Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság első látásra fórum

Házasság első látásra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
54. cd7bc2426f (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2017. máj. 3. 15:26
Sajnos sokan benyalják, ezért írtam bugyuta rtl-es tömegeket lekötő baromság....
53. gribedli*** (válaszként erre: 44. - 8a65af67ce)
2017. máj. 3. 15:17
Igen,a kémia. Az kell.
52. Kormi1985 (válaszként erre: 47. - Kormi1985)
2017. máj. 3. 15:16

Ha jön veled szemben egy jóképű pasi akire azt mondod,hogy hú vele lefeküdnék, az nagyjából annyinál meg is állna.


De a műsorban arról van szó, hogy pszichológusok tesztekkel megállapítják milyen a személyiséged és ahhoz választanak párt neked, kizárva a kémiát. Ha jelentkezel egy ilyen műsorba tudod mire vállalkozol, tehát nem számíthatsz arra hogy olyan embert raknak melléd akibe belezúgsz rögtön... nyitottnak kell lenni és kell hozzá egy kis humor is...


Volt egy rész, amikor csókot követelt a násznép... mi történt volna ha a nagy vonakodás helyett legalább egy puszi az arcra ment volna? Főleg ha már bevállalta hogy hozzámegy a pasihoz?? :-P

51. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 15:16

Nincs garancia arra sem, hogy az életben sikerül, de te az elején inkább úgy állítottad be, hogy ezzel jobban sikerül mert tudományosan lett kiválasztva. Szerintem meg nem.


Pl genetikai vizsgálat is volt? Mert ha jòl emlékszem,inkább csak ilyen teszteket töltöttek ki az alanyok és azok, ha átfedték egymást, íme a tökéletes pár. És ki tudja, lehet, hogy egymás szagát sem bírják.


Szerintem a szerelemnek az egyik fontos része a testi vonzalom is, a rózsaszín szemüveg, az, hogy nem látunk a szerelemtől, meg gyomorgörcsünk van (némelyek ezt kicsit pofàsabban pillangóknak hìvják), szóval amikor szó szerint betegek vagyunk a szerelemtől és ez kölcsönös.


Nem cserélném el soha egy szoftver segítségével kiszámolt képletre. Nekem kell a biológiai rèsze. A többit meg mindenki maga dönti el, ésszel is, persze. De ilyen kísérletek, nekem olyan személytelennek és termèszetellenesnek tűnnek. Pláne, hogy el is válnak. Meg se élték a szerelmet de válnak.


Hát igen,talán a pénz miatt csinálták,akkor meg miről is beszélünk? Nem társ kellett nekik hanem pénz,ennyi. Ezt nem vitatom, hogy mindenki úgy keresi a pénzt, ahogy akarja, ebben az esetben ha az volt a cél, legalább az meglesz nekik.

2017. máj. 3. 15:15
Akkor én is hoppon maradnék..Jó kis akcentusom van. :)
2017. máj. 3. 15:12

Aki nem szereti a tájszólást, annak elég szűk határokon belül kell párt választania. :)


Akkor szögöd és hátván nem kompatibilis? :)

48. Hanami
2017. máj. 3. 15:08
Az első csaj szerintem úgy tekintett erre a műsorra,hogy csakis jól sülhet el minden.Kicsit naív volt.A második lány, az nem volt annyira rózsaszín,az jobban képben volt.
47. Kormi1985 (válaszként erre: 44. - 8a65af67ce)
2017. máj. 3. 15:06

Kell a személyiségén és a belső értéken kívül is amitől beindulsz, de az nem feltétlenül első látásra jön meg (ilyen csak a filmekben van...)


Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de nálam ahogy megismertem a másikat úgy alakult ki a vonzalom is, ahogy egyre több mindent megkedveltem benne és jött az érzés is, hogy ő kell nekem...

46. Miss Sárika (válaszként erre: 41. - Kormi1985)
2017. máj. 3. 15:05

Ez bizony így van!

A belső értékek sokkal fontosabbak mint a külcsín.

45. Miss Sárika (válaszként erre: 39. - 8a65af67ce)
2017. máj. 3. 15:01

Szexuálpszichológus is volt. :)

A lány igényének megfelelően egy olyan férfit választottak aki megszeretgeti, mivel ugyanolyan bújós típus mint ő. :) Erre tessék! Nem tetszik neki! :) Ki érti a nőket? :))

44. 8a65af67ce (válaszként erre: 41. - Kormi1985)
2017. máj. 3. 15:00
Nem érted, amit írtam. Nem a szépségre gondoltam, az különben is nagyon szubjektív. Hanem arra, hogy a másikban lennie kell valaminek a személyiségén és a belső értékein kívül, amitől beindulsz. :D Ha a belső érték elég a szexhez, akkor az összes szimpatikus ismerősömmel és barátommal le kellene feküdnöm, és összeházasodnom velük, mert amúgy jókat beszélgetünk. :D
43. forrest2010 (válaszként erre: 40. - 31bc25d879)
2017. máj. 3. 14:56
melyik ? a salgótarjáni ?
42. Miss Sárika (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2017. máj. 3. 14:56

Motiválhatták őket az anyagiak is. Ez így van. ..miközben tesztalanyokká váltak.

De mi a garancia arra, hogy az életben sikerül?

Mivel minden második házasság válással végződik, ne is beszéljünk a "csak" együtt élőkről...

..az emberek nagy része még maga sem tudja, hogy kit és mit akar.. Talán jobban járnak ha párt számukra egy pszichológusokból álló csapat választja.

41. Kormi1985 (válaszként erre: 39. - 8a65af67ce)
2017. máj. 3. 14:50

Ez a baj a mai világgal, senki nem hajlandó a belső értéket megismerni, ránéz utálja, mert túl magasra rakta azt a bizonyos lécet és továbblép, közben lehet hogy olyan embert foghatna ki aki a tenyerén hordozná, akiben vannak olyan tulajdonságok ami kiegyenlítené azt hogy kacskák a fogai...

Fontos az első benyomás, de azért aki eljut odáig, hogy egy ilyen műsorba jelentkezik, ne Brad Pittet várja már, hanem legyen hajlandó nyitni egy kicsit, erőltesse meg magát és próbálja a másikat megismerni!


Úgy gondolom, hogy aki egy kicsit is normálisabban áll hozzá ezekhez a dolgokhoz az már megtalálta a maga párját...

40. 31bc25d879 (válaszként erre: 37. - Bc681dac13)
2017. máj. 3. 14:49

Én kimondottan szívesen hallgatok ízes magyar beszédet, ideig-óráig de, hogy életem párjától egy életen át 0-24-ben? Hát nem:)

Az az időjós pasi is tetszett kb. két hétig, utána idegesített.

39. 8a65af67ce (válaszként erre: 3. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:44
Hogy a résztvevők szexuálisan milyen típusra gerjednek, azt hogy állapítják meg? :D Elhiszem, hogy arra jó ez a módszer, hogy olyan társat találjanak, mondjuk barátot, akivel emberileg egy húron pendülnek. De ha első látásra fizikailag nagyon nem jönnek be egymásnak, ez később sem változik. Ez az egyetlen, amit nem lehet erőltetni. :D Szerintem.
2017. máj. 3. 14:42

Egyébként mi a lényege a műsornak?

Összeismertetnek két ismeretlent és összeadják őket, vagy van több emberből választási lehetőség?

És ha nem tetszik? Mondhat nemet, vagy választhat mondjuk 5 pasiból? A bemutatóba láttam, hogy bőgött a menyasszony mert nincs meg az érzése...

Háátööö...agyrém:)

37. bc681dac13 (válaszként erre: 31. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:41

Nem láttam a műsort, csak itt jött le nekem, hogy egy műsorról van szó. Hogy kinek mi a helyes, ízlés dolga. Van ezen bármit vitatni?

A tájszólás is ilyen. Te lelkesen fülelnél, én meg nem, mert nem KELL, semmi sem kötelező, a párunkat meg lehet választani.

36. Hanami (válaszként erre: 22. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:40
Én látok benne fantáziát. Sokan keresgélnek, és ha létezik ilyen "szűrő",akkor ezt érdemes kihasználni. Veszítenivalójuk nincs, sőt!
35. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:38
De ez is egy amolyan vakrandi, hidd el. Hogy online ismerkedsz és nem azt kapod, amit vártál, vagy hogy mâsok választottak neked, ugyanaz. Nem érezted az illatát, nem láttad a mozgását, stb. stb. Egész más valakit megismerni élőben, mint így.
2017. máj. 3. 14:37

Én sem láttam még egy részt sem, csak a bemutatót.


A tájszólástól én speciel kifutnék a világból:)

33. Miss Sárika (válaszként erre: 30. - Ab61752c45)
2017. máj. 3. 14:37

Ja, ezzel egyetértek! Alain Delont várta. :)

..ez egyértelműen zsákba macsesz!

32. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:36

Minden egyes ország más kategóriába tartozik, mindegyiknek más a mentalitása. Oszt mégis befuccsoltak ezzel. Nem mentalitás kèrdése, hanem szerintem rossz kritériumok alapján választottak nekik párt. Ha egyedül választasz akkor is nagyobb esélyed van egy tartôsabb házasságra.


Aztán persze ott van az a tényező is, hogy ebben a műsorban esküvőt, nászutat a műsor áll, nem kell ezt a részét kiizzadni. A való életben pedig mielőtt kiad az ember pár millát,elgondolkodik, hogy tènyleg akar-e házasodni, így nyilván többet mérlegel (a többség), hogy azzal házasodjon össze, akit tényleg szeret és volt ideje megismerni.


Így szerintem nem lehet párhuzamot vonni a 2 dolog között. Amúgy én rettenetesen unalmasnak találtam magát a műsort, de lehet, hogy a stáb volt rossz vagy a szereplők voltak unalmasak.

31. Miss Sárika (válaszként erre: 24. - Bc681dac13)
2017. máj. 3. 14:35

Pedig a srác helyes.

Nem zavar a kacska fog, ha mosva vagyon! :)

A tájszólás sem igazán.

Itt, országon belüli területekre kifejezetten jellemzőek a különféle tájszavak és kifejezések.

...jobban kell fülelni..:)ennyi az egész.

30. ab61752c45 (válaszként erre: 12. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:32
hogyne lenne akadály a kacska fog,a tájszólással gondolom a világból kikergeti.de akkor miért vállalkozott a műsorba,pénzért?gondolta a clooney fogja várni,igaz ő elkelt.
29. ab61752c45 (válaszként erre: 22. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:27
aztán vagy sikerült,vagy nem.de muszáj volt férjhez menni.elég megalázó volt vénlánynak lenni.talán még a rossz házasság is jobb volt.meg hát ki tartotta volna el őket,a férfira ki főzött,mosott volna.egyfajta érdekszövetség volt,talán tartósabb,mint az érzelem szülte házasságok.
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:27
Pontosan azért. Élőben ismerkedhettek. Voltak bálok, munkahelyi bulik. Ember az emberrel élőben találkozott, most meg sokan egy virtuális világban élnek.
27. bc681dac13 (válaszként erre: 22. - Miss Sárika)
2017. máj. 3. 14:26
De csak jobb, hogy nem két tehénért adtak férjez a falu bolondjához, hanem helyette itt onlájnkodhatsz?
26. Miss Sárika (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2017. máj. 3. 14:26
Ó, and-ó külföld? :)...A magyar ember egy teljesen más kategóriába tartozik. (mentalitás, életvitel, gondolkodás, stb) Ezt ne felejtsük el. :)
25. gigi>
2017. máj. 3. 14:26
Nekem úgy tűnt,mintha az első hölgy már szerepelt volna hasonló műsorban de lehet, hogy csak a hasonlóság nagy.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook