Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hány nagy veszekedést élhet túl egy kapcsolat? fórum

Hány nagy veszekedést élhet túl egy kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. márc. 16. 18:28
Attól függ miért veszekednek. Van úgy, hogy a veszekedés segít jobbá tenni a kapcsolatot.
7. e71af41436 (válaszként erre: 6. - Gkreka)
2007. márc. 16. 08:18

Én is így gondolom. :)

én elég hangos szavú vagok,ha nem tetszik,akkor elmondom mi bánt és ha kell akkor kiabálok is. a párom már tudja hogy ezek nem azért vannak mert haragszom rá,hanem mert ilyen vagyok. vágighallgatja a kitöréseimet és segít a megnyugvásban. :)

2007. márc. 16. 03:14
szerintem nem az a legrosszabb, ha veszekednek egy kapcsolatban, az meg valamilyen szinten "parbeszed", ennel sokkal rosszabb a hallgatas, a kozony, amikor mar el sem mondod, hogy bant valami.
2007. márc. 16. 02:39
A NAGYVESZEKEDÉSEKBŐL MÉG AZ EMBEREK HAJLANDÓAK IS MEGBOCSÁTANI JOBBAN ÁTGONDOLNI HOGY HOGYAN IS PROBÁLJANAK ELSIMULNI EGYMÁS MELLETT.A NAGYONSOK KICSI A GYANAKVÁS VAGY AZ ÁLLANDÓSULTMORGÁS ROSSZKEDV MEGMÉRGEZI A KAPCSOLATOT MEG GYÜLÖLIK EGYMÁST,VÁLÁS A VÉGE .-TUTI- MEG KELL ELŐZNI NEM SZABAD ENNYIRE ELMENNI ,SAJNOS VAN HOGY UTÁNNA TETLEGESSÉ FAJUL A DOLOG ,SUJJOSABRÓL NEM IS BESZÉLVE.
4. ica!
2007. márc. 15. 14:53

Attól függ. Ha mindennap a legapróbb semmiségeken is hajbakaptok akkor ott már lehet valami baj.

Ha tényleg olyan dolgokon veszekedtek, amik mind a kettőtök számára fontosak, akkor érthető, csak tényleg tudni kell kompromisszumot kötni.

2007. márc. 15. 14:51
Amíg a egymásnak fontosak a partnerek, addig van esély a megoldásokra. Konkrét válasz: 1 nagyveszekedést, a 2, az esély. 3 nics. A okos emberek, tanulnak a hibályukból.
2007. márc. 15. 14:48
Sokat!! De lehet kompromisszumot kötni!
2007. márc. 15. 14:46
Hány nagy veszekedést élhet túl egy kapcsolat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook