Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha vasalsz, körédgyülik a család?-mert a vasalásnak család -illata van fórum

Ha vasalsz, körédgyülik a család?-mert a vasalásnak család -illata van (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jún. 4. 14:43
Én szeretek egyedül vasalni,mert olyankor tudok egy kicsit gondolkodni. Állandóan nyüzsi van és ilyemkor legalább egyedül vagyok. Az olyan jó!
2007. máj. 31. 19:44
Hát körém nem jönnek, de én szeretek vasalni, mert jó szaga van. (igaz a fiam még csak négy hónapos) Mostmár tudom "család szaga van". (nagyon klassz vasalás=család szag) :)))
2007. máj. 8. 16:19
hm... ez érdekes... de tényleg így van... talán főleg télen... amikor kint hideg van... ez tényleg jó.. - főleg ha nem te vasalsz... ;-)
2007. máj. 8. 16:17
Az én családom is ha itthon vannak mindíg ott ülnek ahol vasalok.Általában vasárnap délután szoktam ezt a féle házimunkát végezni a nappaliban,és akkor TV-t nézünk, beszélgetünk.Úgy vettem észre, hogy szeretik a vasalás hangulatát.Én pedig szeretem,ha ott vannak mellettem:)Harmonikus érzés szerintem.
2007. máj. 3. 23:00
Nemigazán éppen ellenkezőleg!Inkább menekülnek,nehogy átadjam a vasalót valamelyiküknek:))
2007. márc. 26. 14:59
Nekem van egy kis vasalószobám,ahova csak egy ember fér be.Szóval nálam tuti nem gyűlik össze a család.Meg jobban szeretem egyedül elvégezni a házimunkáimat,legyen az vasalás,mosogatás,vagy bármi egyéb.
4. Mókica (válaszként erre: 3. - 6a1456582a)
2007. márc. 26. 14:55
ez jó:))
2007. márc. 26. 14:52
ha én vasalok, tuti összegyűlik a család, mert meg kell nézniük, ilyet úgysem sűrün látnak:O)
2007. márc. 26. 14:28
Én olyankor nem vasalok ha nézik a tv-t zavarja őket,anya nem látom a tv-t!!Inkább átmegyek a másik szobába és ott vasalok,van amikor a kislányomra is rájön a vasalás olyankor előveszi az ő játék vasalóját+deszkáját és elő vasal nekem.
2007. márc. 26. 13:56
Igen,a vasalás egy érdekes dolog.Általában a tv előtt vasal az anya és ugye itt gyülik össze a család.És el se mennek,mig az anya nem végez.Összetartó erő tehát a vasalás????Jó ,mert kevés olyan dolog van már a mai életben,ahol a Család együtt van -és még ha család illatú is a dolog.Mert igen,a vasaláskor különös illat lesz--ez a "családillat".
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook