Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2011. okt. 19. 15:37
Meg sztem neki nagyon nem egyértelmű, hogy bejön nekem. Nem tudom, hogy jó-e vagy nem, amit csinálok, de úgy tudok elmenni mellette, mintha ott se lenne, de közben meg direkt flangálok arra, ahol tudom, hogy ott van. Aztán meg képes vagyok rá se nézni, pont azért, hogy nehogy sejtse, mi van. Bár sejteni sejti, az tuti, csak nem akarom ennél jobban kinyilvánítani. Szóval egyáltalán nem vagyok vele luvnyás, kacér, csak lehet így meg totál mást mutatok, mint ami valójában van. Pl. legutóbb olyat csináltam, hogy egy másik szülőhöz odamentem, érdeklődtem a gyereke felől meg adtam neki otthonra feladatlapokat. Bezzeg ez az apuka ezt végignézte, őt meg le se szartam. Később gondolkoztam, hogy most azt hiheti, hogy az ő gyereke nem érdekel engem, és ez negatívan jöhetett le... Pedig én csak nem akarok direktbe a nyakára mászni...
206. 4c1a787e8f (válaszként erre: 204. - Zsanetta)
2011. okt. 19. 15:33
Asszem egyszerre írtuk szegénynek pont ugyanazt... Szerintem se ez az idősebb férfi a neki való... francba a szerelemmel, hogy sírba viszi néha az embert..
205. 4c1a787e8f (válaszként erre: 203. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 15:32

Énszerintem másfelé kéne nyitnod az életedben... Persze, innen könnyű tanácsokat osztogatni, tudom..


De nem lesz ennek jó vége, mert a feleségek, meg a családjaik már csak ilyenek, hogy nemigen akarják adni az apát, egy család tesi-lelki fejét, adott esetben eltartóját.


Kérlek ne sértődj meg a következőn, mert tényleg szimpatikus vagy nekem, ráadásul egyidősek vagyunk:

Ez nem elítélés, eddig sem tettem ezt, de le kell írjam Neked, amit gondolok: Elég kislányosnak, vagy tapasztalatlannak tűnsz ahhoz, hogy igazán értsed, hogy ez mit jelent hús vér valójában... Talán csak akkor érti meg az ember, ha már magának is van gyereke, nem tudom... Csak akkor már késő, az a baj...

2011. okt. 19. 15:28

Persze ezt neked kell jobban tudnod ,látnod ,érezned,de fiatal vagy nem ő a neked való.

Így szerintem csakis jó az ,hogy nem hozzád jár a gyereke.

Felejtsd el,és ne gondolkozz azon mi lenne ha....

203. d93daed4ed (válaszként erre: 202. - Zsanetta)
2011. okt. 19. 15:24
Az nyilvánvaló, hogy a felesége-családja nagyon visszaveti őt, hogy bármit is lépjen. Nyilván nehezen lépne ki, ez tiszta sor. De így feleséggel az oldalán, nem biztos, hogy már rég kezdeményezett volna, ha akar vmit, mert nem szándékos, amit csinál.
2011. okt. 19. 15:17

Tanácsokkal elláthatnak,sőt el is ítélhetnek de úgy is az lesz amit majd te akarsz.

Szerintem a pasi nem akar tőled semmi komolyat,az hogy feladja a családját azt meg pláne hogy nem.

Szimplán van szeme és szeret flörtölni.

Mint nő tetszel neki,de ennyi és pont.

Ha kezdeményezni akart volna ,már rég meg tette volna.

Voltam már én is így ,csak nem nős pasival.

Vannak ilyen férfiak ,lesznek is akik legeltetik a szemükezt,még egy kis flört is bele fér ,de tovább nem mennének.

201. mortansen (válaszként erre: 77. - D43485a76e)
2011. okt. 19. 15:10

Ó! szerintem a pszichológusok is emberek. Megtévedhetnek, botladozhatnak az életben, meg ugye benne van a pakliban, hogy nem is pszichológus az illető, csak annak mondja magát. Nem de?

Kár a szerencsétlent szőröstül bőröstül megenni.

200. 4c1a787e8f (válaszként erre: 198. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 14:53

Kedves!


Ezt, amit most mondanak, tényleg vedd komolyan, mert aztán nehogy a szakmában is leírd magad... Velem már fordult elő, hogy visszaköszönt pasizásom a szakmából, ráadásul a férjem szülei is építészek.. voltak..

Minden szakmán belül kicsi a világ, és hogyha ezt, amit most ide leírtál, valaki olvasná, akkor ki tudna csinálni, ha akarna..


Ettől még jó, hogy őszinte voltál, csak én mégis a kávézás felé tolnám el adolgokat, az sokkal kevésbé ad alapot bármire.. Persze ezt meg lehet úgy indokolni, hogy érdeklődsz nála, hogy hogyan halad a gyerek fejlődése...


Vigyázz magadra! Ez nagyon sérülékeny időszak számodra is...


De egy kisgyerek számára meg pláne nagyon...

2011. okt. 19. 14:16

A pszichológus:

"A kettős kapcsolat elkerülése érdekében, nem létesít pszichológiai kliensi kapcsolatot (a) családtaggal, rokonnal, baráttal, közvetlen munkatárssal, illetve olyan személlyel, akivel valamilyen más szoros kapcsolatban is áll, (b) olyan személlyel, aki egy másik kliensével szoros kapcsolatban van.

Amennyiben a kliensi/terápiás kapcsolat során olyan viszony alakul ki a felek között (baráti, érzelmi stb.)amely a kívánatos szakmai munkát veszélyezteti, lezárja a munkát, indokolt esetben szupervíziót kér, és különösen ügyel arra, hogy a másik fél kliensi/terápiás érdekei ne sérüljenek.

A klienssel való kapcsolatát nem használja fel semmiféle előny megszerzésére."

198. d93daed4ed (válaszként erre: 197. - Df2a740c00)
2011. okt. 19. 14:02
Mindenképp kéne járnia a gyerekének. Legfeljebb nem hozzám.
197. df2a740c00 (válaszként erre: 180. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 13:47
Ez mennyire gáz. A gyerekét használod fel. Totál bicskanyitogató.
196. 02dd40895d (válaszként erre: 193. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 13:39
Nem kell durvának lenni a beszólásnak, elég az, ha olyanról szól, ami igazából nem tartozna senki másra!
195. Lullaby70 (válaszként erre: 180. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 13:24

NE! NE járasd a csoportodba annak a férfinak a gyerekét, akivel tetszetek egymásnak!

A dolog megcsalásos/nős férfis oldalához nem akarok véleményt nyilvánítani, de a gyerekkel NE Te foglalkozz, mert az már vastagon ütközik a szakmai etikai kódexszel!!

Járjon a másik szakemberhez.

194. danina (válaszként erre: 1. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 12:58
Nem.Én soha nem mennék bele ilyenbe.Eleve elítélem a házasságtörőket...Biztosan megvan rá a motivációja,aki ilyet tesz,de akkor játsszon nyílt lapokkal,lépjen ki a házasságból/kapcsolatból,ha az már nem működik,és azután keresgéljen.Mi van,ha majd egyszer melletted is másfelé kacsintgat?Neked sem esne jól nyilván...Nézd a felesége szemszögéből a dolgot-és felejtsd el!
193. d93daed4ed (válaszként erre: 192. - 02dd40895d)
2011. okt. 19. 12:52
Nem volt durva beszólás. Csak annyit mondott, hogy a felesége megvádolta az anyját, hogy nem mond igazat. És ezt, hogy "megvádolta" mondta egy csúnya grimasszal.
192. 02dd40895d (válaszként erre: 190. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 12:31

Ezzel nagyon vigyázz!

Pontosan ugyanilyen sors vár rád is, ha véletlenül összejöttök.

Egy másik fórumon írtam egy 10 pontos javaslatot párkereséshez, abban kifejtettem ezt már.

191. a1a5b8f69a (válaszként erre: 190. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 12:13
nem egy szimpatikus pasi...remélem neked sem volt az ez a kis húzása
190. d93daed4ed (válaszként erre: 189. - 4c1a787e8f)
2011. okt. 19. 12:04
Na mondjuk erről most eszembe jutott vmi. Egy alkalommal tett egy degradáló megjegyzést előttem az asszonyra... Én meg csak mosolyogtam rajta.
189. 4c1a787e8f (válaszként erre: 182. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 11:58

Fogalmazzunk úgy, hogy a nő sokat tehet azért, hogy megszerezzen egy férfit. Megvannak a beépített módszereink, remekül rá tudunk játszani a másik nő hibáira...


Csak aztán kérdés, mennyi köszönet van benne utána. Amikor az ember szerelmes, akkor mindegy, mi van. Csak aztán utána más levett cucca a vele hozott maradékkal... hát.. Anyósom nem tudta soha elfogadni igazán apósom első házasságából hozott gyerekét, sőt az első feleség emlékét sem.


Az én férjemnek csak egy kapcsolata volt előttem, 15 évvel ezelőtt, tizenévesen, mégis majdnem sírva fakadtam, amikor megláttam azt a lányt nemrég, pedig soha nem ártott nekem, rendes csajszi volt...


Szóval nagy gondot vennél a nyakadba, és nagy lelki terhet, az bizti..


De hát az élet az már csak ilyen...

Nem vagy Te buta lány, majd alakul, azért nem fog holnap az oltár elé rángatni, azélkül, hogy elgondolkozhatnál a dolgokon.

188. d93daed4ed (válaszként erre: 187. - 59491e8f67)
2011. okt. 19. 11:52
Ok, értem, köszi.
187. 59491e8f67 (válaszként erre: 182. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 11:46

figyelj csak..azért a nő választ,mert a férfi hiába közeledik,ha te nem adod meg neki magad,nem adsz lehetőséget..akkor bármennyire is szeretné a férfi a nőt,nem kapja meg,mert nincs viszonzás és azért is Te döntesz,mert ha a férfi neadj isten nem annyira akarja ,lehetőségeket tudsz teremteni a megismerésre.


nem kell senkire ráhajtani,nem kell kihívóan viselkedni azt én is gyűlölöm egy nőben ,ha rámenős..viszont ezzel a kis ártatlan dologgal,hogy meginvitálod a csoportodba a gyerekét,beszédbe elegyedsz az úrral és majd elválik mi a reakció,hogy van -e több a dologban vagy csak szeretnéd.


egy kapcsolat,ha meg a vonzódás mind a két fél részéről szépen kialakul és az is elválik,hogy most csak testiségről ,pusztán vágyról vagy sokkal komolyabbról van szó.

186. 76d055b916 (válaszként erre: 185. - 76d055b916)
2011. okt. 19. 11:44
Bocsi:Engedsz
185. 76d055b916 (válaszként erre: 182. - D93daed4ed)
2011. okt. 19. 11:44

Engedzs a férfi közeledésének,nyitott vagy,nem zárkózol el a lehetőségtől,hogy valami kialakuljon,és igen alkalmasint teszel 1-1 lépést felé! Csak finoman,célzásértékkel!

De!! Ha nem akarsz szeretői viszonyt,az szintén egy döntés!! Ezt is Te ,a NŐ választod,ill. nem válsztod!

Ő csak "érdeklődik"! :)

184. d93daed4ed (válaszként erre: 183. - 59491e8f67)
2011. okt. 19. 11:37
Köszönöm!
2011. okt. 19. 11:36

én is úgy látom,hogy Te nagyon akarod ezt a férfit,szerelmes vagy...

mindig a nő választ...és ezzel a lépéssel megteremted a lehetőséget ,utat nyitsz.

lépd meg a dolgot és akkor tisztábban látsz.


de én még mindíg azt mondom jön helyette más..


de ki tudja lehet a sors így akarja..


tégy ahogyan jónak látod és Neked a legjobb,sok boldogságot Neked!!

182. d93daed4ed (válaszként erre: 181. - E32d76b828)
2011. okt. 19. 11:36
De annyian írjátok, hogy a nő választ, meg rajtam múlik! De nem értem, hogy ezt hogy értitek? Hogy ha ráhajtok, akkor megadja magát? Én nem vagyok ez a fajta, sztem ez nem vmi nőies viselkedés, másrészt meg sztem pont hogy a legtöbb férfinek ijesztő az, hogyha látja, hogy meg akarják szerezni! Pont akkor kezdenek el menekülni.
2011. okt. 19. 11:31
ha megakarod szerezni...és nem csak 1 alk gondolok,hanem egy életre mondjuk...Te vagy az aki választ,szerezd meg
180. d93daed4ed (válaszként erre: 177. - 4c1a787e8f)
2011. okt. 19. 11:26

Igen, itt az utóbbi hozzászólások tényleg értékesek. Köszönöm őket!

Nekem is megfordult már ugyanez a fejemben, hogy olyan dolgokat szövögetek, amik talán nem is léteznek. De ezzel ellentétben ott van bennem a női makacsság is, hogy (hogy Charlie-t idézzem) "én akkor se hívlak, ha darabokra hullok szét". De hogy ti is ezt javasoljátok, egy köztes megoldása jutottam: kb. 3 hét múlva kaptak hozzánk időpontot (egy másik szakemberhez nálunk), és ő olyan időpontban fogja járatni a gyereket, amikor én is ott vagyok. Egy órával korábban ebben az időpontban nekem is van csoportom, ahová beleillene a gyerek. Úgyhogy megkérdezem tőle, hogy nem akar-e járni megint. Nagyon félek, hogy azt mondja, hogy nem és leráz, de az legalább egyértelmű. Ez milyen szerintetek?

2011. okt. 19. 11:22

Mire megírtam legutóbbi hozzászólásom, mintha mégis csak "elmozdult" volna a hozzáállás.

Na végre!

178. e16fe97baf (válaszként erre: 175. - 02dd40895d)
2011. okt. 19. 11:22
ffi1 igazad van én is szégyellem magam amiért feltételeztem azt hogy egy 30 éves pszichológus tisztában van az élet alapvető szituációival és tudja kezelni, kézben tartani a saját életét...ismeri önmagát és érzéseit, saját normáit...tiéd a pont, tetszik ahogyan haza játszol:)
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook