Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság első látásra fórum

Házasság első látásra (beszélgetős fórum)


84. 31bc25d879 (válaszként erre: 59. - Channa*)
2017. máj. 4. 14:00

Kösz:)


Tegnap épp odakapcsoltam és láttam, igaz nem az elejétől. Ma fogom nézni. Nekem úgy jött le pár szóból és képből, hogy a csajoknak nem tetszik a férjük. Mondhattak volna nemet is nem?

Vagy nem? Nem ismerem a szabályokat.


Hát nem tudom...a tegnapi menyasszony (talán Kingának hívták) édesanyja nem volt boldog. Bulinak jó...de vajon tényleg az? Csak nehogy tragédia legyen valamelyik házasságból.


Miért kell egy kétgyerekes elvált pasit "megnősítettni" egy fiatal lánnyal? Szerintem ez nagy csalódás nem csak a lánynak hanem az egész családjának.


A szőke nő meg miért bőg mindig? Minek mondott igen ha ennyire car neki? Mindig csak sírni láttam, már beszélni sem tudott annyira bőgött.

Agyrém:)

83. Mezei Virág (válaszként erre: 82. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 4. 13:31

Nagyon jól összefoglaltad!

Nem akartam ilyet leírni, mert tudom, hogy sokan nézik. Ma ez az érték, meg a Győzike.

Mivel sokaknak manapság nehéz boldogulni, ezek a műsorok jó időkitöltők,figyelemelterelők... :(

82. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 80. - Mezei Virág)
2017. máj. 4. 11:25

Szerintem annyi a feltűnést kereső ember, aki egyébként másképpen nem tudja felívni a figyelmet magára,nincsenek sikerei az életben, hogy simán belemennek, gondolom az anyagi sem mellékes.

Egészséges önbizalommal és sikeres munkával megáldott ember nem hiszem, hogy ilyet bevállal, bár a fene tudja, celebjeink is sok carba belemennek, csak beszéljenek róluk. Érték lett a hülyeség, a taóság.

81. Kormi1985 (válaszként erre: 72. - Mezei Virág)
2017. máj. 4. 10:56

Ezért nem volt még párja a csajnak, mert magához képest magasra tette a mércét, aki neki bejönne, annak ő nem jön be külsőleg...

Nem mondom, hogy ronda a csaj, de Zoli nem néz ki rosszul...


Ha úgy érezte, hogy ennyire nem jön be neki Zoli első látásra, miért mondott igent? Nemet is mondhatott volna, nem?

80. Mezei Virág (válaszként erre: 79. - Ab61752c45)
2017. máj. 4. 10:03

Miért, szerinted ilyet ki vállal be ingyen?

Amúgy meg nem tudom, csak így gondolom.

79. ab61752c45 (válaszként erre: 76. - Mezei Virág)
2017. máj. 4. 09:56
pénzért?mert biztos a nagy cécó mellé kaptak egy kis mellékest is.
78. Mezei Virág (válaszként erre: 75. - 9c485f67e8)
2017. máj. 4. 09:56

:D

Ez kell népnek!

77. ab61752c45 (válaszként erre: 72. - Mezei Virág)
2017. máj. 4. 09:55
hát akkor hogy passzolnának,hisz az a legfontosabb.nem az hogy én is szeretem Tolsztojt,te is,így is számtalan buktató van.
76. Mezei Virág (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2017. máj. 4. 09:54

Nem tudom megérteni, hogy lehet rávenni ilyesmire az embereket...

Ha saját párjukat nem tudják megtalálni, más hogy tudná?

2017. máj. 4. 09:53
74. gribedli*** (válaszként erre: 71. - Moonlight13)
2017. máj. 4. 09:41
Mert biztos olyan kevés volt a jelentkező. Ennyi erővel több eséllyel találhatott volna párt egyedūl is. Nagyobb választékbôl.
73. Mezei Virág (válaszként erre: 71. - Moonlight13)
2017. máj. 4. 09:38

Nem láttam egy adást sem, olvastam róla.

Ezek alapján, ezután sem fogom nézni.

Embervásár...

72. Mezei Virág (válaszként erre: 64. - Ab61752c45)
2017. máj. 4. 09:36

Ma ezt találtam.

[link]

Azért vagyok szomorú, mert mindenki azt mondta, hogy milyen aranyos vagy, és hogy mennyire illesz hozzám. Mindenki leszúrt, hogy nem adom meg neked az esélyt. De kell, hogy külsőre is vonzódjak hozzád – vallotta könnyek közt Rita, aki bár elismerte, hogy tökéletesen passzolnak egymáshoz, fizikailag nem vonzódik a férjéhez, Zolihoz.



Szóval az embereket sok baromságra lehet rávenni.

71. moonlight13 (válaszként erre: 62. - Mezei Virág)
2017. máj. 3. 21:40
Én szinte csak ezt a párost láttam. Na de azért ennek a lánynak egy fiatalabb férfit is kereshettek volna, nem pedig elvált két gyerekest. Ezt nem tartottam azért túl korrekt megoldásnak.
70. sanyinak (válaszként erre: 60. - Mezei Virág)
2017. máj. 3. 20:46

A más kultúrák megismerése akár extrém vállalkozás is lehet. Különben miért mennének az emberek pl. túlélő táborokba? Ez is egy hasonló kihívás.

A hétköznapi unalom helyett minden jól jön...

69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 68. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 20:42
Abban igazad van, hogy nem új keletű, illetve most is vannak még ilyenek a világban. Meg vannak olyanok, ahol a pénz számít a lányrészéről, dekoráció a pasi részéről, fordított felállás is létezik, de azért az a kevesebb. Nem látom értelmét, nem tudom elképzelni, hogy ez hosszútávon működne. Még akkor sem működik a statisztika szerint, ha évekig ismerték egymást, tudhatták kb. mit várhatnak a másiktól. Azt nem állítom, hogy 1000% így nem jöhet össze véletlenül egy pár, de nagyon csekély az esélye.
68. Miss Sárika (válaszként erre: 66. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 3. 20:30
Pedig nem új keletű dolog. Anno az arisztokraták is így házasodtak, csak annyiban különbözik, hogy ott pszichológus nem vizsgálta lelki oldalát a dolgoknak.
67. Miss Sárika (válaszként erre: 64. - Ab61752c45)
2017. máj. 3. 20:17
Hát igen. Nem voltak valami lelkesek. Pedig egyik sem volt tökéletes, és mégis a tökéletes férfit várják! Milyen érdekes!
2017. máj. 3. 20:17

A végét láttam a műsornak. Nem értem még, hogyan működik, de talán 1 szót nem válthattak egymással.


Ha így van, tök hülyeség, nem tudom elképzelni, hogy ismeretlenül igent mondjak valakinek. (persze, ha ismert akarnék lenni, meg jól jön az ingyen kirándulás....)

Milyen szakértők azok, akik nem tudják, hogy gyermektelen és fiatalabb pasit szeretett volna a lány. Na mindegy, ez a fórum sem jöhetett volna létre, ha nincs. :)

2017. máj. 3. 20:16

A végét láttam a műsornak. Nem értem még, hogyan működik, de talán 1 szót nem válthattak egymással.


Ha így van, tök hülyeség, nem tudom elképzelni, hogy ismeretlenül igent mondjak valakinek. (persze, ha ismert akarnék lenni, meg jól jön az ingyen kirándulás....)

Milyen szakértők azok, akik nem tudják, hogy gyermektelen és fiatalabb pasit szeretett volna a lány. Na mindegy, ez a fórum sem jöhetett volna létre, ha nincs ez a műsor. :)

64. ab61752c45 (válaszként erre: 62. - Mezei Virág)
2017. máj. 3. 19:39
a nők nem tűnnek túl lelkesnek.
2017. máj. 3. 18:16
Kipróbálnám, mert kíváncsi vagyok, mennyire lennének ügyesek a pszichológusok. :D
2017. máj. 3. 18:12

Ezt írja az újság:

Míg Robi rózsaszín felhőkön lépked, Kinga óvatosan nyit újdonsült férje felé, sőt a családja tele van kétségekkel, és olyan rokon is akad, aki egyből a válást ajánlja a fiatal lánynak.

61. andi6020 (válaszként erre: 9. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 18:04
Az biztos.
2017. máj. 3. 18:01

Hahaha!

Nagy az Isten állatkertje!

Máshol az ellen küzdenek, hogy ne lehessen a fiatalokat a szülőknek csak úgy, látatlanban összeházasítani, itt meg önként mennek.

Van az a pénz! :)

59. Channa* (válaszként erre: 38. - 31bc25d879)
2017. máj. 3. 17:12
Nincs választási lehetőség. A csapat kiválaszt egy nőt és egy pasit, akik az oltár előtt látják egymást először, illetve akkor tudnak bármit is egymásról. Ha jól követtem az eseményeket, akkor az esküvő után, amíg mentek a lagziba, addig beszélgettek, majd lesz a nászút, ahol tovább megy az ismerkedés....
2017. máj. 3. 17:10

Én néztem tegnap a műsort, és szerintem tök jó párokat hoztak össze. A sírós lányt nem értettem hiszen szerintem tökéletesen összeillettek külsőre a sráccal, illetve ha bevállalt egy ilyet, akkor ne sírdogáljon, hanem mondjon nemet.


A másik lányhoz is jót választottak, bár hozzá egy jobb képűt is el tudtam volna képzelni.


Csak azért néztem, mert mosogattam közben. A tájszólást nem is halottam (persze a felét nem hallottam), a kusza fogakat sem láttam, de az mindegy is, hisz a lány sem volt tökéletes szerintem, max. jól ki volt sminkelve....


Én sosem mennék ilyen műsorba, igaz én már elkeltem jó régen:D, de nekem nem elég az ilyen választás, mert a külső mellett fontos a hangja, a mozdulatai, a gesztusai, stb. is.

57. 8a65af67ce (válaszként erre: 47. - Kormi1985)
2017. máj. 3. 16:34
Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam. Az 'első látásra' alatt nem azt értem, hogy valaki szembejön velem az utcán, és én rögtön vonzódom hozzá. Ha ennyire a külsőről szólna, akkor egy fotóba is belezúgnék. Minimum egy beszélgetésre szükségem van, ahol hallom a hangját, látom, ahogy rám néz, érzem az illatát. És egy randi után már el tudom dönteni, hogy vonzódom az illetőhöz vagy sem. :D Ennyi idő elég, hogy eldöntsem, megvan a szikra köztünk, vagy nincs. Mivel nagyon is nyitott vagyok, előfordult már, hogy folytattam annak ellenére, hogy nem mozgatott meg az illető. De végül kiderült, hogy tévedés volt. Te biztos másképp működsz, több időre van szükséged, nincs ezzel semmi baj. De térjünk vissza a műsorra. Kíváncsi voltam a módszereikre. Akinek ez így megfelel, menjen a műsorba. :D Lehet, hogy brahiból én is kipróbálnám.
2017. máj. 3. 15:33

[link]



Az RTL szerint nem kamu a Házasság első látásra esküvője

55. cd7bc2426f (válaszként erre: 19. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 15:28
Nemzetközileg valószínű volt! az RTL-nél az ilyen agyamosott népbutító műsoroknál szokás azt hangoztatni, hogy de ez már más országokban sikeres formátum volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook