Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallott már valaki a Skinoren krémről? Úgy hallottam, nagyon jó pattanásokra, mitesszerekre és hegekre. fórum

Hallott már valaki a Skinoren krémről? Úgy hallottam, nagyon jó pattanásokra, mitesszerekre és hegekre. (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 23. 22:19

Én kb 2 hónapja használom, és nagyon jó! Nagyon csúnya volt az arcom előtte, már egy hét után javult a bőröm. Csípett nagyon, de csak először.

Csak nem merem abbahagyni, félek visszajönnek a pattanások:(

2009. aug. 22. 22:51
Még sokkal több pattanásom lett tőle...egy kalap sz.rt nem ér a pattanásokra!
2009. febr. 20. 00:21
Nekem nagyon viszketett tole a borom, és tul zsíros volt az én boromnek! De lehet, hogy másnak használ!:/
2009. febr. 12. 12:02
nem, de amint látom vényköteles..
2009. febr. 10. 16:37
hahó senki nem ismeri?
2009. febr. 9. 16:07
Nekem is ezt ajánlották, de nem tudom nem száritaná ki tulságosan ez a krém az arcomat? Nekem elég pattanásos az arcom és sajnos a pattások helyén piros foltok maradtak ezeket eltüntetné szerinted?Nem tudod h ezt a krémet csak bőrgyógyász irhatja fel vagy esetleg háziorvos is?
2009. febr. 9. 15:40

Szia!


Igen, használtam, úgy kb 8-9 éve, amikor ellégé elfertőzte egy kozmetikus az arcomat, és el kellett mennem bőrgyógyászhoz, aki írt fel gyógyszert, és Skinorent. Nekem nagyon bejött, 1 hónap alatt szépen rendbejött a bőröm.

2009. febr. 9. 15:33
Hallott már valaki a skinoren krémről ugy hallottam h nagyon jó pattanásokra, mitesszerekre és hegekre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook