Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztek e Istenben? fórum

Hisztek e Istenben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
6. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Hold3)
2023. júl. 12. 09:05
Nem. Nem. Nem.
2023. júl. 12. 09:00
Miután az élet itt a földön szerintem nem volt képes magától kialakulni, biztos vagyok benne, hogy egy felsőbb rendű lény alakította ki.Nevezhetjük Istennek.De a pokolban nem hiszek, mert Isten/Ő ugyanis jó/ nem akarhatja nézni, hogy teremtményei az idők végezetéig ropogósra süljenek bűneik miatt.Én is megtapasztaltam már többször is itt a földön a poklot.
4. fc03b2622b (válaszként erre: 2. - Cherry Coke :))
2023. júl. 12. 07:36

Emberségesnek lenni. Igen. Egyetértek.


A mennyország és a pokol is itt a Földön van. Mindkettőt szoktam érezni.

2023. júl. 12. 07:10
Vallás nem érdekel, de Isten és a hit igen. Van mennyország és pokol. Hit tanítása szerint élek, bár sokszor elbukol. Nincs hibátlan ember egyse, így a hívők se tökéletesek. De hiszünk Istenben. és szándékosan akarattal nem teszünk rosszat. Ha két ember együtt van ott már a konfliktus is felüli is fejét. Direktbe nem mutogatunk másra, hogy te ilyen és olyan vagy. És a sértődékenység nem erény. Bár az EGO az hamar durran.
2023. júl. 12. 06:54

Teljesen két külön dolog a vallás és a hit.

A vallás csak a bajt hozza az emberekre.

Istenben nem hinni kell,hanem TUDNI érezni,hogy van.

Nem imádkozni kell,utána meg szar lényeknek lenni.

Meg kell tanulni "tisztán tiszteletben tartásban" szeretni emberségesnek lenni,ehhez semmiféle imádság és mantra nem szükséges...

2023. júl. 12. 05:45
Ma az emberek nagy része, ha megkérdezik milyen a vallása, rámondja Római katolikus.De vajon hisztek e Istenben és a pokolban?Éltek -e a hit tanítása szerint?Imádkoztok?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook