Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen hanyinger, tompa fej, rossz latas es bizonytalan talaj erzet .Mit jelenthetnek ezzek a tunetek? fórum

Hirtelen hanyinger, tompa fej, rossz latas es bizonytalan talaj erzet .Mit jelenthetnek ezzek a tunetek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. febr. 4. 22:21
Agydaganat is lehet sajnos. Kézremegés, fülzúgás nem kíséri?
2008. febr. 4. 21:52

Koszi a valaszokat!

Ma egy hete a mento volt hozzam beinnyekcioztak meg beszelni is keptelen voltam a vernyomasom jo volt.De olyan hirtelen torram.

2008. febr. 4. 20:10

Ezek a tünetek egyértelműen keringési problémára utalnak.Hogy aztán ez most magas,vagy alacsony vérnyomást jelent,azt ki kell deríteni.El kell menni a háziorvoshoz.Nem kell félni,nem fog fájni.

Gyógyszeresen nagyon jól kezelhető a probléma,még száz évig el lehet vele élni,csak nem szabad elhanyagolni.

2008. febr. 4. 20:07
Fiamnak migrénje van, ezekkel a tünetekkel.
2008. febr. 4. 20:01
Szerintem több minden is okozhatja pl. vércukor hirtelen változása vagy ami biztosabb vérnyomás ingadozás
2008. febr. 4. 19:59
Kimerültség, fáradság is okozhatja:(
2008. febr. 4. 19:58
hmmm...a csákányt kivetted a fejedből? mert az okozha tiylet...amúgy egy lightos vírus is lehet. Nekem mensinél is előferdül...
2008. febr. 4. 19:57
Ha rossz a szemed, az pont ezeket a tüneteket okozhatja. Menj el szemészetre.
2008. febr. 4. 19:55
Én a fronthatásra szoktam így reagálni, de nem tudom, hogy mit jelenthet egyebet!
2008. febr. 4. 19:54
erre én is kíváncsi vagyok, mert pár napja magamon is észlelem
2008. febr. 4. 19:52
Hirtelen hanyinger, tompa fej, rossz latas es bizonytalan talaj erzet .Mit jelenthetnek ezzek a tunetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook