Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki közületek TABEX nevezetű gyógyszert a cigiről való leszokáshoz? Tapasztalatok? fórum

Használt már valaki közületek TABEX nevezetű gyógyszert a cigiről való leszokáshoz? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 16:09

"Tudom, tudom, csak akaraterő, de nem megy és muszáj leszoknom"-ezt írod.


Pedig akaraterővel és elhatározással nagyon sokat elérhetsz,és tablettákkal meg egyéb szerekkel nem mérgezed a szervezetedet.

Főleg,hogy ilyen magas a pulzusod.


Élő példa vagyok,38 évig cigiztem,és áprilisban lesz 2 éve,hogy nem szívtam el egy szál cigit sem.

Este elhatároztam,hogy reggel nem gyújtok rá,és erős akarattal véghez is vittem ezt.

Pár hét után már nem is kívántam a cigit,most pedig ránézni sem tudok.


Hidd el,meg lehet csinálni,és hiába a sok szer,ha nincs akarat. Az viszont nem kerül semmibe.:))))

2. Gretaa (válaszként erre: 1. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 16:05

Szia.

Ha tényleg leakarsz szokni a cigiröl,akkor először az akarat erődre lesz szükség!

2010. márc. 4. 16:02

Sziasztok

Az érdekelne, hogy használt e már valaki közületek TABEX nevezetű gyógyszert a leszokáshoz és ha igen mik a tapasztalatok.


Tudom, tudom, csak akaraterő, de nem megy és muszály leszoknom. Orvosi utasítás. Nem lehet egyszerre szednem a fogamzásgátlót és cigizni. Ugyhogy most mindkettőt abba kell hagynom, mivel folyamatosan 120 körül van a pulzusom:-(((((


Köszi a válaszokat

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook