Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hallottatok a tejalapú kefirgombáról? Mik a tapasztalatok? fórum

Hallottatok a tejalapú kefirgombáról? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
17. iz_eniko (válaszként erre: 16. - Dc233342e1)
2007. ápr. 10. 21:54
Mennyi ideje iszod a kefirt?
2007. ápr. 10. 14:34
igen ereztem de szerintem ez csak hosszu tavon fog erni valamit
15. iz_eniko (válaszként erre: 14. - Dc233342e1)
2007. ápr. 9. 21:12

Nem hiszem,hogy mellekhatasa lenne,az erdekel,hogy milyen betegsegekre isszak,es hogy hasznalt-e?


Ereztel javulast miota iszod?

2007. ápr. 9. 14:49
En kb 3 honapja hasznalom megszakitas nelkul napi 1/2-1 liter kozott,es nem tudom hogy van-e valami mellekhatasa
13. iz_eniko (válaszként erre: 12. - Naomagic85)
2007. márc. 19. 22:57
Ha nem tul nagy gond,legyszi ird meg,miert issza apukad?(esetleg valami betegseg?}
12. Naomagic85 (válaszként erre: 11. - Iz_eniko)
2007. márc. 19. 18:55
Apukámnak ízlik, neki semmi rossz tapasztalata nem volt vele. Nekem gusztustalan ez a gomba, én nem bajlódnék ilyesmivel.
11. iz_eniko (válaszként erre: 10. - Naomagic85)
2007. márc. 19. 18:39

Miert?Milyen? Megkostoltad?

Azt irtak itt hogy jo ize van.Apukad issza a kefirt?Ha igen,mik a tapasztalatai?

2007. márc. 19. 12:54
ellenvélemény: nekem apukám gyárt ilyet, de engem a hideg is kiráz tőle:))
2007. márc. 19. 12:45
Mi is ittuk egy jó darabig, ha más haszna nem is volt, de a napi tejtermékszükségletünket fedezte. Amúgy nagyon jó ízű, csak egy kicsit macerás mindig elkészíteni, ezt untam meg.
2007. márc. 5. 23:56
mi már két éve fogyasztjuk. időnként szüneteket tartunk, amikor már unalmas, mert az is tud lenni. csak jókat tudok róla mondani, bővebben majd privát mesélek, ha érdekel. azt még elmondom, hogy mindíg van két-három adag gomba a fagyasztóban, ha netán történne valami baj az éppen tenyésző gombákkal, vagy valakinek kell. semmi károsodás nem éri a fagyasztástól. legjobb házitejet hasznáni hozzá. fantasztikus az íze! nekem van olyan ismerősőm aki hizott tőle, de van olyan is, aki fogyott. valahol azt olvastam róla, hogy beállítja az optimális testsúlyt.
2007. márc. 4. 20:42

Kosz Dicska,ha hasznalni nem is hasznal,artani sem arthat, a szervezetnek kell a kalcium es

megvan a napi kefirem is.Tiszta es friss is.

2007. márc. 4. 19:58
Én is próbáltam! Nos nekem nemhozta meg az étvágyam, de hallottam én is róla, hogy valakinek jobb lett az étvágya. Vigyázni kell, hogy ha érzed, hogy kezd savanyú lenni amit iszol, akkor az azt jelenti, hogy a gombád szaporodott és szedni kell ki belőle! Amúgy egész jó! Elvileg sok mindenre jó!
2007. márc. 4. 19:27

Kosz a segitseget!Ha etvagyserkento,nekem is jol jonne,ugyanis hizni szeretnek.Meg egyelore varok

hatha irnak masok is -lehet elmegyek utanna.

2007. márc. 4. 08:55
Én próbáltam.(kaukázusi) Finom, kicsit hígabb, mint a bolti kefír. A gond vele az, hogy minden nap "törődni kell vele"( friss tejcit önteni rá- előtte lemosni ilyenek) Én ugyan úgy ettem, mint előtte, még jobb is lett talán az étvágyam. Aztán egy idő után abba hagytam... még akkor suliba jártam, nem volt időm. (ha nem volt otthon tejci-nem tudtam rá frisset önteni) Ja, és egy idő után úgy elszaporodtak a gombák, hogy nem győztem. Próbáltam másnak ajándékozni, több-kevesebb sikerrel.
2007. márc. 3. 16:11

Legyszi irjatok meg hogy mit tudtok rola , nekem igert valaki de majdnem szaz km-t kene utazzak hogy elhozzam.

Tenyleg hasznalhat egy ilyen egy eves kura?

Vannak tapasztalataitok,vagy esetleg mit hallottatok rola?

2007. márc. 3. 00:01
Igen.Ismét egy olyan dolog ami "mindenre jó".Egyre biztos,mivel te készíted el tudod,hogy mit eszel.ÜDV.
2007. márc. 2. 23:55
Hallottatok a tejalapu kefirgombarol?-tapasztalatok?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook