Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nincs munkahelyem és óvodáskorú gyermeket nevelek, megkapom az önkormányzati rendkívüli támogatást? fórum

Ha nincs munkahelyem és óvodáskorú gyermeket nevelek, megkapom az önkormányzati rendkívüli támogatást? (tudásbázis kérdés)


10. aileron44 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 13:30

Próbálj a Vicus Alapítványhoz beadni segély kérelmet, ott szerintem havonta ülnek össze és döntenek. Évente egyszer van lehetőség kapni tőlük segítséget. Nem hiszem, hogy az kitétel lenne, hogy kinek mi a foglalkozása.


Sok sikert hozzá!

2020. júl. 28. 10:20

Ha bemégy az önkormányzathoz, nehogy úgy tedd, mint az egyszeri, egyszerű asszonyka: hivatalba indult, mégiscsak felöltözik tisztességgel, meg ne szólják.

Felvette a szekrényben féltve őrzött kiskosztümöt, az anyagából varrt kiskalappal a fején, köröm cipőt, rúzs, egyéb pampuc, + kifestett körmök, és elindult segélyt kérni.

Mondtam neki, drága Maris néni, ha így állít be segélyt kérni, kihajtják onnét mint a búzába tévedt malacot!! Menjen vissza, öltözzön fel a boltba-járó, hétköznapi kis cuccaiba, legyen tiszta, és az sem baj, ha foltos. A pampucokat pedig mossa le magáról.

2020. júl. 28. 10:13
Próbáld meg
7. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 09:12

Kérdéseket feltenni, van egy másik honlap:


[link]


Talán nagyobb az esélye, hogy valaki olyan válaszol, aki konkrétan ismeri a lehetőségeket.

6. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Aszparagusz)
2020. júl. 28. 09:08
Fórumot nyitni kézenfekvőbb.
5. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 08:37

Elég egyedi a kérdésed.

Nagyon kevés az esély, hogy itt pont a XI. kerületi önkormányzattól ilyen támogatást igényelt emberekkel találkozol.

Mindenképp az önkormányzathoz érdemes fordulnod.

2020. júl. 28. 08:16
Igaz,viszont azt hittem,ez az oldal elsődleges funkciója,hogy lehessen kérdéseket feltenni,de lehet tévedtem,előfordul elnézésedet kérem.Szép napot!
2020. júl. 28. 08:15
Szinte minden önkormányzatnál más, hogy a rendelkezésükre álló minimális segély-keretet elsősorban milyen körülmények között élőknek adják. Más a keret, más az emberek élet-körülményei... valóban ott kellene először rákérdezned.
2. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 07:49
Nem lenne egyszerűbb, ha az illetékes önkormányzatnál érdeklődnél?
2020. júl. 28. 07:31
Jelenleg nem dolgozom,mert megszűnt az a munkakör,amiben majdnem 3évet dolgoztam(vendéglátás része x áruházon belül),de másik helyen meg olyan beosztást akartak,amit nem fogadhattam el(éjszakai,hajnali kezdés) a kisgyermekem miatt.Segítség nincsen,aki ellátta volna a gyermekemet,plusz az összes szabadságomat elvették,holott még 6nap lett volna,így kiléptem.Olvastam erről,hogy a XI.kerületben lehet igényelni ilyesféle támogatást.Mindenki megkapja,aki rászorul vagy csak akik abszolút vendéglátásban vagy turizmusban dolgoznak?(Mondjuk nem lepődnék meg ezen,ha a zenészeket meg a focistákat támogatják felsőbb szinteken🤔)Aki,igényelte irjon,milyen tapasztalatokat szerzett.Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook