Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha Te sem hiszed, hogy szerethetnek fórum

Ha Te sem hiszed, hogy szerethetnek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha Te sem hiszed, hogy szerethetnek

1 2
2012. júl. 3. 09:18
Ezt mindennap el kellene olvasnom..:)
2012. júl. 3. 09:18

Szép megfogalmazás.

A szülőket tényleg nem szabad okolni semmiért sem.

A nagykorúságtól kezdve mindenképpen csak rajtad múlik,hogy ki és mi felé nyitsz,mi érdekel,és hogyan képezed magad az előrébb jutás érdekében.

Ennyi idősen még semmiről sincs lekésve az ember.Sőt,az egyik legszebb kor,hiszen itt már igencsak magad alakítod az életed,úgy ahogy a neked legjobb.Ezernyi dolgot lehet kipróbálni,megtapasztalni.

2012. júl. 3. 09:14

Szia!


Pms-hez csatlakozva, bizony bizony, belőled is hiányzik valami, tudod mi?

A HIBA!!!:-)

Örülök, hogy 30 év után felébredtél és kívánom,hogy sose aludj vissza!

Sok puszim és baráti ölelésem a cikkedért pedig óriási gratula!

Jól megfogalmazott gondolat menetek:-) Célba ért üzenet! Gratula! Gratula! Köszi az élményt!:-)

2012. júl. 3. 09:10
Csak egy megjegyzés: te már most 100%-os ember vagy, mint mindenki más. Ne hidd, hogy kevesebb vagy bárkinél is.
2012. júl. 3. 09:08
Ha Te sem hiszed el magadról, hogy szerethetnek, hogy fontos lehetsz, hogy boldogan élhetsz akkor nem is fognak szeretni és nem vonzod be az "Univerzumból" azt az embert, akit neked szántak az égiek. Sok idő volt mire rájöttem, hogy miért nyűglődöm sokszor és miért választok be a párkapcsolataimban. Amikor meg jött egy ember, akit igazán szerethettem volna, gyáván megfutamodtam. Rájöttem, mi volt ez az egész, s hogy mi állhat a háttérben.

Ugrás a teljes írásra: Ha Te sem hiszed, hogy szerethetnek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook