Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hallottatok-e már ilyen esetről válás után? fórum

Hallottatok-e már ilyen esetről válás után? (beszélgetős fórum)


1 2
15. kriszta773 (válaszként erre: 9. - Rosalindaaa)
2014. márc. 2. 18:43

szerintem foglalkozz inkább a saját életeddel, az apukánál meg valószínűleg nincs esélyed, ha már "komolyan" becsajozott :)

tudom, hogy a merő jóindulat és együttérzés szülte ezt a fórumot, de akkor biztos felajánlottál volna nekik némi bébiszitterkedést, hogy mindketten jóljárhassanak :)

14. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Rosalindaaa)
2014. márc. 2. 18:42
Úgy látom, nagyon be vagy avatva a részletekbe! Apuka mindent Veled beszél meg?
13. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2014. márc. 2. 18:41

biztos az apuka mesélte, vagy a szomszéd, aki tutira látott mindent reggeltől estig :)

miért ne mehetne bulizni egy nő attól, hogy gyereke van, ha nem magára hagyja, hanem ráadásul az apjára? miért ne pasizhatna, lehet, hogy már rég vége a házasságának, csak most zajlik a ceremónia

mert a pasiknak lehet csajozni és elmászkálni, a nőknek pedig nem? :)

12. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 9. - Rosalindaaa)
2014. márc. 2. 18:40

nagyon kedves, apukaval egyutterzo szomszed vagy :D

meg itt is meg-kitargyalod szegeny nehez csaladi eletet;

11. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 9. - Rosalindaaa)
2014. márc. 2. 18:38
nagyon helyes; apukanak legalabb egy kicsit tobb jut a csaladi elet szepsegeibol;
10. povery
2014. márc. 2. 18:37
Nem,nem hallottam még ilyen esetről.
2014. márc. 2. 18:36
Szerintem borzasztó ez a helyzet (egyik szomszédomról van szó). Ráadásul a férfi és a nő egyelőre nem tudnak szétköltözni az anyagiak miatt. Lakás-és autóhitelt is fizetniük kell, így egyelőre nincs pénz a szétköltözésre. A férfinak is lett egyébként egy kedvese, akivel a kapcsolatuk komolynak ígérkezik. Viszont a gond az, hogy elég ritkán tudnak találkozni, mivel a gyerek többszörösen is igényli az édesapja társaságát, pláne így, hogy anyja gyakorlatilag nincs. Az anyuka nagyon sokszor hajnalban jár haza, és ilyenkor az apuka nem hagyhatja egyedül a gyerekét.
2014. márc. 2. 18:33
az apuka szeretője szokott ilyenre panaszkodni
2014. márc. 2. 18:26

akar igen, akar nem... es akkor mi van?

kit is szidjunk?

2014. márc. 2. 18:25
igen
2014. márc. 2. 18:25
Inkább nem szólok :D
2014. márc. 2. 18:25
Hajaj, van ilyen nem is egy.
2014. márc. 2. 18:22
Hallottam, igen.
2014. márc. 2. 18:22
Persze,nem is egyről.
2014. márc. 2. 18:20

Többnyire (legalábbis én így tudom) az elvált vagy válófélben lévő férfira jellemző az, hogy az új barátnője miatt kimarad éjszakákra, és nem nagyon törődik a gyerekével.

De hallottatok-e már olyan esetről, hogy mindez fordítva történt meg, azaz az anyuka pasizgat (a konkrét helyzet ráadásul az, hogy két férfit szédít egyszerre), hajnalban jár haza, a gyerekére csak ritkán főz, nem foglalkozik vele? Ennek a helyzetnek az lett az eredménye, hogy most már az apuka intéz minden olyan dolgot, ami a lányával kapcsolatos: iskolai teendők, ruhavásárlás, főzés, mosás, stb.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook