Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
297. d93daed4ed (válaszként erre: 295. - B8103f009a)
2011. okt. 22. 07:45

Nem attól estem hanyatt, hogy "rám nézett", de ezt már kifejtettem. Vannak ott más apukák is, akiktől meg nem esek hanyatt, csak azért, mert megnéz...

De most már mindegy, mert döntöttem, de attól hogy így döntöttem, még bennem nem változott semmi, szóval elég szar lesz minden héten látni.

296. 635da491de (válaszként erre: 283. - 59491e8f67)
2011. okt. 21. 21:54

Csak néhány gondolat ehhez. Először egy cáfolat, nem minden férfinek van rossz véleménye a ledér nőkről, sőt... Azonban a sztereotípia jogos, a férfiakra általában jellemző hogy kaphatók a kalandra és elítélik az ugyanilyen nőket. Ez viszont ellentmondásos gondolkodás.

Én sem szoktam lépni ha esetleg egy nő tetszik, mert nem akarom megbotránkoztatni. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon másképp gondolkodnak a nők általában és ha megtudják mit akarok úgysem kellek és még szívatni is fognak. Vagyis az sem igaz, hogy ha egy férfi akar valamit, akkor mindenáron megszerzi...

295. b8103f009a (válaszként erre: 294. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 20:31

Ez érthető(lenne,ha független pasiról lenne szó),de gondolj már bele a (rút) valóságba.

Egyébként meg,azért talán egy átlagos nőnek nem kellene hanyatt esni csakazért,mert stíröli egy pasi(szerintem,(hiszen ez szinte mindennapos)

De azért valahogy mégiscsak szelektálunk,neeem?!

294. d93daed4ed (válaszként erre: 293. - B8103f009a)
2011. okt. 21. 19:34
Tudom, igen, így lesz, csak azt akartam ezzel mondani, hogy tök szar lesz látni őt, meg tudom, hogy majd megint ott fog stírölni...
293. b8103f009a (válaszként erre: 290. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 19:19

És,ha lemész annak milyen következményei lehetnek?

Köszönsz neki udvariasan távolságtartóan,mint bárki másnak.....

292. b8103f009a (válaszként erre: 291. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 19:18
Nincs mit:D A most sem mit jelent?Mindig ott találtál annak ellenére,hogy nem ott kerestél?Legyen azért már egy nőben némi méltóság,erkölcsi tartás!Nehogy már a véletlenen múljon,hogy mit cselekszünk.Emberek vagyunk,ésszel ítélőképességgel megáldva(elvileg).Nem ártana hasznát is venni olykor.Még ha neked ez a nézet most nem is túl szimpi,de talán 10 év múlva az lesz,ha esetleg a te férjedre gerjed rá egy kis hozzád hasonló gátlástalan libuska....:-)
291. d93daed4ed (válaszként erre: 289. - B8103f009a)
2011. okt. 21. 19:03

Köszönöm az újabb bókot.

És nem direkt keresgéltem a házasok között most sem...

290. d93daed4ed (válaszként erre: 288. - 4c1a787e8f)
2011. okt. 21. 18:53

Sajnos az a gond, hogy pont egy olyan kollega vállalta el, akivel ugyanaz a "műszakunk".

9-re fog járni hozzá a gyereke, ami azt jelenti, hogy az apuka lenn várja a váróban egy órán keresztül. Mivel hozzám is jönnek, nem tudom megtenni, hogy ne menjek le..

289. b8103f009a (válaszként erre: 280. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 18:42

Jáááájjjj,ugye ezt tényleg nem gondoltad komolyan,hogy elválik miattad?!

Nem lehet,hogy valójában csak 16 éves vagy,és belehabarodtál a szomszéd néni férjébe?

Mert amiket leírtál,az arra enged következtetni.

De nyugi,megtalálod Te is majd az igazit,csak keresgélj.

Ha lehet a függetlenek között:D

288. 4c1a787e8f (válaszként erre: 287. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 18:38

Nem kéne neked egy félévre otthonmaradni, és nekilátni a doktoridnak?


Nem csábítnak egy másik munkahelyre?


Nem akar a kollegád műszakor cserélni?


Nincs kilincs arrafelé az ajtókon, és óra a kezeden?


Köszönni meg kell... ez van.

2011. okt. 21. 18:23

Köszönöm! Tényleg megérte beírni, legalább most kipukkant a léggömböm. :(

Csak attól félek, mint mondtam, hogy járni fognak minden héten egy kollegámhoz. Azaz sajnos mindig találkozni fogok vele és így nem lesz könnyű. Tiszta sor lenne, ha egyébként nem találkoznék vele többet. Erre nincs vmi tippetek? Ki kéne zárnom őt még a látókörömből is, de hát azt nem tehetem meg, hogy nem is köszönök neki...

2011. okt. 21. 18:18

ne aggódjál,hogy tapasztalatlan vagy..azzal nincsen gond,ahogy az ember idősödik ,úgy érik..tapasztal ,lát ezt azt és levonja a konzekvenciát.


,,,hidd el előtted az élet és leszel Te még olyan szerelmes olyanba férfiba aki neked rendeltetett!

semmiről nem vagy még lemaradva..!!!


még egyszer kitartást és sok sikert!

285. 4c1a787e8f (válaszként erre: 284. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 18:13

Már írtam, nem vagy Te buta lány, csak szerelmes..

Szerintem kb. mindenki ugyanazt írta le Neked, ki-ki vérmérséklete, neme, családi állapota, világnézete szerint... De a lényeg ugyanaz.


Én csak azzal tudlak bíztatni, hogy hidd el, hogy ez az érzés elmúlik. Tudom, hogy hihetetlen most, de ez a kiutad szerintem...

284. d93daed4ed (válaszként erre: 283. - 59491e8f67)
2011. okt. 21. 17:42

Igazad van. Próbálom megfogadni a tanácsokat és sajnos több olyan is le van írva, amit én magam is sejtettem. Pl. hogy vszínű egy rajongó libának tart, meg átlát rajtam... Igen, igaz, hogy akit igazán érdeklek, az a tudtomra fogja adni.

Mindenki a korommal jön. Ennek az az oka, hogy nagyon korán jöttem össze a volt párommal, 15 évesen, nagyon sokáig együtt voltunk és soha nem gondolkoztam randizáson, csábítás fortélyain...

Na a lényeg, hogy nem hiába írtam ide, kaptam hideget-meleget, de levontam, amit le kellett.

2011. okt. 21. 17:30

Nem tudom,hogy Ti hogyan látjátok,de most nagyon komolyan..egy harminc éves nőnek nem azon kéne járnia az eszének,hogy flangáljon valaki előtt,hogy felkeltse a figyelmét,ez tizenéves módszer..

egy példa.én voltam hetedik osztályos és a nyolc /a -ba volt egy fiú,tetszettem neki,egyik szünetben vagyok a tantermünkben ez a fiú hozzám lép és kaptam egy akkora pofont..elkezdtem sírni,mondom miért ?mert tetszel nekem és meg akartalak simogatni..


ez milyen módszer?ez gyermeki észjárás..


egy harmincas nőnek,miért van ilyesmire szüksége,hogy kellesse magát..illegesse,hogy észrevegyen?!


itt nem lehet szó megértésről,hiszen minden valamire való nőnek az eszébe nem jutna,hogy elvegye másnak a férjét.

a szabad ,független ember azt tesz ,amit akar!!!de itt nem az a helyzet,itt tudván tudnivaló,hogy az az ember házasságban ,kapcsolatban van.


most őszintén,tényleg sajnálom,hogy beleszerelmesedtél valakibe,de!!egy férfi ,ha akar valakitől valamit azt bizony tudtára is hozza!itt nincsen mellébeszélés,ha egy pasi kinézi a nőt magának,addig kerülgeti,míg tudomására nem hozza,hogy akarna valamit..


a férfiak nem buták!!!és mindamellett elmondanám,hogy vannak pasik ,akik kaphatóak ugye a kalandra,/de tessenek megcáfolni az urak ha tévesen látom a dolgot/,de egytől egyik meg van mindegyiknek a véleménye a ledér nőszemélyekről!!!!!


nem törünk házasságot bármilyen nemű a fellángolás mértéke!!!ezt egy felnőtt ember,legyen az nő,férfi ép ésszel fel tudja mérni!

kicsit megpezseg a szív.nagykaland..az senkinek nem árt,de ilyen mélységbe belegondolni,hogy nős ember és lehet -e esély..

ne légy gyermeteg!!!


azt mondod,hogy visszahúzódsz a csigaházadba..?!!!

na kérem ne tessék sajnáltatni magát..aki fiatal,az előtt ott az élet!!!!!!!!!!!!!!!!

a világ teli van független férfival!

mert ugye van olyan,amikor a pasi azt mondja nőtlen..nincs se gyűrűje,meg ilyen kis apróságok és bepalizza a nőt..de amikor tudod ,hogy felesége van..az ,hogy most jó -e vagy sem a házasság..az minket nem érdekel,de NŐS!!!!!!!!!!!!!!!!

térjél észhez...!!


vannak olyan férfiak akik jó férjek..hűségesek is,de jön egy k...a,aki olyan,hogy szabályosan rámászik a férfira..mert látjuk ,hogy vannak ilyenek is..nagy akaratra van szükség ahhoz,hogy egy férfi ne lépjen félre,mikor ott az alakalom..


nos azt mondtad,hogy Te nem ez a fajta vagy..akkor meg ne is gondolkozz ilyesmin,hogy a másé kell neked!!!


az ember gyermeke nem fekszik össze akárkivel,úton -útfélen,hanem választ magának egyet és azzal hótomiglan-hótáiglan!!


na most lehet engemet megkövezni,de nem teszünk ilyet,hogy kikezdünk nős férfival!!!!AZ EMBERBEN LEGYEN GERINCESSÉG,TARTÁS,TISZTESSÉG,ERKÖLCSÖSSÉG!!!!!!!!!!!!!


ne kombinálj,mert énszerintem nincsen ,min agyalni!

azt mondod átlát rajtad..látja,hogy nyitva van az út előtte..és mégse lép!

vagy van benne tartás és azért nem lép vagy csak azért nem mert tetszik neki a gondolat,hogy egy kis "liba"/elnézést/rajong érte és neki elegendő!!

a férfiakat meg kellene kérdezni,de szerintem egy akármilyen pasi is meghívott volna már bárhová,ha komoly az érdeklődés,mert mondom..a férfiak nagyon tudnak,ha igazából akarnak!


meg még egy aranyigazság..aki megcsal velem az megcsal mással is...ezt soha ne feledd!

amelyik férfiban megvan a hajlam és felrúg egy házasságot egy másik kedvéért,ott el kell gondolkodni,hogy mondjuk a Te esetedben,ha teszem azt a felesége lennél melletted nem keresne esetleg valaki mást?

ezt se hagyd ki a számításból..ki milyen emberileg..mert külsőre megfog valami valakiben..testiség,vágy..,,de a belsőérték?

van az olyan embernek elég szilárd jelleme,meg egyáltalán jelleme,aki csalja a párját és Te..mennyire tartod magad jellemes embernek,ha akarsz valamit egy nős férfitól,akinek szeretője nem lennél..házasságot robbantani nem akarnál..??!!szóval nekem ez magas!

nem korodhoz méltóan gondolkodsz,ez a nagy baj,hogy milyen példa volt előtted,mit láttál,tanultál azt Te tudod..de ,hogy tartás nincs benned az hótszentség!

282. romanna (válaszként erre: 281. - E16fe97baf)
2011. okt. 21. 17:16

Miért is tudná?

Hiszen a szerelem vak....

öl....

butít...


Aztán majd kiderül, hogy a józan ész vagy a szenvedély győz.

281. e16fe97baf (válaszként erre: 280. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 16:16
Az a baj hogy szerintem te sem tudod mit szeretnél...mindig van ha és mindig is lesz..dönteni kell :) sok sikert majd beletanulsz az életbe mi is azt csináljuk mindennap.
280. d93daed4ed (válaszként erre: 279. - E16fe97baf)
2011. okt. 21. 16:14

Hát titokban semmiképp, szerető az nem lennék. Csak ha elválna. Erre meg gyakorlatilag ahogy írtátok, nincs esély. Be is zárul a kör. :S

Úgy vagyok vele egyébként, hogy ami meg van írva, az úgyis megtörténik; azaz ha én nem flangálok előtte és nem invitálom a gyerekét a csoportba, akkor is megtalál magától, ha akar. Most kicsit átértékeltem a dolgokat...

279. e16fe97baf (válaszként erre: 277. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 16:02

jó akkor felteszem úgy hogy ne tudj mellé menni...ha apukának tetszel és ezt tudtodra adja, szeretne megismerni, veled lenni, szeretni...mit mondanál neki...

hogy rendben de csak ha feleségül veszel,

vagy hogy rendben de titokban hogy senki ne sérüljön

vagy hogy ne haragudj de nem szeretnék senkinek bajt, gondot fájdalmat, még ha akarlak téged akkor sem?

278. 635da491de (válaszként erre: 277. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 15:39
Azért szét lehet zúzni, ha olyan típusú a feleség, akkor lehet neki levelet irkálni, meg hívogatni telefonon. Ettől aztán kiakad és esetleg megromlik a kapcsolatuk a férjével. Az más kérdés, hogy ha valaki ilyen alantas eszközökhöz fordul akkor a pasi ki fogja őt is rúgni, tehát semmit nem lehet vele elérni, de legalább vívnak egy mindenki számára felesleges háborút. Ezért jönnek aztán a sérülések, csak persze ezt mindenki a külső kapcsolta rovására írja. Nem a külső kapcsolat az oka, hanem az emberek, akik benne vannak. Ha olyan emberek találkoznak, lehet külső kapcsolatot is békésen, kellemesen, intelligens módon folytatni.
277. d93daed4ed (válaszként erre: 275. - E16fe97baf)
2011. okt. 21. 15:34

Mint mondtam már, nem ezt szeretném. Olyan sincs, hogy vkinek szétzúzni a házasságát, mert ha a házas fél nem akarja, akkor nem is lesz semmi.

Engem igazából már az is aggaszt, amit írtál, hogy úgy átlát rajtam, mint a szél. Na épp ezért írtam be ide, hogy másképp is lássam a dolgokat, ne csak úgy, ahogy én szeretném. Az, hogy én mit szeretnék, az egy dolog, de asszem jobb lesz visszahúzódnom a csigaházba...

276. 635da491de (válaszként erre: 275. - E16fe97baf)
2011. okt. 21. 15:33
Ez engem is érdekelne...
2011. okt. 21. 15:29
Betssy...ha kiderülne hogy tetszel az apukának és szeretne megismerni...szétzúznád a házasságát, családját, mindegy milyen vagy megelégednél a szerető státusszal?
274. 07c4794583 (válaszként erre: 272. - E16fe97baf)
2011. okt. 21. 15:28
azt nemtom, hogy tényleg tini-e, de ha egy 30 éves felnőtt nő ezen rágja a körmét, hogy hányszor nézzek rá meg hogyan flörtöljek, annak így leragadt kb 15 éves szinten a személyisége
273. 635da491de (válaszként erre: 271. - E16fe97baf)
2011. okt. 21. 15:22
Természetesen nem mindenki, de vannak ilyenek. Az életben is tapasztaltam, de itt a fórumon amiket olvasok, az alapján is ezen a véleményen vagyok. Még egyszer mondom, nem mindenki, de nem lehet előre tudni hogy ki igen, ki nem.
272. e16fe97baf (válaszként erre: 267. - 07c4794583)
2011. okt. 21. 15:19
ezt már az elején kifejtettük, azt hitte mindenki hogy egy tini szórakozik, aztán még mindig itt tartunk..
271. e16fe97baf (válaszként erre: 268. - 635da491de)
2011. okt. 21. 15:18
ez most kőkemény önirónia vagy ennyire szenyák vagyunk? ne csináld már!
270. 635da491de (válaszként erre: 262. - A1a5b8f69a)
2011. okt. 21. 15:18
Én mesélek, nekem is volt ilyen sztorim, hogy valakivel nézegettük egymást, flörtöltünk, mint írtam is és nem voltam független. De nekem csak azon járt az eszem, hogy ezzel a nővel jó volna párszor lefeküdni. Ennyi... :-)
269. e16fe97baf (válaszként erre: 266. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 15:17
tessék?...én köztük dolgozom...a legkisebb rezgést is leveszik a csajokról és keményen megvan a véleményük...el is mondják
268. 635da491de (válaszként erre: 263. - D93daed4ed)
2011. okt. 21. 15:15
Nem, nem látnék át rajta. Van egy-két kolléganőm, akivel néha összefutok a folyosón, de nem gondolom, hogy miattam mászkál ott. De ha netán feltűnik egy nő esetleges érdeklődése, az első gondolatom akkor is az, hogy esetleg ez is bele akar avatkozni a házasságomba. És ezen fórum alapján valószínűleg igazam is van. Persze nyilván ez nem menne neki, mert megerőszakolni nem tud, csak ugye vannak olyanok akik esetleg megpróbálnak bosszút állni, hanem jön össze a tervük...
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook