Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... fórum

Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
20. hoppsz (válaszként erre: 19. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:31
dettó :)
2011. júl. 21. 09:30
Az én párom is vizöntő, mi más is lehetne , a halaknak szükségük van a vizre.. Viszont már kiváncsi lennék egy skorpióra "úgy amúgy" azt mondják igéretes partner...
18. Ephemerid (válaszként erre: 15. - Rozinante)
2011. júl. 21. 09:30
Merj szuverén lenni! Nem vagyunk egyformák, és ettől lesz színes az élet. :) Az egyforma dolgok, vélemények unalmasak, az ember beszürkül, elfásul tőlük. Szerintem mindenki furcsa, és pont ez a kulcs. Ünnepelnünk kellene az egyéniségünket, nem feszélyezettnek lenni, vagy szégyellni azt. Mindnyájunknak megvannak a sajátosságai. Az emberek nagyszerűen értenek ahhoz, hogy a többiek ne lássák, kik is ők valójában, mert félnek attól, mások esetleg mit gondolnak róluk.
2011. júl. 21. 09:16
Én más bolygóról jöttem, már gyermekkorom óta érzem, hogy valami nincs rendben, de ez nem horoszkópfüggő, vannak akik ezt tudják, érzik. Én spec. vízöntő vagyok.
16. Rozinante (válaszként erre: 15. - Rozinante)
2011. júl. 21. 09:15
Ja, és még valami: a párom Halak, és tökéletesen összeillünk :)
15. Rozinante (válaszként erre: 10. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:14

Sziasztok!


Én nem vagyok Halak, de szeretem az ilyen horoszkópos dolgokat. Amikor elolvastam Bizsu a hozzászólásod, akkor annyira magamra ismertem. Nekem nincs egy igazi barátnőm sem. Soha nem is volt. Mindig vagy kihsználtak, vagy találtak mást helyettem. De olyan is volt, hogy "Ha nincs ló, jó a szamár is" effektus. Néha elgondolkodom azon, hogy nem-e bennem van a hiba. Mégpedig úgy, hogy ha társaságban beszélgetünk és nekem más a véleményem a dologról, el is mondom, akkor nem értik, hogy mire akartam kilyukadni. Ezért aztán vagy idiótának néznek, vagy egyszerűen csak lúzernek. Nem tudom. Pedig annyira igyekszem. És ezért van olyan, hogy megbántok másokat, mert annyira akarok hasonlítani arra a képre, amit általánosságban fogadnak el az emberek, hogy valaki legyen sekélyes, isteni humorú és álszent. Így előfordul, hogy kedvezőtlen kép alakul ki rólam, aminek hatására nem kedvelnek meg. Mert nem az igazi arcom mutatom. Talán azért, mert attól félek, hogy akkor meg végképp nem fogadnak el?! Persze ez a családdal és a párommal máshogy van, ők olyannak látnak, amilyen vagyok. Egyszerűen csak kifelé nem tudom, hogy mit csináljak, hogy viselkedjem. Szóval nem tudom, hogy ez most a horoszkópomra vezethető vissza (amúgy Skorpió vagyok), vagy esetleg az előző életemre, vagy a fene tudja. Csak azért idegesít néha, hogy én magam sem tudom, hogy ki vagyok. Érti ezt valaki egyáltalán? :D

14. édesmandula (válaszként erre: 13. - Édesmandula)
2011. júl. 21. 09:10
de jó :D 13.hsz lett enyém :D
2011. júl. 21. 09:08
engem is bosziznak :) de ez nem csak ezen múlik, bár a Halak tényleg felettébb "vizesnyolcas" jegy :))
12. Ephemerid (válaszként erre: 10. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:06
Egyáltalán nem vagy értéktelen. Sőt! Bennünk van egy kis plusz ami sok emberből hiányzik. Szeretnünk kell egymást és elfogadni, nem pedig megérteni... :) "Megszoksz vagy megszöksz."
2011. júl. 21. 09:00
Ez a boszi dolog érdekes , állitólag az én horoszkopomban is van erre jelzés csak nem tudom mi az , talán az uránusz vagy a neptun van a 3. házban már nem amlékszem , tuja et valaki?
10. bizsu67 (válaszként erre: 7. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 08:57
Én inkább megijedek amikor látom hogy nem értenek és attól félek hogy akkor majd nem szeretnek nem kellek . És ez az érzés sokszor rám tőr. Valóban érték telen vagyok?
2011. júl. 21. 08:55

A jó intuíciók nagyon jó dolgok, nekem is van! De a családban valaki tuti boszi volt és örököltem... :))

plusz még a halak jegy is rátesz!

Én is régebben megijedtem, most már kezdem megtanulni a javamra fordítani!


Ezen megérzések sokkal erősebbek, ha babát vártam, illetve még most is, 3 hónapja szültem. Nagyon érdekes!

A jó emberismeret, pedig csak a javunkat szolgálja!!! a lehető legkedvezőbb tulajdonság!

Örüljünk neki, hogy mi megkaptuk, nem kell ezekről másnak tudnia... főleg, ha kétkedve fogadja!


Szép napot!

2011. júl. 21. 08:54
Amindenit.. Örülök nektek, már azt hittem egyedül maradok az állandó kétkedéseiimmel, miszerint velem van a baj.
2011. júl. 21. 08:51
Vadász, halász, álomász? :D Mikor milyen kedvem van. Kifejezetten élvezem, hogy a szélsőséges természetem, gondolkozásom "zavar" némely embereket. :) Néha elég mókás, hogy nem tudnak kiigazodni...máskor bosszant, hogy nem értenek.
6. hoppsz (válaszként erre: 5. - Hoppsz)
2011. júl. 21. 08:48
Tudod van vadász, halász meg persze álomász is :) Te is az vagy?
5. hoppsz (válaszként erre: 3. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 08:47
Ez szép volt! Mondom ezt én az álomász!:)
2011. júl. 21. 08:46
Néha megijedek attól, amit megérzek, vagy látok előre. Emberek kapcsán is az álarc mögé látok általában, a párom nemes egyszerűséggel boszorkánynak hív.
2011. júl. 21. 08:40

Tudom miről beszélsz. :)

"Tessék: álarcok, maszkok. Nem az a maszk számít, amit félrelök. Ám amit megfog és az arca elé emel, az már egy-egy vonás magából. Az ember nem ilyen, vagy olyan, hanem ilyen is meg olyan is. Ne akarjon mindennek szilárd körvonalakat, érzelmeire fogantyúkat, hogy megragadhassa azokat. Vagyunk néhányan ilyen furcsa halandók. Nem racionálisak, hanem emocionálisak. Nem baj, ha nem értenek minket, még az sem baj, ha bolondnak tartanak. Mélységesen nem számít, milyennek látnak bennünket mások, ha a mi ablakaink a képzeletre nyílnak, s ha tükreink olyan világba vezetnek, ahová a köznapok embere soha el nem juthat."

2011. júl. 21. 08:40
Én is halak jegyű vagyok, de nem vettem észre ilyesmit
2011. júl. 21. 08:35
Halak jegyben születtem ,és mi intuitív lények mást látunk állítólag mint a többiek. Néha egyszerüen mint ha másik bolygóról jöttem volna és mégis többet tudnék erről a bolygóról mint akik lakják, de nem hajlandóak elhinni amit mondok. Kiváncsi vagyok más halak hogy látják ezt. De az is érdekel mások hogy látnak minket...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook