Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... fórum

Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. júl. 21. 10:12
A halak egyik jellemzője (állitólg) hogy nem pénzen keresztül nézik a világot... Én sok pasit azért dobtam mert túl gazdagnak gondoltam és úgy éreztem nem tudok megfelelni az igényeinek...
2011. júl. 21. 10:11

A pénzel bánás komoly odafigyelést igényel egy halaknak, mivel nem igazán materialista...ha csak nem ő maga alkot.

Viszont nem is annyira magukhoz a tárgyakhoz ragaszkodunk, hanem inkább érzelmi jelentősége van számunkra, másnak látjuk, mint amilyen valójában. :)Nem is a tárgyat, inkább a hozzá kapcsolódó emlékeket akarjuk megőrizni.

48. bizsu67 (válaszként erre: 42. - Reload)
2011. júl. 21. 10:09
Az én lányom Bika és hát gyönyörű , de megörjit a lustasága...A fiam szűz, képzelhetitek , most is balhéznak a hátam mogott, és bedilizek tőlük hogy állandóan igazságot kell szolgáltatnom ,ahelyett hogy a gondolataimba mélyedhetnék.
47. Rozinante (válaszként erre: 41. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 10:05
Na, a pénzről ne is beszéljünk. Az én párom is amolyan előrelátó. Soha nem herdálja a pénzét, félre teszi, remekül tud spórolni, és nem költi hülyeségekre. Ha igazán kell neki valami megveszi, de soha nem fecsérli el olyanra, amit nem tud használni...én annál inkább :D Imádom az ilyen kis kütyüket, kreatív dolgokat (állítólag nagy a kreativitásom...de ki tudja), gyűjtök sok mindent, jah és ragaszkodom a saját dolgaimhoz. Olyan kacatokat őrzök, amik már 1000 évesek. Anyukám mindig ki akarja hajítani őket, mondván nem jó az semmire, minek őrzöm, porfogónak? Én akkor kiverem a hisztit, hogy márpedig akkoris megtartom...de ugyanúgy nem használom semmire, és csak porfogó...de az enyém :D
46. reload (válaszként erre: 41. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 10:04
Miért, a halak jegyű ember nem tud bánni a pénzzel?
2011. júl. 21. 10:04
Most tanulom az asztrológiát , azért érdekel hogy az alanyok mit gondolnak . És persze azért kezdtem el a tanulását a témának mert éreztem hogy velem valami van , vagy épp nincs... :)
44. reload (válaszként erre: 43. - Reload)
2011. júl. 21. 10:04

A legszebb az, amikor mondom neki, hogy én is valakinek a lánya vagyok/voltam, akkor nem zavart??

Erre a válasz: Na jó, de nem az én lányom voltál! :DDD

43. reload (válaszként erre: 40. - Rozinante)
2011. júl. 21. 10:03

Áh, már tervezi a puska beszerezését XDXD

Szerinte sosem lehet elég korán :))

42. reload (válaszként erre: 37. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:02
Nah, most megnyugodtam XDXD Komolyan néha már elgondolkodtunk rajta, hogy esetleg nem normális a dolog, mert sokszor tényleg számunkra annyira elképesztő dolgokat csinál, olyasmikre szentel nagy figyelmet, ami nekünk abszolút nem érdekes. De igazándiból megszoktuk, hogy ő ilyen :)És ahogy írjátok, ez valószínű így is marad :)
41. bizsu67 (válaszként erre: 35. - Rozinante)
2011. júl. 21. 10:00
Én is ismerek olyan halat akiről sok mindent mondanék ,de halságot nem, és olyat is ismerek és imádom aki a halakat meghazuttoló modon bánik a pénzel... irigylem érte olyan jó üzleti érzéke van
40. Rozinante (válaszként erre: 39. - Reload)
2011. júl. 21. 10:00
Van ideje megbarátkozni a gondolattal még^^:D
39. reload (válaszként erre: 36. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:59
A minden héten másba voltam szerelmes részét :) Már most ki van borulva, hogy majd jön valaki, aki elviszi az ő kis hercegnőjét. :)
38. Ephemerid (válaszként erre: 31. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:59
Nem foglalkozok vele komolyabban, csak felületesen. Néha érdekel és meglep, hogy az emberek mennyire magukon hordozzák a csillagjegyüket. :)
37. Ephemerid (válaszként erre: 33. - Reload)
2011. júl. 21. 09:57
:D:D Nem mindegy hogy áll a takaró, saját pohár és evőeszköz. :D Mintha csak magamat látnám. A gyöngyfűzés és a kirakó sem lep meg. Kreatív dolgok, ezekkel szívesen foglalkozik a halak és leköti. :)
36. bizsu67 (válaszként erre: 34. - Reload)
2011. júl. 21. 09:56
?????
35. Rozinante (válaszként erre: 32. - Rozinante)
2011. júl. 21. 09:55
Szakítottunk is. Vagyis inkább én. Nem bírtam elviselni már...majdnem 2 évig voltunk együtt...vagyis hát nem is volt igazán ez olyan "járás" dolog, ugyanis 1 év után fogta meg a kezem, de nyilvános még akkor sem nagyon...:S Na mindegy, az a része az életemnek lezárult, másikat kezdtem, ahol igyekszem egyensúlyban lenni. :D
34. reload (válaszként erre: 27. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:53
Ajjaj :) Ezt a bejegyzést nem mutatom meg a férjemnek XDXD
33. reload (válaszként erre: 29. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 09:52

Ez teljesen rá vall :) Tényleg nagyon szélsőséges tud lenni. És valóban, ami fontos neki abban borzasztóan precíz, sokszor már idegesítően az.Pl. nem mindegy hogyan áll a takaró amikor lefekszik, vagy hogy melyik pohárból iszik, de még ha a sajátjába adom is, még azt is csak egy irányból fogja meg XD

De egyébként egy iszonyú türelmes és alapvetően nyugodt gyerek, nagyon szeret kirakózni, gyöngyöt fűzni, meg minden ilyen aprólékos dolgot.

2011. júl. 21. 09:52

Szerintem is végtelenül nyugodt, finom természet. (már a páromból kiindulva). Ami érdekli, azt teljes odaadással csinálja, valóban precíz, mindent a helyére rak. Nagyon öntudatos, tudja, hogy mit bír el és mit nem (nem fizikailag értem). Szerintem teljes összhangban van önmagával.

Mondjuk itt mondok egy nekem érdekes dolgot. Az előző "udvarlóm" (nem nevezném annak) is Halak volt, és ő teljesen de totálisan más volt, mint ami a Halakra jellemző. Nem tudom mennyire befolyásolja az aszcendens a jellemet (nem vagyok nagyon benne a dologban, szóval bocsi, ha valamit félre írok), de róla aztán igazán nem mondta volna meg senki, hogy Halak.

31. bizsu67 (válaszként erre: 29. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 09:52
Miért van az az érzésem hogy te komolyabban is foglakozol a témával...? Baktays vagy?
30. bizsu67 (válaszként erre: 26. - Rozinante)
2011. júl. 21. 09:49
Az igaz hogy nem örjöngök ha baj van. Inkább magamban füstölgök de nagyon sokáig ... Ha bántnak akkor késsz vagyok... ritkán védekezem inkább arrébb megyek.
29. Ephemerid (válaszként erre: 24. - Reload)
2011. júl. 21. 09:48
Ha valami érdekli a Halakat abban nagyon precíz és alapos tud lenni, viszont ami hidegen hagyja...hát azzal végképp nem foglalkozik. Bizonyos dolgok tekintetében tud akaratos lenni az biztos, de egyébként egy végtelenül nyugodt és békés természet. Szélsőséges, ahogy a csillagképben is megfigyelhető, jin és jang. Ki kell tapasztalni, hogy mi köti le igazán és hagyni, had csinálja. Ész szerű kereteken belül, persze. - Anyukám legalább is ilyen véleménnyel van-volt rólam. :)
28. hoppsz (válaszként erre: 24. - Reload)
2011. júl. 21. 09:47
Szerintem jó!!!:) Bár néhány rokon és szomszéd szerint rossz! Nem is értem...
27. bizsu67 (válaszként erre: 24. - Reload)
2011. júl. 21. 09:46
Talán az anyukám tudná, de én csak arról tudok nyilatkozni ami velem történt. Ami azt illeti mindig történt is, ösztönösen másztam bele a problémákba, rengeteg intőm volt! Az oviba mindíg szavaltam éneketem benne voltam minden műsorban stb.. Közép suliban minden héten másba voltam szerelmes és mintha lelettem volna maradva a korosztályamhoz képest késön kezdtem el komolyan pasizni , na de aztán ....
26. Rozinante (válaszként erre: 19. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:41

Hát, igazából azt tudom elmondani, hogy a Skorpió nagyon temperamentumos, hirtelen haragú, könnyen "felkapja a vizet", haragtartó (rólam beszélnek, pontosan ilyen vagyok). Vezető egyéniség. Én pl. majd meghalok, ha nem én irányítok, de azért próbálom visszafogni magam. Elviselem, ha veszítek, be is ismerem, de nem esik jól. Ugyanakkor nagyon tudok szeretni, könnyen elhiszem amit mondanak, naív vagyok, na. :D


Én is úgy tudom, hogy a Skorpió-Halak az egyik legerőteljesebb páros. Állítólag a Halak nyugodt természet, míg én egyáltalán nem. Így kiegészítjük egymást. Ha én lángolok és dühöngök, a párom csak rám néz, nem is szól semmit, és máris megfékez. Kiráz a hideg tőle, ahogy le tud nyugtatni. :D

2011. júl. 21. 09:40
Volt hal pasim. Azt hiszem életemben nem voltam még annyira belezúgva senki be! De képtelenek voltunk meghozni a megfelelő döntéseket és hát vége lett. Az iker viszont megörit , a háloszoba rendben volt ,de függölegesben megörjitett a hülyeségével és az végleg kiverte a biztit amikor a jelenlétemben csajozott...
24. reload
2011. júl. 21. 09:39

Sziasztok!


Remélem nem baj, ide írok, hisz én mérleg vagyok :) Viszont a kislányom halak és bizony elég nehéz természete van, illetve úgy fogalmaznék, hogy sok türelem kell hozzá. Bizonyos dolgokban borzasztó precíz és szófogadó, máskor pedig iszonyú akaratos és önfejű :) Sokszor nehéz ezt összeegyeztetni. Még csak 3 éves. Én betudtam a dackorszaknak ezt a dolgot, de ahogy olvasgatlak titeket, úgy érzem mégse fog ez elmúlni :)

Milyenek voltatok gyereknek?

2011. júl. 21. 09:33
Én a levegő jegyűekkel, illetve víz jegyűekkel jövök ki igazán. :) Volt egy halak beszélgetőpartnerem, igazán lenyűgözött.
22. Ephemerid (válaszként erre: 19. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 09:32
Úgy tapasztaltam a skorpiókkal jól kijön a halak, viszont egy rákkal, vagy ikrekkel...nem túl nagy az összhang. Persze kivételek vannak...(erősítik a szabályt :) )
21. hoppsz
2011. júl. 21. 09:32
A skorpió szúrós, szószerint!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook