Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy léböjt fórum

Heti egy léböjt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. ápr. 7. 18:48
Gratulálok nektek, lányok! Én holnap fogom csinálni a léböjtömet, remélem hamar elmegy a nap, itthon leszek. Ikebana, mennyi minusszal zártál? Ma még edzés, a holnapit kihagyom. Jah, és nektek nem fájt a fejetek?
260. 408020f45e (válaszként erre: 259. - Electra88)
2013. ápr. 6. 19:02
Köszönöm! Aranyos vagy!:))))
2013. ápr. 6. 18:43
Sziasztok! Tegnapi napom eredménye -0,5 kg. örülök neki, bár este már nagyon éhes voltam. Ikebana szorítok, hogy sikerüljön a napod!
2013. ápr. 6. 12:17

Sziasztok!

Mindenkinek napsütéses szép napot!:)

Nálunk az előző napokhoz képest jó idő van és ez egy kicsit segít a diétázóknak is!:)))

Én ma tartom a léböjt napomat, gondoljatok rám!:)

257. 408020f45e (válaszként erre: 256. - Teca76)
2013. ápr. 5. 19:27

Én a zöldségeket nem ettem, csak simán a levét ittam, azt sem sokat, 1 merítő kanálnyit.

Azért, hogy a gyomorban csak lé legyen:)

256. teca76
2013. ápr. 5. 19:12

Köszike mindenkinek!

Én is arra gondoltam hogy főzök valami híg zöldséglevest és azt leturmixolom. csak natúr fűszerek nélkül.

255. 408020f45e (válaszként erre: 254. - Fridalino)
2013. ápr. 5. 17:22
Én is azért ittam leveskét, hogy azért legyen mit feldolgozni!:)
2013. ápr. 5. 16:05
Sziasztok! Nagyon ügyesek vagytok! Teca! Nembaj ha nem ment, az a lényeg hogy másnap minusszal zártál. Biztos van könnyített verzió is, az a lényeg, hogy ne egyél zsírban tocsogó kajákat. Néha én is úgyérzem hogy nem tesz jót a böjt, mert nekem meg epeműtétem volt, és a doki aztmondta nem tesz jót az éhezés.
2013. ápr. 5. 12:54

Sziasztok! Teca szerintem az nagyon jó eredmény!:) Én azt mondom, bár nem vagyok szakember, hogy léböjt napon ami lé, az mind jöhet.

Elekrta, én is szoktam venn az a fajta rostosat, az őszbarackosat, tényleg jó. Szeretem, hogy sűrű.:)

Én ezeken a napokon, különösen az első alkalmakkor, ittam finom húslevest, csak úgy magában. De szerintem lehet paradicsomlevet is inni meg levesek levét is. Én estefelé 1-2 kanál mézet is elnyalogatok. Sajnos ilyenkor lefut a vércukor és emiatt az ember szédül, megfájdul a feje. nekem van itthon szőlüőcukrom és olyankor bekapok 1 szemet, de szigorúan csak szopogatom. Rájöttem, ha szopogatom, nem lesz baj. De ha összerágom, akkor beindul a gépezet és nincs utána megállás.

De ez csak az első esetekben volt így, a legutóbbi már egészen szépen ment, csak tea és ásványvíz.:))) Persze sok mindentől függ, hogy mennyire tudja az ember tartani. (Hold állása, fáradtság, lelki állapot...)

2013. ápr. 5. 10:00
Szia! Nagyon jó volt ez így is! Vigyázz azért, nehogy rosszul legyél, akkor inkább ne csináld ezt, talán úgy könnyített, ha iszol leveket és gyümit vagy zöldséget is mellé. Nem tudom, hogy úgy könnyebbség-e mert még nem próbáltam, csak volt egy-egy léböjtnapkor mikor este azon járt az agyam,hogy egy almát megeszem attól nem lesz bajom, szerintem nem is lett volna, de aztán valahogy mégis kibírtam eddig. Nagyon szép ez a -0,5 kg is, nekem elsőnek -0,9 kg volt, aztán -0,5 kg-ok, most utoljára -0,3 kg. Holnapra kíváncsi leszek mennyi megy le.
251. teca76
2013. ápr. 5. 09:24

Sziasztok!

Szégyen de nem bírtam. Napközben még elvoltam annak ellenére hogy délután nagyon nagy fejgörcseim voltak és nagyon ingerült és feszült lettem.

Estére amikor lefeküdtem olyan roham jött rám (nem falási!) hanem rosszullét szédültem görcsölt a tarkóm meg hasonlók. Erre úgy döntöttem eszek pár falatot, ettem egy barna magosrudat. Ezután egész reggelig aludtam. Mérleg 0,5 kg mínusz.

Lehet piroska is közrejátszik, vagy csak felerősítette a negatív dolgokat.

Van ennek a léböjtnek könnyített változata is?

2013. ápr. 5. 08:26

Frida örülök, hogy újra itt vagy! :)

Ikebana de jó neked akkor ma ehetsz finomakat.

Ma reggel vettem meg, megint 100 %-os C*ppy narancslevet vettem, az eddig bejött, szeretem az ízét pláne, hogy sűrűbb. Ezen kívül fekete, zöld teát és vizet fogok inni.

Teca hogy sikerült a lénapod?

Mikor tartatok következőleg?

2013. ápr. 4. 22:02
Oké, majd kiveszem a könyvtárból. Szeretem az Erőleves a léleknek c. sorozatot is, ott is hasonló kis történeteket lehet olvasni.
248. 408020f45e (válaszként erre: 247. - 408020f45e)
2013. ápr. 4. 21:26

Helen Keller: Csöndes, sötét világom


Ha egyszer tehetitek, olvassátok el!

Érdemes!:)

247. 408020f45e (válaszként erre: 246. - Fridalino)
2013. ápr. 4. 21:19

Szióka! Örülök, hogy megint vagy!:)))

Egy mondás jutott eszembe, valahogy így hangzik: Ahová érdemes elindulni, oda nem vezetnek könnyű utak. Vagy : Nem vezet oda könnyű út, ahová érdemes elindulni.

Ezt egy siketnéma-vak nő mondta, aki professzori címet is elért! Gondolj csak bele mennyi mindent kellett neki ezért tennie!:) Én olvastam az élettörténetét. Felemelő és megható.


Szóval meg tudjuk csinálni! Mi látunk, hallunk, járunk, és tudunk gondolkodni és beszélni is. A többi már rajtunk múlik!:) Igazam van?

2013. ápr. 4. 21:09
Sziasztok csajok! Itt vagyok, Anyuméknál voltunk vidéken, nekik nincs sz.gépük, telóról meg nem szeretek. Eszegettem sajna húsvét miatt, csináltam többfajta süteményt, köztük a kedvencemet is, a mézeskrémest, nyammi, szóval, ma reggeli mérésem, 80.5 kg. Hol van ez az álomsúlytól. Gratulálok mindenkinek a kitartásához, ezért jó olvasni benneteket, mert így erőt adtok nekem is, enni sokkal könnyebb mint léböjtöt tartani!! De tudom hogy a győzelemhez csak a szenvedésen keresztül lehet eljutni. A gépem is szarakodik, minden 2. napon csinál egy kék halált, de most nemtudok rajta alaplapot cserélni. Mindenkinek szép estét, puszi! :)
245. 408020f45e (válaszként erre: 244. - Electra88)
2013. ápr. 4. 20:45

Majd gondolok rád!:) Nekem szénhidrát napom lesz, egy kicsit belenyalhatok abba bizonyos mézebödönbe!:))))

A hozzávalókat már mevetted, vagy majd holnap?

2013. ápr. 4. 20:06
Én holnap fogok léböjtölni, szombaton suliba leszek akkor nem lesz jó ezért csinálom holnap.
2013. ápr. 4. 17:59
A következő léböjt napom szombatra esik. Valaki tervezi akkorra?
2013. ápr. 4. 09:42
Sziasztok! Örülök, hogy többen lettünk! :) Jó belevágni egyszer-egyszer mert másnapra mindig kevesebbet mutat a mérleg! Én holnapra tervezem a léböjt napot.
241. teca76
2013. ápr. 4. 09:41

Köszönöm a biztatást.

Ma már el is kezdtem, remélem sikerül tartani magam.

Szeretnék minden csütörtökön tartani egy lénapot.

Jövőhétre majd jobban felkészülök, veszek majd bio levet. Most csak cappy 100 % levet tudtam venni. A bio levet rendelni kel a patikába :( nem tartanak csak rendelésre hoznak.

Van valami javaslata valakinek melyik a jó ezekből, melyiket érdemes venni?

240. 408020f45e (válaszként erre: 239. - Teca76)
2013. ápr. 3. 13:54

Szia Teca!

Szerintem nyugodtan próbáld meg!:) Én a 90 napos diétát csinálom és mindig gondom volt a gyümölcs napokkal. Egyszerűen nem bírtam megcsinálni. Aztán rátaláltam erre a fórumra és gondoltam, hogy a gyümölcs napokat felváltom léböjt nappal. Képzeld el, sokkal jobban bírom, mint a gyümölcs napokat!:)

Én éppen tegnap tartottam és hát mivel minden negyedik nap ez nekem, ezért nincs állandó időpontom.

Vágjál bele, próbáld ki! Szerintem menni fog!:)

239. teca76
2013. ápr. 3. 10:42

Sziasztok!

Olvastam Elektra naplójában hogy ő szokott heti egy léböjt napot tartani, és most meg találtam ezt a fórumot. Majd igyekszem vissza olvasni. Én is megpróbálom, remélem bírni fogom.

2013. ápr. 3. 08:22

Sziasztok!

Tegnap volt a léböjt napom, jól sikerült!:)

Mindenkinek további szép napot!:)

2013. ápr. 2. 14:41

Sziasztok!

Hát Frida jól eltűntél, tényleg!:) Minden rendben?:)

Elektra és megkezdtem egy újabb 90 napot, ahogy jeleztem is, és a gyümölcsnapok helyett próbálok meg tartani léböjt napokat. Remélem menni fog!:))))

Mindenkinek további szép napot!:)

2013. ápr. 2. 10:05
Sziasztok! Remélem jól vagytok? Fridalino nagyon eltüntél remélem nincs semmi baj!? Remélem ti jobban tudtátok tartani fogyi szempontjából a napokat, mert én nagyon nem, de mától újult erővel nekilendülök. Mikor tartatok a héten léböjt napot? Szombat nem jó mert akkor suli lesz egész nap, de a többi nap bármelyike jó lenne.
2013. ápr. 1. 15:43

/)_/)

(..)

C(")(")

Pusz mindenkinek!:)

2013. márc. 30. 20:06

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepet kívánok!:)

Holnap megyünk szülinapokat köszönteni, lehet, hogy csak este felé tudok benézni!:)

Legyetek jók, olvadjanak a kilók!:))))

2013. márc. 30. 16:27
Ügyi vagy! Örülök, hogy sikerült végigvinned a léböjt napot. Nekem ma eléggé rossz kedvem van, de majd elmúlik. Kellemes Húsvétot nektek!
2013. márc. 30. 13:31

Hát én aztán jó diétázó vagyok! Most jutott eszembe, hogy reggel nem mértem magam!:)

Na nem baj, majd legközelebb!:)

Most fogom sütni a szülinapi tortákat!:)

Puszi mindenkinek!:)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook