Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki közületek TABEX nevezetű gyógyszert a cigiről való leszokáshoz? Tapasztalatok? fórum

Használt már valaki közületek TABEX nevezetű gyógyszert a cigiről való leszokáshoz? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. okt. 21. 08:55
Tud valaki esetleg cimet, honnan lehet tabex tablettát venni?
32. Szilo68 (válaszként erre: 31. - Palovitz)
2020. okt. 21. 08:36

Szeretnék tabex tablettát vásárolni, de csak gmail cimen van, igy nem tudtam elküldeni az emait.

Segitene?

2020. febr. 20. 10:17

Írj a lusi2@citromail.hu

Cimre ha érdekel tabex.

2020. febr. 20. 10:15

Tesz-vesz vagy Vatera.

Tabex kapható

29. Piperin (válaszként erre: 27. - Katlina01)
2019. nov. 12. 18:08

Katlina01

Én úgy látom, hogy szállít Magyarországra. 60 zlotyiért.

Én is most készülök rendelni.


És ennél olcsóbb beszerzést sajnos nem találtam a neten sehol.

2019. aug. 6. 11:29
Én Szerbiában vettem, kb. 10 euro 1 doboz, de rendelni kell a gyógyszertárban. Ha van rá lehetőséged...Én gond nélkül leszoktam vele.:)
2019. júl. 17. 16:05
Tud valaki olyan oldalt ahonnan ezt megtudnám rendelni?A lengyel oldal ami itt van,nem szállít Magyarországra
2018. aug. 28. 13:03
Az adagolása lépcsőzetes: 1-3 nap: 1 tabletta naponta 6 alkalommal. 4-12 nap: 1 tabletta naponta 5 alkalomma, 13-16 nap: 1 tabletta naponta 4 alkalommal, 17-20 nap: 1 tabletta naponta 3 alkalommal, 21-25 nap: 1-2 tabletta naponta. Ha csak napi 1 dobozt szívtál el, akkor elegendő ha napi 4-5 szemmel kezded a kúrát. Talán pár napig még néha megkívánod és rágyújtassz, de max. egy hét után, mintha elvágták volna a cigaretta utánni vágyat. Ha már nem kívánod, kiváncsiságból se gyújts rá, mert az ördög nem alszik - visszaszokhatsz ám :-)
2018. aug. 28. 12:56
Bármely lengyen patikában beszerezhető :-) A legjobb és a legolcsóbb módszer, ha valóban le szeretnél szokni. Pl. itt is egy webshop, cca 60 zl egy doboz amiben 100 db tabletta van (ez pont elegendő a kúrához) és cca 60 zl a szállítási költség. Pár nap alatt megvan: [link]
2017. aug. 6. 18:51

Kérdezném, van e valakinek tudomása arról, hogy 5-7 ezer Ft,-ért hol szerezhetó be a 100 db-s TABEX tablett?

Üdv. riurhida

2017. jún. 14. 12:48

1992 január közepén kezdtem szedni a TABEX tablettát és február 2.-án szívtam utoljára cigit. Elég volt 50 tabletta és így a barátomnak ajándékoztam a másik felét, aki 3 hét különbséggel szintén leszokott a cigiről. Mind a mai napig egyikünk sem dohányzik. Sajnos a magyar gyógyszer forgalmazás valószínűleg a dohánylobbi hatására nem forgalmazza mert a tabletta túl jó hatásfokkal működik.

Üdv. riurhida

2011. aug. 29. 12:49

Ezt a szert nem ismerem, de egy másikat igen.

Champix a neve, egy fórumon dicsérték, kipróbáltam, abbahagytam vele a dohányzást. Fél év múlva a párom is abbahagyta vele. 2 hétig szedtük a gyógyszert, mert drága, de megérte. Egyébként ha jól emlékszem, 3hónap a kúra teljes ideje. Nekem is kevés volt az akarat, és lám... Nem vagyunk egyformák, nekem kellett ez a "támogatás", mert kevés volt az akaraterő, de gratulálok az önerőből leszokóknak...

21. vikuka
2010. márc. 5. 20:59

én tíz év cigis múlt után (napi 3db)NAPI!! egy reggel úgy keltem föl hogy mától elég volt nem kell több tüdő ropi-!!!!

2éve nem gyujtottam rá..semmi segítség semmi nem kelet sem a motivációhoz sem a konkrét leszokáshoz!!nem értem ha én le tudtam tenni akkor másnak miért nem megy?? mert szerintem nincs akarat!!igaz híztam sokat amúgy kb 12kg!! nagyon föl ment a kilóm!de el kezdtem a fogyi kúrámat ugyan olyan nagy akarttal ahogy a cigót tettem le. így már december ota fogytam 25kgt!

hát midenki más... de én is próbáltam mindetn a cigi miatt.. biorezonancia tapaszok gyógyszerek rágók cukrok.semmi nem segített.csak magamon tudtm segíteni az akaratommal!!!

2010. márc. 5. 08:59
tényleg?? Mert egyébként anyukám akarja kipróbálni, és ha beválik akkor én is akrom, akartam, de most az az új információ, hogy lehet már nem is gyártják. Ugyhogy marad az akaraterő.
2010. márc. 5. 06:45
Én is azzal a gyógyszerrel szoktam le, igaz már régebben, de nagyon jó volt. Mármint hogy olyan szinten megkönnyítette a leszokást, hogy simán el tudtam hagyni, mert nem kívántam tőle a cigit. És aránylag rövid idő alatt letettem.Csak jót tudok róla mondani.
18. 9c8432d068 (válaszként erre: 17. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 19:10
Kitartást és sok sikert!!!!!!
2010. márc. 4. 18:49

még ennyi idő után is hiányzik huuuuu ez durva lehet. Egyébként télyleg mindig ez van hogy jaj jaaj ez az utolsó szál. Lehet hogy ez a baj.

Na nem baj, majd egy év múlva én adok tanácsot másnak, hogyan is kell erősnek lenni...

Köszi csajok. Puszi

2010. márc. 4. 17:21
Nálam az jött be, hogy nem stresszeltem fel magam azon, hogy jajj ez az utolsó meg ilyenek!! 549 napja vagyok tiszta, de még mindíg számolom... mert nagyon nehéz, de megéri!!! Ugyan még valamennyire hiányzik...de már ugyanannyira tartom undorítónak is, amit régen nem hittem el.
15. sanett77 (válaszként erre: 14. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 17:04
Keress a cigiidő kitöltésére valami mást. Hidd el, sokkal értékesebb dolgokra is lehet fordítani az időt. Én például ha nagyon megkívántam a cigit, ittam vizet. Ez nem mindenkinél jön be, de nálam a cigi és az evés helyett is bejött:)
2010. márc. 4. 17:01

igen ezzel van baj, hogy amikor nincs mit csinálni akkor rágyultok mert ez a megszokott. ezen nehéz változtatni. Reggel cigi, kaja után cigi, várakozok cigi... aki cigizett az tudja. Szóval szerintetek egyik napról a másikra érdemes.

Hát nem tudom.... mjad jelzek hogy mi lett az eredmény

13. sanett77 (válaszként erre: 8. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 16:48
Csakis egyik napról, percről a másikra. Másképp nem megy....
12. Kyller
2010. márc. 4. 16:47

En is tobb, mint 10 evig dohanyoztam. Egyik delutan nem esett jol a cigi, masnap reggel mar nem gyujtottam ra. A megmaradt fel doboz cigimet is "elajandekoztam". Csak egyik naprol a masikra lehet leszokni.

Ami meg nagyon fontos megerteni, hogy a cigizessel jaro szokasokat is at kell alakitani, megvaltoztatni. Ha kavezol, valts teara, ha a buszmegalloban az orrod elott ment a busz, vegyel elo egy ragot, vagy nyalokat es azon "ragodj". Az a legjobb, hogyha nem egyedul, hanem egy dohanyzasrol le akaro szokni ismerosoddel (akivel napi kontaktusban vagy) probalod meg.

Az elso par nap nehez lesz. Szamolni fogod az orakat, a napokat. Majd buszke leszel magadra, hogyha 1 hete nem gyujtottal ra, aztan 1 honap...

Sok sikert! Biznod kell magadban es abban, hogy meg tudod csinalni. Nem lehetetlen!

11. sanett77 (válaszként erre: 1. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 16:47

Szia:)

Tényleg akaraterő és elhatározás kérdése. ha ez nincs meg, akkor semmi esélyed, hiába is mérgezed magad akármilyen szerekkel, tapaszokkal, bogyókkal. Gondolkozz el rajta, hogy mi a fontos neked. Az egészséged, vagy a cigi. Én több mint 2 hónapja hagytam abba és ezerszer jobban érzem magam. 17 évig ezen nem gondolkoztam el soha.

Döntsd el és hajrá!!! nem kell ahhoz semmi szer, bogyó.

Sok sikert!

10. 9c8432d068 (válaszként erre: 8. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 16:29

Ha az adagok csökkentésével próbálkozol,vagyis egyre kevesebbet próbálsz szívni,nem lesz eredmény.

Próbáltam,nem jött be.

2010. márc. 4. 16:18
Voltam már biorezonancián...szerintem nem sokat ér...mert ugyanúgy kívánod a cigit, csak nem esik olyan jól, kicsit szédülsz tőle. De azért köszi.
2010. márc. 4. 16:16

Tudom, hogy nem gyógyszerekkel kell leszokni, és ebben igazatok is van. Egyébként régen több mint egy dobozzal szívatam, aztán egyre kevesebbet. Tehát ebben van valami. Most olyan napi 10-12 szálnár tartok. Szerintetek ha csökkentem az adagot akkor menni fog????

Amugy az a rossz, hogy párom is cigizik, és mondta hogy segít, hogy ő se gyújt rá de hát nem tudom hogy ő akarja e igazán. Mondjuk most már ő is elég keveset szív.

Lehet hogy ez a taktika jó lesz.

Bár BÉVI48 azt írja hogy egyik napról a másikra hagyta abba....most akkor melyik megoldás a jó????

7. Boszy28 (válaszként erre: 6. - 1431f9778c)
2010. márc. 4. 16:16

hááát, nem tudom

Unokatesómnak az nem használt. De szerintem ezt is embere válogatja.

2010. márc. 4. 16:13

A nikotintapaszoknál nagyságrendekkel hatásosabb a biorezonanciás módszer,ahol a nikotin utáni vágyat

szüntetik meg.

5. d441802019 (válaszként erre: 1. - 78fd6f7f93)
2010. márc. 4. 16:12

Tudom, hogy nem egyszerű, de semmiképp ne nyúlj gyógyszerekhez; inkább próbálj meg taktikázni...

Pl. válts gyengébb cigarettára, majd miután megszoktad, próbáld meg csökkenteni az elszívott mennyiséget... és meglátod: szépen, lassan fokozatosan ki fog lépni az életedből a cigi...

Egyszer csak azt veszed majd észre, hogy egy nap délutánig nem is gyújtasz rá... és akkor megkérdezed majd magadtól: ha eddig kibírtam, miért gyújtsak rá éppen most???

Majd eltelik 1 nap, 1 hét, 1 hó, 1 év cigi nélkül.


Gondolni nyilván fogsz rá... de úgy leszel vele: ha eddig kibírtam, akkor mostmár azért sem gyújtok rá.

2010. márc. 4. 16:10

Szia!

Édesapám használt ilyet,meg tapaszt is,de még mindig cigizik,ugyhogy tényleg akarat erő!

Az meg nincs Apumnak.

Egyszer elhitette velünk hogy leszokott,de a sok önkéntes boltba járás és a kevés otthon lét miatt gyanús lett.


Egyébként én még ilyet nem hallottam hogy ez a kettő miatt a pulzus magas lehet.érdekes!

De sok sikert kívánok!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook