Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hisztis, akaratos gyereknél mi a megoldás? fórum

Hisztis, akaratos gyereknél mi a megoldás? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. dec. 13. 16:28
következetesség
8. Dittka24 (válaszként erre: 6. - Pirinyo79)
2011. dec. 13. 16:27

Igen,azt hiszem lassan rászánjuk magunkat.Bár félek attól is mi lesz ott,nem hiszem hogy lefog ülni egy idegennel és elbeszélgetni.De sajnos nekünk sincs más ötletünk.,nem tudom mitől és miért lett ilyen.

A szívem szakad meg mikor ezt csinálja.Már olyankor is előfordul,amikor pl délutáni alvásból nem jól ébred.Hihetetlen,régen soha nem volt ilyen.Barátkozott mindenkivel,eljátszott az utcabeli gyerekekkel,most meg ha kimegyünk,pár perc múlva anya nem akarok játszani velük...

2011. dec. 13. 16:27

hiába szereti a ksitesót, akkor is vetélytársat kapott vele!!

ez bizony testvérféltékenység.


Ha lehet, ne mindig legyen veled a kisebbik, mikor elmentek postára, boltba.....legyen "külön élete" is a kisbabától!

2011. dec. 13. 16:22

Bocs a sarokért, nem tudtam, hogy ennyire komoly.

Vidd el gyermek psziho dokihoz, mert így beilleszkedési problémák lesznek az oviban ( is)

5. Dittka24 (válaszként erre: 3. - Pirinyo79)
2011. dec. 13. 16:20
Hiába nem segít!Néha már azt csináljuk hogy nem szólunk hozzá,ráhagyjuk,na akkor egy fél óra múlva kb,abba is hagyja.
2011. dec. 13. 16:19

Légyszi segítsetek!Már kész idegroncs vagyok és igazából a szívem szakad ki:(:(

6 héttel ezelőtt született meg a második kisfiam!Egy hetet kellett a kórházban töltenünk,Az első kisfiam februárban lesz 3 éves.A kórházban töltött idő óta rettentően hisztis.Ha elkezd sírni,képtelen abbahagyni.Eddig minden rendben volt,de most...ha valami nem tetszik neki,vagy ha idegen vagy ismerős beszélgetne vele,vagy hozzászól akkor felidegesíti magát,sír és képtelenség megnyugtatni.Egy példát írok hogy értsétek,mert nem azzal van a probléma hogy pl bemegyünk a boltba és nem kap meg valamit és azért sír,neeeem....pl ma mentünk sétálni,minden jól alakult,be kellett mennem a postára,erre a fiam megállt az ajtóban hogy ne menjek be,menjünk haza.Szépen elmagyaráztam neki,hogy be kell menni ha már itt vagyunk stb...nem értette meg annyira felhúzta magát hogy végig ordított,sírt míg haza nem értünk.Ilyenkor annyira felidegesíti magát hogy hiába beszélünk neki szépen,ordítva vagy ráhagyva,egyre jobban sír,hüppög.Elfehéredik,néha már alig kap levegőt.Nem lehet vele elmenni szinte sehova,mert nem beszélgethetek senkivel,mert egyből elkezd sírni,hogy anya menjünk már,vagy csak a semmiből előtör a hiszti!

Féltékeny nem lehet a tesóra,mert annyira szereti,imádja.Szóval tanácstalan vagyok...:(:(:(:(:

2011. dec. 13. 16:18
15 perc a sarokban :)
2011. dec. 13. 16:12
Több türelem kell, mint a gyerekbe szufla.
2011. dec. 13. 16:10
Hisztis, akaratos gyereknél mi a megoldás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook