Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hiányzik a kitartás fórum

Hiányzik a kitartás (beszélgetős fórum)


21. anbene
2008. nov. 5. 15:37
Nekem 19 pont jött ki, hát az elég kevés, amit ehetek. :)))
2008. nov. 1. 11:29

Hmm nem tudom mi történt akkor. Megpróbálom elküldeni csak a táblázatomat, de azt sem kaptad meg priviben?

a weight watchers pontértékek fórumban mindent megtalálsz a fogyiról!

19. 91675d4a35 (válaszként erre: 17. - Sziszikeccs)
2008. okt. 31. 23:25
Nem, sajnos semelyik címemre nem jött. :(
2008. okt. 31. 16:58
Szeretném hinni, hogy most kitartó leszek. Koplalással, kalória számolgatással sikerült 20 kilót lefogynom. De elfogyott a lelkesedésem, mert már untam, hogy alig ettem valamit, és már 1200-1400 kalóriánál tartottam. Általában délutánra sikerült teljesítenem, és alig vártam, hogy másnap reggel legyen, hogy újra ehessek valamit. Ismerős érzés nektek is, gondolom. Akkor kezdtem el a neten keresgélni, a diéták között. Ennyi napos, annyi napos, megszabva, hogy mit kell enni. Gondoltam, hogy ez nekem nem fog menni. Az update fogott meg, széles a skála, hogy mit lehet még délután és este is enni. Azóta nincs koplalás, nem várom úgy a reggeleket. És azóta talán az agyam sem örökké azon ketyeg, hogy mit egyek. Másfél hónap alatt 4 kiló ment le, de időnként szoktam bűnözni, és nem veszem véresen komolyan. Igy szeretnék még 10 kilótól megszabadulni, jövő nyárig. Nektek is kitartást kívánok, bennem nagyon erős az elhatározás, nagyon megkínlódtam az első 20 kilómat. Jó, hogy vagytok, és beszélhetünk róla!
2008. okt. 31. 16:24
megkaptad?
16. 91675d4a35 (válaszként erre: 14. - Nívea)
2008. okt. 31. 16:16
Én is kb. 6 éve voltam utoljára 60 kg alatt. Most szerintem 80 kg vagyok, de nincs kizárva, hogy több, erős napjaim voltak...:( Hétvégén tanulmányozom ezt a pontdiétát és megpróbálok nekiállni!!!
2008. okt. 31. 15:32

van egy fórumunk, weight watchers pontértékek a címe

itt nincs ilyen szabály. csak a pontokra kell figyelni.

14. Nívea
2008. okt. 31. 15:30

Azt tudom, h visszaszeded ha nem vigyázol, csak ugyebár ennél a 90 naposnál van pl: h a diéta végét követve még 90 napig csak gyümi a reggeli. Itt nincs ilyen szabály? Lehet erről a diétáról többet olvasni? Szívesen elolvasnám. Nem kritizálom, csak érdekel. Ne értsd félre!! :D

Ami pedig a nassolást illeti: szörnyűűűűűűű!!! Nekem is gyengém :(

Én egész jól elvagyok általában délután 4-5ig, aztán jönnek az éhségrihamok. Azt se tudom mihez kapjak. És pont ettől hízik az ember. Én 1,5 év alatt híztam fel 10 kilót, aztán mégegyszer annyit, mióta megpróbáltam leadni. Mostmár csak 14et kell leadni és a régi leszek, mint 6 éve :(

13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - 91675d4a35)
2008. okt. 31. 15:03
a főtt sült gesztenyében kevesebb a kcal mint egyéb nasikban, és fincsi is, estleg lehet almát sütni sütőben mézzel fahéjjal, vagy finom téli gyümölcsteát kortyolgatni, nasi helyett
2008. okt. 31. 15:00
A nassolással persze ennél a diétánál is oda kell figyelni, de ninncs tiltva. Mjd látni fogod, mi mennyit ér... Én most tornáztam le két pontot (15 percig lépegettem és közben súlyzóztam)
2008. okt. 31. 14:59
...meg nassolnék is, a férjem is nassol, közben filmezünk, olvasunk, társasozunk, nem szeretek korán lefeküdni, 11-12 körül szoktam és hát este 6-7-től ekkorra már éhes vagyok...:(
10. 91675d4a35 (válaszként erre: 4. - Anbene)
2008. okt. 31. 14:57
Minden reggel elszánt vagyok...de este van a gond, amikor nem lakok jól a levessel vagy a salátával. Nem tudok minden este natúr csirkemellet meg párolt halat enni, sem anyagilag, sem az időmbe nem fér bele egyénileg ilyet készíteni, a gyerekek pedig inkább hideget esznek este, szendvics, tea, gyümölcs...
9. 91675d4a35 (válaszként erre: 8. - Sziszikeccs)
2008. okt. 31. 14:48
Köszönöm! Alig várom, hogy olvasgassam. Majd főként otthonról hétvégén.
8. sziszikeccs (válaszként erre: 3. - 91675d4a35)
2008. okt. 31. 14:43

Elküldtem...


Egyébként a naplómba is vezetem,hogy miket eszek. Nézegesd, és hátha kedvet kapsz hozzá:)

2008. okt. 31. 14:38
Szerintem bárhogyan is éred el az álomsúlyt utána vigyáznod kell. Mert ugye mindannyian tudjuk, milyen gyorsan jönnek fel ezek az átkozott kilók. 68 kiló alatt 25 pontig lehet enni, ami el sem hiszed mi mindenre elég:) Egy kis tornával és némi odafigyeléssel nem szeded vissza a kilókat.
6. Nívea (válaszként erre: 2. - Sziszikeccs)
2008. okt. 31. 14:35

És ha abbahagyod a diétát, mert megvan az álomsúly? Akkor is pontok alapján étkezel tovább?Nem szeded vissza, ha befejezed? Hasonló lehet ez az update-hez(?), vigyázni kell a kódokkal, mert ha befejezd, akkor visszajön kamatostul. Így örökösen viszont nem tud élni az ember, ahhoz túl gyenge. :(

Bocsi a bizonytalanságot, csak én is keresgetek folyamatosan. Bár én most a 90 naposat csinálom.

2008. okt. 31. 14:32

Én nem bírtam a 90 napost... A ww-vel bármikor, bármit ehetsz. De dönts belátásod szerint:)


Én ma reggelire egy májkrémes kiflit ettem, tízórai egy activia volt, ebéd spagettis, borsós csirkemell, uzsi egy fél szelet sport kextrém...

2008. okt. 31. 14:29

Szia!

Én számolgatások helyett a 90 naposra esküszöm. Ehetsz édességet is, csak ki kell várni a napját. Szerintem, mivel le van írva, mikor mit ehetsz, kötve vagy valamihez, nehezebb elcsábulni, ha már rászántad magad.

3. 91675d4a35 (válaszként erre: 2. - Sziszikeccs)
2008. okt. 31. 14:22

Légyszi küldj, igen. Az otthoni címemre: hgyongyi@invitel.hu


Leírod, hogy pl. ma mit ettél?

2008. okt. 31. 14:15

Szia Hamina!

Nekem is a kitartásommal volt mindig is gondom. Aztán egyszer csak rátaláltam a weight watchers diétára. 2 hónapja eszerint a diéta szerint étkezek, és észre sem veszem, hogy fogyizok. Eddig 5 kiló ment le (mehetett volna több is, de van amikor elcsábul az ember). A lényeg: az ételek pontokkal vannak ellátva. Meg van határozva, hogy bizonyos súlyú emberek mennyit ehetnek (68 alatt 18-25 pontig, 69-78 között 20-27ig, 79-88 22-29...). Sőt, letornázhatod a pontokat:) ha érdekel a fogyi,küldök anyagot

2008. okt. 31. 14:11

Sziasztok!

Szeretnék lefogyni, mert:

- nagy háj van a pocakomon, emiatt nem tartom magam vonzónak, kibuggyan a háj a nadrágból...

- nagyon helyes férjem van és nem szeretném, ha egyszercsak eltekerné a buksiját egy feszes popsi...

- gyönyörű gyerekeim vannak, akik megérdemelnék, hogy Anya fittebb és energikusabb lenne...

- nagyon sikeres vagyok a munkámban, de lehetne ezt még fokozni egy kis erősebb önbizalommal...


De hiányzik a kitartás! Mert szeretek nassolni, este a gyerekek kidőlése után kicsit hátradőlni egy kis plusz vacsival, szeretem az édességeket. Ülőmunkát végzek és keresem mindig, mit nassoljak. Közel van bolt, néha hosszú telefonbeszélgetés alatt észre se veszem, hogy elsétálok és berámolok pár csomag eztazt a kosaramban és mire leteszem a telefont, bevásároltam... Nem jutottam még el addig, hogy a sok szellemi munka után megkívánjam felvenni a futócipőt vagy bekapcsolni a DVD-t. Örülök, ha felteszem a lábam és olvasok.


Várok okos tanácsokat, javaslatokat, hogyan, merre induljak el a helyes út felé. 20 kg-t szeretnék lefogyni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook