Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Házimunka mandulaműtét után? fórum

Házimunka mandulaműtét után? (beszélgetős fórum)


1 2
4. Crystall (válaszként erre: 3. - Sysy66)
2009. nov. 5. 22:19
Szia! Mikor szedték ki a manduláid? Én 2 hétig nem tudtam hajat mosni, mert nem mertem elörehajolni, ha hátrahajtottam a fejem akkor pedig nagyon fájt:S Pár napig tuti nem emelj semmi nehezet és ne hajolgass. Exemnek bevérzett, utána pedig lenyelte az odavarrt "bucit" na ezt nem szerettem volna, úgyhogy inkább pár napig csak lustálkodj és gyógyulgass:D
2009. nov. 5. 20:47
szoval mosogatni meg ilyenek lehet? meg felmosni mondjuk a doki mondta hogy ne igen emelgessek és 5kilonál tobbet ne emeljek..a macskám tobb mint 5 kilo:S:S akkor öt se lehet:):):D
2. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2009. nov. 5. 20:41
Szia, véleményem szerint a hajolgatással járó munkák kerülendők, ez foghúzásra is igaz, bár sosem mondják el.
2009. nov. 5. 20:39
sziasztok engem az érdekelne hogy ki mit csinált kozvetlenul a mutét után szval milyen házimunkát mert csinálni amitol még nem áll fenn bevérzés gyanuja?és olyan általános tanácsookat is várok. köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook