Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztek Szilágyi Liliánának? fórum

Hisztek Szilágyi Liliánának? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. supin
2022. ápr. 26. 04:48
Nem
96. Milka*
2022. ápr. 25. 21:40
Igen
95. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 25. 21:39
A fizikai és lelki bántalmazást elhiszem. A szexuális zaklatást, az apja, majd a nagyanyja részéről viszont nem.
94. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 93. - Alinka01)
2022. ápr. 23. 12:18
Ezt egy "férfi" mesélte, hogy sírva rohant ki az utcára? 😄
93. alinka01 (válaszként erre: 92. - Channa*)
2022. ápr. 23. 12:00

Éppenséggel azt a "nyalakodást" igenis visszautasította az érintett színész:


A Pesti Színház Lulu című, 2008-as előadásának egyik próbájáról Telekes Péter színész így mesélt az Indexnek:


„Eszenyi Enikő nem volt még igazgató, színésznő volt, én pedig a partnere, amikor a Lulu című darab próbáján lekvárt kent a hóna alá, és azt mondta, hogy az lesz a jó színpadi megoldás, ha én azt kinyalom onnan. Azt mondtam, kizárt: nincs az a művészet, amiért erre hajlandó lennék. Ebből elképesztő botrány lett. Akkora, hogy sírva rohantam ki az utcára, utánam a társulat és Enikő, aki a melltartójára kapott fel egy bundát.”

92. Channa* (válaszként erre: 91. - Michelle.r)
2022. ápr. 23. 11:40

És erről eszembe jutott Eszenyi Enikő, akit felnőtt embrek vádolnak évekre visszamenőleg hasonló szexuális zaklatással, holott ők nem is voltak már gyerekek, tehettek volna már akkor ellene, de fontosabb volt számukra az, hogy megkapjanak egy szerepet, minthogy azt mondják, nem nyalom le a hónaljadról a tejfölt.


De mondhatnám a többi felnőtt színészt, akik szintén sok-sok évvel később rukkoltak elő a szereposztó dívánnyal, holott ők is tehettek volna ellene.


És eszembe jutott még egy volt kolléganőm, aki simán hagyta az oktatójának, hogy fogdossa a comját, mert azt gondolta, hogy ez így normális, és még a szüleinek sem mondta el...


Sokszor elgondolkodok rajta, hogy csak az én apám és anyám készített fel engem és a testvéreimet ilyen helyzetre és a többi szülőnek nem jut eszébe?

Én amikor vezetni tanultam, akkor elsőre kiválasztottam az autót, amit vezetnék, majd a hozzá járó oktatónak megmondtam, hogy nincs tapizás, kiabálás és próbálkozás, nem fizetek le senkit. Ha így vállalja, akkor tőle tanulok, ha nem, akkor mást keresek...

91. michelle.r (válaszként erre: 90. - Kicsi Fecske)
2022. ápr. 23. 09:50

Az ilyen jellegű "probblémákat" azért kell ország-világ elé vinni, hogy azok a nők, akik érintve vannak, merjenek róla beszélni, lássák, hogy nincsenek egyedül.

Ugyanakkor borzasztó, hogy tehetséges színészek, művészek karrierjét tönkre lehet tenni, ha valami nőcskének tíz, húsz év elteltével eszébe jut hogyan szerezhetne öt perc hírnevet.

90. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 21:00

Tudom, hogy a feltett kérdésre tök egyszerű a válasz, igen, vagy nem! Vagy hiszek, vagy nem! Én még sem tudok igennel, vagy nemmel válaszolni! Miért? Azért, mert nincs olyan, hogy minden csak fekete, vagy fehér! Mert van szürke is, az 50 árnyalatával. :) Azaz, nincs kicsit hiszek vagy kicsit nem hiszek. Mert vannak szürke területek az élet minden szegmensében, de Liliána történetében is!


Az egész sztori, "keret sztorik" megértése reményében

olvastam Liliana családjáról. Belenéztem DTK és Liliana beszélgetésébe, valamint a Fiala féle riportba is. (Melyben az apa antipatikus volt, de a lányok retorikájával is baj lehet.) De próbáltam megérteni mi-, hogyan történhetett?!


Szóval, köztudott, hogy Liliána nagyapja Gyarmati Dezső vizilabdázó volt, első felesége Székely Éva úszó. Lányuk, Gyarmati Andrea, férje pedig Hesz Mihály. Fiuk Hesz Máté, felesége D. Tóth Kriszta riporter volt rövid ideig. ( Egyébként elnéztem Székely Éva fotóját, aki olyan, mint a régi NDK-s úszók, férfias! Fiatal és időskori fotóin is olyan, mint egy férfi. Ráadásul, azt beszélték, írták róla anno, hogy Ő és baráti köre tette tönkre Bara Margit életét féltékenységből?! Teret engedve a csúnyább, tehetségtelen színész nőknek. Akkor kezdett el "nyiladozni" Törőcsik Mari is. )


Liliána nagyapjának Gyarmati Dezsőnek második felesége

- a fent már említett - szépséges, tehetséges színésznő Bara Margit volt. Lányuk Gyarmati Eszter, akinek gyermeke Szilágyi Liliána és Gerda.

Láttam D Tóth Kriszta riportját Liliánával, amelyben mesélt életéről, apjáról. Megértettem miről van szó benne! De lettek bennem kérdőjelek. Holott D.Tóth Krisztát hiteles újságíró-riporternek tartom, és jól ismerheti Liliánát, hiszen benne élt a Gyarmati családban egy darabig.


Vajon mi lenne jobb?! Ha Liliána története inkább hamis lenne, mint igaz?! Hiába a sok információ! Nekem mégsem lett kerek a történet?! Nem mennek gördülékenyen a kerekek, láncszemek közé porszem keveredett bizonyára?!

Ezért nem tudok igennel, vagy nemmel válaszolni. De nem is az én tisztem ítélkezni. (Persze, könnyebb lenne köpködni, cirkuszolva vádolni valakit, de én mindig a békés megegyezés híve voltam.)

Végezetül nem tetszik két dolog!

Miért kell a problémákat mindig, mindenkinek, mindenhol ország-világ elé vinni, üzengetve egymásnak?!

Miért van az, ha haragszanak valakire, már az is elég, ha azt mondják rá, hogy "abuzált!" És már meg is bélyegezték az illetőt. Fura egy világ ez! Szerintem.

89. michelle.r (válaszként erre: 87. - Epresturmix)
2022. ápr. 22. 20:30
Nincs ilyen mondás. Elferdítették az eredetit, ami így szól: halottról igazat vagy semmit.
88. michelle.r (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 20:27
Nem is létezik. Halottról jót, vagy igazat.
87. Epresturmix (válaszként erre: 83. - Channa*)
2022. ápr. 22. 19:48
Nekem sem. Úgyhogy én sem tartom a mondást. Nemrég Vujity Tvrtko készített Bence testvérével egy hosszabb riportot. Vagyis lehet nem mostani, de nemrég néztem meg. Az oldalán megtalálható, akit érdekel.
86. Channa* (válaszként erre: 85. - Pengő Gyöngyi)
2022. ápr. 22. 19:26
Jaj, bocsánat! Igazad van! És ezt is akartam írni, csak nem tudom, hogy miért írtam mást...
85. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 78. - Channa*)
2022. ápr. 22. 19:18
Gyarmati Dezső. Aki állítólag kifejezetten jó viszonyt ápolt Szilágyi apukával.
2022. ápr. 22. 19:14
Bara Margit tényleg jó színésznő volt... A többit nem tudom.
83. Channa* (válaszként erre: 80. - Epresturmix)
2022. ápr. 22. 19:09
Igen, és annak ellenére, hogy jó sokat szenvedtek és meghaltak, semmi szép nem jut eszembe róluk, azaz nekem nem megy a halottról vagy jót vagy semmit....
82. Auróra2010 (válaszként erre: 78. - Channa*)
2022. ápr. 22. 19:07

Én itt olvastam a zaklató nagyiról először, az ilyen sztorikat általában kihagyom, de ez a topic mindig beugrott. Nem mintha különösebben kedveltem volna B Margitot, de azért furcsának találtam volna.

Köszi.

81. Epresturmix (válaszként erre: 80. - Epresturmix)
2022. ápr. 22. 19:01
Ahogy illik. Jegyezném meg.
80. Epresturmix (válaszként erre: 70. - Channa*)
2022. ápr. 22. 19:01
Bocs, hogy hozzád szólok, de Sz.Bence gyilkosai szépen sorban, rákban meghaltak.
79. andi6020 (válaszként erre: 73. - Auróra2010)
2022. ápr. 22. 18:58
Dehogy Bara Margit molesztálta. Bara Margit az anyai nagymama. Ő az apairól beszélt.
78. Channa* (válaszként erre: 73. - Auróra2010)
2022. ápr. 22. 18:47

Az apai nagymamájáról mondta el, aki nem Bara Margit, ha jól tudom.


Bara Margit és Szilágyi Dezső? lánya Liliána anyja.

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Várigigi)
2022. ápr. 22. 18:46
Megnyugtatlak,egyáltalán nem vagyok beteg. Továbbá nem gondolom,hogy sértegetnünk kéne egymást. Mondanám,h te meg túlzottan naív vagy,ha bemondásra elhiszel egy másik embert tönkretevő sztorit.
76. várigigi (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 18:42

Ha azt várod, hogy ország-világ előtt részletesen teregesse ki hogyan erőszakoskodott vele az apja akkor ugyanolyan beteg vagy mint a drága papa. (akitől jogerős ítélettel elvették a kisebbik lányt is, csak a bírósági aktatologatás miatt időközben nagykorú lett....és akit a MÚSZ nemkívánatosnak minősített miután a belső vizsgálat helyt adott Liliana vádjainak) Természetesen a szexuális molesztálást nincs módjukban kivizsgálni.

Még mindig azokat rugdalják meg sajnos akik meg mernek szólalni, ezért nem derül fény sok erőszakra.

Az meg, hogy miért ennyi idő után.....gyanítom a részletekről még mindig nem tud beszélni, nekem legalábbis 20 év kellett hozzá.

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Channa*)
2022. ápr. 22. 18:42
Viszont azt nem hinném,ha a nagyanyó egy aberrált boszorkány lett volna,arról másnak nem lenne tudomása. Ilyesmi nem marad titokban.
74. Channa* (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 18:41

Na igen, erről eszembe jutott Kaleta, akit megbüntettek 500 ezer Ft-ra. Szegény!


A másik hasonlót, aki senkinek nem volt senkije, 15 évre ítélték.


Vajon a második egy áldozat?

Vagy mind a kettőre csak ráfogták? Lehet. Áldozatok! Melyik kicsi tudja elmondani és melyiknek hisznek, hogy Kaleta vagy a másik nem úgy simizte meg, ahogy illene? A gyerekek nem is voltak áldozatok, hiszen nem bizonyítható, ők még el sem mondták, csak néhány fotó! Ugyan már! Ez meg sem történt, csak rájuk fogták...

2022. ápr. 22. 18:41

A Bara Margit molesztálta ?


Én nem hiszek neki, sok ilyen kamu sztori van a férfiak kiiktatása végett.Nem tudom SZL régebbben milyen volt, de most nagyon látszik rajta a zavarodottság.

72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Channa*)
2022. ápr. 22. 18:39

A halottról jót vagy semmit dumát én se vallom.

Csak itt nincs bizonyítva,hogy nagymama ezt csinálta.

Ha csinálta,rohadjon meg a lelke,én is ezt mondom.

2022. ápr. 22. 18:37

Ami egyébként bennem megfogalmazódott a Kadarkai interjú után,hogy Liliána féltékeny a testvérére. Ő maga mondta,hogy egyetlen embernek akart egész életében megfelelni,és az az apja. Ez nem sikerült neki,sose ismerték el igazán,de állítólag az anyja se.

Az a része hihető,hogy egy rideg,barátságtalan légkörben élt ez a család,nem voltak boldogok. Szerintem ez kerül most itt megtorlásra.

2022. ápr. 22. 18:35

Ez a halottakról vagy jót vagy semmit=söpörjük szőnyeg alá a genyaságot.


Ha valakinek van kedve ahhoz, hogy alkalmazza, az tegye, de nem kell másokra erőltetni.


Ha ezt komolyan vennénk, akkor le kellene borulnunk Hitler, előtt, vagy mint már említettem Szite Bence gyilkosai vagy sokak előtt...


Remélem nem akadtok ki attól, hogy semmi szép nem jut eszembe ezekről az emberekről. Engem egy kicsit sem tud meghatni, hogy egy gyilkos, agresszív, bántalmazó ember meghal, attól a bűnei nem merülhetnek feledésbe, és ki lehet mondani, mert megérdemlik...

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Channa*)
2022. ápr. 22. 18:31

Kérdés,ki az áldozat? A lány,aki konkrétumok,bizonyítékok nélkül vádaskodik,vagy az apja,akit konkrétumok,bizonyítékok nélkül vádolnak?

Ez itt a kérdés.

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - New(l))
2022. ápr. 22. 18:28

Nyilvánvalóan elhiszem,hogy ismersz áldozatokat. Én is. Most nem is az a kérdés,hogy létező jelenség-e a családon belüli abuzálás,hanem hogy konkrétan ez a lány elég hiteles,meggyőző-e? Erre azt mondom,számomra nem.


Mint ahogy létező jelenség az erőszak mindenféle formája,úgy létezik a manipuláció is. Csomó olyan ember van,én is ismerek párat,akik úgy beetetik a környezetüket különféle sztorikkal,hogy hihetetlen.


Liliána semmilyen konkrétumot nem akar mondani,amit az apja csinált vele,de az ún. "keretsztorit" csont nélkül megosztotta a világgal,bizonyítékok nélkül.

A Kadarkai Endre műsorában sem mondott konkrétumot,nehogy ellene (??) felhasználható legyen,de visszakérdezett,hogy a Kadarkai szerint az molesztálás-e,ha egy apa a lányával alszik,és a hátához nyomja a merev nemiszervét. Vagy. A menstuációs bugyit szagolgatja. Nem mondja ki nyiltan,csak lebegteti,hogy akár ezek is történhettek.

3 éves korából idéz egy olyan történetet,amikor ő,a 3 éves gyerek a verekedő szülei közé állt. Én nem hiszem el ezeket.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook