Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyjam el? fórum

Hagyjam el? (beszélgetős fórum)


1 2
15. spinneli (válaszként erre: 13. - Sariya)
2008. dec. 31. 11:51
detto, egyetértek.
2008. dec. 31. 11:48
Ő nem szívesen jár el sehova. Illetve pókerezni igen. Bulik, koncertek, stb, szóba sem jöhetnek. Azt mondja ő ahhoz már öreg (30 éves).
13. sariya (válaszként erre: 10. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 11:45

Nem hiszem,hogy ahhoz,hogy ezt a bulizós,flörtölős részt megéld,el kéne hagynod a párod.Arra nem gondoltál még,hogy mellette is megélhetnéd ezt?Vele?Biztos ő is örülne ha új dolgokat vinnétek a kapcsolatba.Olyanokat amikről úgy érzed hgy kimaradt és szeretnéd.És ha engeded neki,hogy a társad legyen ebben és ő is szeretné,akkor nem lehet gond.Csak rajtatok múlik.:)

Szerintem azért nem tudod,hogy szereted-e még,mert befásultatok.Ha új szelek fújnak,őt is másképp fogod látni:)

2008. dec. 31. 11:44
Az az igazság, hogy sosem volt olyan lángoló szerelem a miénk, még az elején sem. Inkább 2 nagyon hasonló ember egymásra ismerése. A párom boldog, azt mondja, nem vágyik bonyodalmakra, izgalmakra, csak nyugodt családi életre. Én viszont elfáradtam. A legideálisabb megoldás az lenne, ha megtehetném, hogy egy fél évre kiszállok az egészből, pörgök, utazok, élek egy kicsit, utána megnyugszom és leélem vele az életemet nyugalomban. De hát ilyet nem lehet. Őt nem akarom bántani senkiképp, nagyon rendes ember.
11. spinneli (válaszként erre: 10. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 11:40

az elején pörgősebb volt a kapcsolatotok?

emlékszel még arra az időre?

az kielégítene most?

2008. dec. 31. 11:38
Tudom, hogy az ellaposodás ellen lehetne tenni, de nem vagyok biztos abban, hogy csak arról van-e szó. Nem tudom, hogy szeretem-e még. 18 éves korom óta együtt vagyunk, és kimaradt az életemből a tipikus bulizós, pasizós rész. Nem is ez hiányzik azonban, hanem egyre többször vágyom arra, hogy más férfi megcsókoljon, hozzám érjen. Mi a párommal úgy élünk már együtt, mint az öregek, csendesen, otthonülősen. És úgy érzem, még fiatal vagyok ehhez. De félek új életet kezdeni. Félek, hogy akkor meg ez hiányozna.
9. szenyó (válaszként erre: 1. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 11:36
Nézz rá úgy, mintha egy új társ lenne, s kezdj el olyan programokat kitalálni.
2008. dec. 31. 11:36
Köszönöm a sok választ:)
2008. dec. 31. 11:35

ha írnál kicsit részletesebben jó lenne...ez az új nap új szerelem felfogás nekem nagyon ijesztő, az emberek többnyire szeretik a könnyebbik végét megfogni annak, ha valami nem megy...aztán csodálkoznak, hogy egyedül maradnak.

Talán a gyors következő és következő kapcsolat között el kéne gondolkozni, mi z amit másképpen kell vagy kéne csinálnia mindkét félnek.

Lelépni persze nulla megoldással vagy kisérlettel nagyon kényelmes.

6. frutty (válaszként erre: 1. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 11:34

ha,már nem vagy vele boldog!

lépjéltúl,én is aszt mondom.

5. fbd0ceb525 (válaszként erre: 3. - Boszy28)
2008. dec. 31. 11:14

Egyetértek! Olyan rövid az élet, nem kell fölösleges erőlködéssel pocsékolni az időt.

Új szerelem, új boldogság.

4. e5d2e4f4bf (válaszként erre: 3. - Boszy28)
2008. dec. 31. 11:11
boszinak igaza van! Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó....
3. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 11:09

nekem 4 évig tartott a kapcsolat, gyűrű is volt, de ellaposodott a kapcs., és szétmentünk.

Azóta megnősült, gyerekei vannak, én is párkapcsolatban élek, boldog vagyok.

Szóval szerintem jobb kilépni, mint boldogtalanul élni.

2008. dec. 31. 11:08

Szia!

Én ugyan nem voltam még ilyen hosszú kapcsolatban,de szerintem újra kéne éleszteni azt a tüzet!!Biztos vagyok benne,hogy sikerül.:)Csak úgy mint az elején..

2008. dec. 31. 11:06

Sziasztok.

Ha valaki volt már olyan helyzetben, hogy egy hosszú kapcsolatban (jelen esetben 10 év) ellaposodott és unalmassá vált minden, tudna esetleg tanácsot adni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook