Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halott ember telefonszáma:( fórum

Halott ember telefonszáma:( (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
34. Gubóka (válaszként erre: 32. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:46
ez a kártya tökéletes emlék akkor azt hiszem :) kimutatja a szeretet amit irantad erzett
33. Gubóka (válaszként erre: 31. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:45

igen ezt regen igy csinálták. ez is egy fajta kegyeleti kimutatas.


keress valami kedves emléket, belépőjegy barmi lehet es őrizd meg. vagy ha volt egy kedvenc mondasa amit mindig ismetelgetett ird fel egy cetlire es tedd a tarcadba. igy mikor hianyzik eszedbe jut meg tudod nezni ha szeretned, de nem lesz ott mindig szemelött h emlékeztessen a hianyara.


érted h mire gondolok? mondjuk ez csak az en velemenyem, szerintem jobb akkor emlékezni ha szeretnenk, és nem jo ha emlékeztetve vagyunk mindig. (mert ha keresel egy szamot, meglatod az ovet)

32. Morgan le Fay (válaszként erre: 30. - Gubóka)
2011. aug. 13. 11:44
A szülinapom szeptemberben van. És két éve kaptam egy Elle magazint, mert előfizetett nekem rá. És benne volt egy kártya, hogy az ő ajándéka. Pedig akkor már ő nem volt.
2011. aug. 13. 11:42
Néha eszembe jut a dédnagymamám. Neki ugyan telefonja nem volt, viszont, ha meghalt egy ismerős, vagy rokon, akkor a címjegyzékébe, az illető neve mellé teljesen természetesen egy keresztet rajzolt. Nem húzta át, nem törölte.
30. Gubóka (válaszként erre: 29. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:42

semmi.


de én azt tanacsolom ha nyomaszt töröld ki, biztos van tőle valami targyi emléked. azt örizd meg és meg fog nyugtatni.


nekem a pénztarcamban van a konditermes fényképes kartyaja :) sose volt targyi emlékem, mert nem tudtam feldolgozni a dolgot, és amikor ugy voltam vele h na jó uton jarok sikerült, elővettem egy könyvet és kihullott belőle...:) azota ott a tárcámban. De ez csak fél éve van igy, addig nem tudtam semmilyen rá emlékeztető dolgot elviselni

29. Morgan le Fay (válaszként erre: 27. - Gubóka)
2011. aug. 13. 11:40
Azt hiszem én is elájulnék. Bár mekkora a valószínűsége, hogy pont engem hív a szám új tulajdonosa?
28. 04e95f637a (válaszként erre: 26. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:37

Na igen,a könyvek :)

Apu is nagyon szerette a könyveket,mind megvannak,kötetekben,benne van a saját aláírása,meg,hogy kitől,mikor kapta :))

2011. aug. 13. 11:37

én igy voltam atestvéremmel. kitöröltem a számát mert rossz erzes volt látni. de a telefonját használtam sokáig, és mindig olyan szeretettel vettem elő erre emlékszem :) de a számát nem akartam látni.


főleg azutan nem h egyszer véletlenül arrúl a sim kartyarol hivtam fel a masik testverem aki kishijan elajult a dologtol.


igaza van annak aki azt mondta h nem az emleket torlod ki. ez nem lesz arulas, én is a mai napigg szinte minden nap gondolok a testveremre pedig lassan mar 10eve volt h elment.

26. Morgan le Fay (válaszként erre: 24. - 04e95f637a)
2011. aug. 13. 11:36
Nekem apu kedvenc könyve van meg.:)
25. Morgan le Fay (válaszként erre: 22. - Bujuli)
2011. aug. 13. 11:35
Tényleg elengedtem. De másfél évembe került. Tudom milyen érzés az elengedés, aput évekbe telt. Kata sírjához is ki tudok már menni.
2011. aug. 13. 11:34
bár,most,hogy belegondolok,nekem is megvannak még apu "ereklyéi".A faliórát,amit sakkversenyen nyert,mindenhová vittem,ahová költöztem eddig :)
23. Morgan le Fay (válaszként erre: 21. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:33
Általában valósabbnak tűnik még most is, mint sok élő körülöttem.Ő igazán "élt".
22. bujuli (válaszként erre: 21. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:31
Akkor nem engedted el teljesen.
21. Morgan le Fay (válaszként erre: 19. - Zizisicc)
2011. aug. 13. 11:31
Nem zaklat fel, csak hiányérzet támad bennem:(
20. bujuli
2011. aug. 13. 11:30
Engem soha nem zaklat fel, ha rábukkanok, ha meglátom a fényképét. Csak mosolygok, és szeretet érzek, s eszembe jut néhány közös élmény egyetemista korunkból. És nem tölt el szomorúsággal, ez a jó, bár nagyon megviselt a halála. És sajnos a temetésre sem jutottam el, mivel babát vártam és iszonyt hidegben nem mertem elindulni, csak a férjem ment el. De többször álmodtam vele, és mindig azt mondta, jól van, ezért nem szomorkodom, s ezért nem kavar fel ha bármit meglátok, ami eszembe juttatja, sőt!
19. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:27
Ne töröld ki, ha nincs Rád rossz hatással, ha nem zaklat fel ..... majd az idő megoldja ...... elrendezi Benned ..... :o)
18. bujuli (válaszként erre: 17. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:26
Jó az emlékezés, és még jobb, ha van egy illat egy kép, egy ruhadarab, egy dal, bármi, egy telefonszám... Nekem jó, és biztos neked is.
17. Morgan le Fay (válaszként erre: 16. - Bujuli)
2011. aug. 13. 11:25
Külső segítség? Ez jól hangzik.:) Az én Katám is ennyi volt, illetve majdnem ennyi.
16. bujuli (válaszként erre: 1. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:24
Én az egyik legjobb barátnőmet tavaly márciusban vesztettem el, 38 éves volt. Őt is Katának hívták. Megvan a telefonszáma, rajta van a skypeomon, a facebookomon, iwiwen, soha nem törlöm ki.Egy kis külső segítség, hogy ne felejtsem el.
15. Morgan le Fay (válaszként erre: 13. - Zizisicc)
2011. aug. 13. 11:19
Nem zavar, ez igaz. Másokét, még az imádott nagymamámét is olyan tétovázás nélkül töröltem, nem éreztem furcsának. Az övét meg...
14. Morgan le Fay (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2011. aug. 13. 11:16
Az elengedéssel valóban nincs bajom. Bár nem volt könnyű, fiatalon és váratlanul ment el. Jó másfél évembe került, hogy ha valami "barátnős" problémám van, ne hívjam fel. Ez olyan "véglegesnek" tűnik. A férjem még mindig vigyorog, ha este 9 után megszólal a vonalas telefon, azt hiszi ő az, és most lelkizni fogunk...
13. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:13

Ha hiszel benne, akkor pláne tudod, hogy ennek már nincs olyan nagy jelentősége .....

Zavar, hogy ott a száma?

2011. aug. 13. 11:13
Nekem is van egy barátom, aki 4 éve ment el, de még mindig ott a telefonszáma. Nem érezném árulásnak a kitörlését, de úgy vagyok vele, hogy minek?... :)
2011. aug. 13. 11:12
Hiszek a halál utáni életben, talán ezért ilyen fontos nekem ez a döntés. Az emlékét valóban nem törlöm ki. De a Kata feliratú bögréje is megvan. Azt sem tudtam kidobni.
2011. aug. 13. 11:11
Nekem még a telefonomban van anyukám és apukám telefon száma. Az anyum 2005-ben az apum 2009-ben halt meg,de egyszerűen nem tudnám kitörölni.
2011. aug. 13. 11:11
ne torold ki. zavar?
8. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:11
Ezek szerint még sem engedted még el teljesen ..... nincs ezzel baj ..... miért akarod törölni a számát? Majd, ha kész vagy rá, ezt az utolsó kis szálat is elengeded ..... már nem lesz rá szükséged ....
2011. aug. 13. 11:10

Szia!

Nagyon sajnálom a barátnőd elvesztését!

Én az anyukám telefonszámával vagyok így.3 és fél éve veszítettük el,de a számát a mai napig nem tudtam kitörölni.Szerintem többen vagyunk így,ezzel az érzéssel.

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Morgan le Fay)
2011. aug. 13. 11:10
szia, ird ki a számot egy papirra és tedd valami olyan helyre ahol biztonságban tudod, pl a fontos papiros fiokod aljára
2011. aug. 13. 11:09
nem az emlékét törlöd ki...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook