg bejárónő segít?

2008. aug. 24. 13:14
Kertes házba lakom és szinte mindig van mit csinálni otthon.Szóval nem tudom elképzelni, h valaki ne csináljon semmit.Ez lustaság kérdése szerintem.Bár ha elfáradok akkor inkább pihizek kicsit ,minthogy a babának baja legyen.
2008. aug. 24. 13:09
Mi panelban lakunk, de itt sem emlékszem, hogy lett volna olyan nap, hogy ne legyen dolog. Hétfőtől-péntekig 4.15-kor kelek és este 6 körül érek haza a munkából. Akkor berakom a mosást, amiből minden nap van, az előző napiakat elpakolom, gyors és nagyon egyszerű vacsi, másnapra kajapakolás, gyereknek a cuccainak előkészítése másnapra, tornázás. És már este 10 óra is van és igazából alig csináltam valamit. Hétvégére meg marad minden, a nagytakarítás, bevásárlás, főzés.....és mikor foglalkozok az 5 éves gyerekkel???
2008. aug. 24. 13:07
vidéken lakunk és mindig van mit csinálni és mikor már azt hiszem végre vége ott amásik munka de mivel én itthon is dolgozom sajnos nem mindenre jut idöm. A napjaim sürittet modban üzemel! Gratula annak aki mindent össze tud eggyeztetni.
10. winny (válaszként erre: 2. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 24. 12:58

Nem tudom mások,hogy csinálják?

Legalább 50 éve nem volt olyan napom,hogy ne csináljak semmit.

El sem tudom képzelni milyen az.Most nagy a sár azért nem vagyok a kertben.

De nincs is semmi bajom.Hála istennek!

2008. aug. 24. 12:53

Csatlakozom az előttem szólokhoz:


Kertes házban lakunk, minden nap már 7-re kész a csapat,kezdődik a nap :)))

Estére gyerek 8-kor alszik,én meg legkésőbb 10-re .

Dolog beosztva, pihenés amíg alszik a gyerkőc :)))

2008. aug. 24. 12:52

Házimunka? Az mindig van mindenkinek!


Vagy munkahelyi? Én még tanulok, de eddig még sose sikerült annyit tanulni, amennyit elterveztem, a szakdolgozós munkámmal meg nem törődök, ha csúszásban vagyok.


A pihenés jár, akármilyen munkáról legyen szó! Már csak azért is, mert utána könnyebben megy tovább!

2008. aug. 24. 12:50
Jó lenne ha nem lenne semmi dolgom :)
2008. aug. 24. 12:49
Ha kertes házban laksz, megis értem, de lehetne állandóan csinálni valamit akár bent a házban, akár kint. Attól függ, hogy mennyire vagy rend-és tisztaságmániás. Amúgy minden nap csinálsz valamit, de belehet osztani egész hétre. Ha nem akarsz elfáradni, nem kell mindent megcsinálni egy nap.
2008. aug. 24. 12:46
Tegnap kitakarítottam,megejtettük a nagybevásárlást,ma meg főzök holnapra is,de a sültcsirke elvan nélkülem is.Még egy titka a dolognak fél6-6,de legkésőbb 7kor kelek minden nap,este legkésőbb 10kor fekszem.A gyereknek meg jólviselkedős napja van,így van időnk kockulni.
2008. aug. 24. 12:46
ki mondta, hogy nincs? :-)
2008. aug. 24. 12:45

Milyen munkára gondolsz? :)))


Hogy érted,hogy nincs semmi dolgunk?

2008. aug. 24. 12:44
Szeretném tudni, mert én képtelen vagyok a munka végére érni.
2008. aug. 24. 12:43
Hogy csináljátok, hogy nincs semmi dolgotok otthon?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook