Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha van egy partnered, akkor miért akarsz tetszelegni másoknak? fórum

Ha van egy partnered, akkor miért akarsz tetszelegni másoknak? (beszélgetős fórum)

1 2 3
28. Ildi (válaszként erre: 27. - 124637ff9b)
2018. okt. 8. 19:36
jaja:))))
27. 124637ff9b (válaszként erre: 25. - Ildi)
2018. okt. 8. 19:36
Vagy túl csinos a felesége :))
26. globus (válaszként erre: 24. - 124637ff9b)
2018. okt. 8. 19:34
Kettős mérce :) Általában a becsajozós férj féltékenykedik legjobban.
25. Ildi (válaszként erre: 24. - 124637ff9b)
2018. okt. 8. 19:34
biztos csalódás beszél belöle...
24. 124637ff9b (válaszként erre: 23. - Globus)
2018. okt. 8. 19:33

És akkor magát is elítéli, mert tetszelegni akar?

Vagy önmagának felmentést ad?

23. globus (válaszként erre: 22. - 124637ff9b)
2018. okt. 8. 19:30

Azt mondják, mindenki magából indul ki.

Ha az ő fejében ilyen gondolatok forognak, akkor feltételezi másról is.

22. 124637ff9b (válaszként erre: 21. - Birebora)
2018. okt. 8. 19:29
Igen, már már mániája, hogy egy csinos nő azért indul el reggelente, még visszanézve a tükörbe, hogy palit fogjon magának.
21. birebora (válaszként erre: 19. - Channa*)
2018. okt. 8. 19:23
Ez csak a fóruminditó fejében probléma.
20. Ildi
2018. okt. 8. 19:21
Jelenleg ugyan nincs partnerem, de alap h adok magamra, akkor is ha van partner, akkor is ha nincs. Imádok ha elégedettséggel tölt el a tükörbéli látvány. :))
19. Channa* (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 19:20

Miért? Mit kellene tenni azután, hogy van egy párunk, házastársunk?

esetleg zsákot kellene magunkra húzni, sosem fürödni, fodrászhoz menni, stb.?


Ja, írod, hogy tisztán, hát mitől nem disztingvált az ember, ha csinos, abba a ruhába is, amikor normálisan van felöltözve? Nem értelek! Mi neked a normális öltözet?


Most tényleg nem vehetnék fel egy rövid farmer szoknyát, mert abban túl jól nézek ki? Vagy, hogy gondolod ezt?



Egyébkén, az én férjem szereti, ha csinos vagyok, és soha nem jutott eszébe, hogy nem neki öltözök, hanem másoknak akarok tetszeni, és különben is, ő örül, ha mások szerint is jól nézek ki. Mi ebben a probléma?

18. semleges (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 17:41
Ez egy nagyon nagyon buta kérdés.
17. 438047860c (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 17:26
Az nem jutott eszedbe, hogy a partnert/házastársat nem elég megszerezni, meg is kell tudni tartani? A legszebb rúzsaimat a férjemtől kaptam és hordom is, ahogy itthon is csinos vagyok neki, úgy akkor is, ha kilépek vele bárhova az utcára. Szeret büszke lenni rám vagy akár itthon is kedvére kedvét lelni a nézegetésemben (is). Én akkor vagyok tiszta egyszerű sminketlen mikor egyedül vagyok teljesen, de már akkor nem is érzem jól magam a bőrömben.
2018. okt. 8. 17:26
Miért jó az, hogy lepukkant asszony legyek?
15. apeeng (válaszként erre: 7. - Fehérke111)
2018. okt. 8. 17:21
Nagyonis életszerű az észrevételed(véleményed)...ugyanis sokszor nem is a hódítás miatt csinos valaki, hanem simán a kolléga, az irígy szomszéd(ok), vagy a volt férj miatt...hadd üsse meg a guta bármelyiket...aztán sosem lehet tudni, ki jön szembe az osan-teszkó-spar parketten...ha ott csinos is vagy, akkor még hibapontnak ott a bevásárlókocsi, melynek tartalma sok mindent elárul..(ha ebből ítél)
14. 826302286d (válaszként erre: 13. - Fehérke111)
2018. okt. 8. 17:06
13. fehérke111 (válaszként erre: 12. - 826302286d)
2018. okt. 8. 16:57
És ez így helyes, egyetértek! :-)
2018. okt. 8. 15:51
Elnezest nincs ekezetem.Arra nem gondoltal,hogy a ferj esetleg büszke az ö nejere,ha rendezett a külseje?Ehhez semmi köze nincs a vadaszatnak ,vagy a tetszeni vagyasnak.Itthon sem lennek ,,csutak,,mert magammal szemben vannak elvarasaim.
11. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 13:53

Nekem az a furcsa, hogy ha csinosan öltözök, szépen megcsinálom a hajam, kifestem magam, akkor rögtön mindenki azt feltételezi, hogy tetszeni akarok.

Én azért próbálok (már amikor próbálok) csinos lenni, mert növeli az önbizalmam, ha azt gondolom, hogy legalább a kinézetembe nem tudnak belekötni.

A szexisség meg egyáltalán nem az én asztalom. Sose voltam szexis és nevetségesnek érezném magam, ha próbálkoznék az lenni.

10. dd9dec5381 (válaszként erre: 9. - Lapbarna)
2018. okt. 8. 13:32

Majd valami gyakorlott hazudozó...nekem nem megy.

:)))

9. lapbarna (válaszként erre: 5. - Dd9dec5381)
2018. okt. 8. 13:20
Valaki ismerje már el, mennyi esze van! Utána azt, hogy milyen fess.
2018. okt. 8. 12:52
Igazából nem értem mi ezzel a baj???Ha tetstzeni akarsz hát,tetsz....nincs ezzel gond szerintem.
7. fehérke111 (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 10:27
Jól kell kinéznem, hátha találkozom valakivel aki utál (vagy akit én utálok?) - a fészen olvastam, nem tudom pontosan visszaidézni, de tetszik. :-))))))))))))
6. globus (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 10:20

Mindenki jól akar kinézni.

Valamelyik ruházati áruháznak ez a szlogenje, nem jut eszembe.

Sőt, akkor is jól akar kinézni, ha tudja, hogy nulla vadászati lehetősége van. Én például csajos osztályba jártam, de az osztálytalálkozóra kicsíptem magam. Baj? Biztos vagyok benne, hogy a többiek is.

5. dd9dec5381 (válaszként erre: 4. - Apeeng)
2018. okt. 8. 08:32
Relax, ne dühöngj, ez csak a szokásos kora hajnali agymenés VE-től. Ő a Hoxa fülemüléje. Szereti hallatni a "hangját" éjszakánként. Vajon kinek akar tetszelegni? :)
2018. okt. 8. 08:24

aki ezt a gyermeteg kérdést kiírta, az vagy viccelt, vagy lövése sincs az emberi evolúcióról...


a életünk végéig szóló párkapcsolat nagyon szép elméletileg, de a gyakorlatban? az evolúció a férfit élete végéig szaporításra tervezte, így is van legyártva (persze van, akit a MEÓ hibásan engedett tovább..ezek most nem számítanak)


a nő azért szép, hogy a pasiknak tessen..és az evolúció nagy örömére kiválaszthassa a neki legmegfeleőbbet, aki ránézésre tökéletes...


ja, hogy ez elég göröngyös út, és néha nem sikerül? ne feledjük, a homo sapiens sapiens elkövette azt a hibát, hogy feltalálta a kulturált házasságot(egy férfi,-egy nő között)


(lásd: AO, az utolsó ősember)


na, kidühöngtem magam..

2018. okt. 8. 08:05

"minden reggel úgy mész el hazulról, hogy az utolsó pillantásod a tükörbe azzal a gondolattal párosul: Jól nézek ki...?"


Ez nem minden emberben egy igény akár nő, akár férfi?

2. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. okt. 8. 03:48

De, furcsa, hogy ez a kérdés téged visszatérően foglalkoztat.

...........................

Nem akarok "tetszelegni", mert az olyan lenne, hogy tetszeni akarok, de nem sikerül 😊 Szóval eleve rossz a kérdés feltevés.

Másrészt meg, vannak nők, akik akkor is "szexik", ha egy zsákot húznak magukra disztingváltan.

Nem neked, nem másnak, ezt (is) el kell fogadnod 😊

Könnyebb lesz, ha majd egyszer sikerül elszakadnod a feltételezéseidtől: azért megy szombaton a piacra, mert ... Azért öltözik csinosan, mert ...

Várok már valami ellenpéldás kiírást tőled. Hátha egyszer ...

🤔

2018. okt. 8. 01:41

Nem furcsa?

Van egy fix, szeretett partnered, párod, házastársad (ma már ez a ritkább) és mégis más ember számára is "szexisen" akarsz kinézni?

-----

Ez egy ellentmondás.

Egy minden tekintetben jó, még talán időtállónak is kinéző, rendezett párkapcsolatban vagy, és mégis minden reggel úgy mész el hazulról, hogy az utolsó pillantásod a tükörbe azzal a gondolattal párosul: Jól nézek ki...?


Azaz: Miért akar valaki jól, szexisen kinézni egy fix kapcsolatban?

Miért nem elég az, hogy disztingváltan, tisztán, normálisan fel van öltözve?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook