Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem fizet az ex gyerektartást, visszavonható a gyerek láthatási joga? fórum

Ha nem fizet az ex gyerektartást, visszavonható a gyerek láthatási joga? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
35. 8ee31e318f (válaszként erre: 34. - Szilvóca)
2009. júl. 2. 21:01

itt eleg rendesen szapuljak a pasikat, olyan nok akik fejni akarjak, es kiforgatni mindenukbal, mikor mar totalis csod az elete a volt ferjnek.

nem toleralom az ilyen penzehes embereket. legyen az no, vagy ferfi. ha kell neki panz, teremtse meg maganak, es ne mastol vegye el. masfelol ha nem tud fizetni az ex, es megvonna a gyerek lathatasat, onnantol mire fol varna el barmit is? de itt megint csak a gyerek issza meg a levet az egesz mutatvanynak.

34. Szilvóca (válaszként erre: 33. - 8ee31e318f)
2009. júl. 2. 20:52
Én nem is a nevemet olvastam,csak azért reagáltam,mert te is reagáltál,és az írtad,hogy"úgy írod...."ill.egy kalap alá vetted a nőket.Abszolút nem apa ellenesek,ha azok lennének,nem lenne férjem,apja a gyermekemnek,egy jól működő házasságom,hanem alkalmaztam volna egy spermadonort.De ha már itt tartunk a te hozzászólásaid,meg elég nő ellenesek.De mindegy,hisz nem erről szól a fórum,a tapasztalatomat meg már leírtam.
33. 8ee31e318f (válaszként erre: 32. - Szilvóca)
2009. júl. 2. 20:39

nem merult fel a neved a hozzaszolasaimban.


masfelol. a te hozzaszolasiad is eleg apa ellenesek :P


;)

32. Szilvóca (válaszként erre: 31. - 8ee31e318f)
2009. júl. 2. 20:33
Mi a férjemmel együtt terveztük a gyereket,nem én döntöttem el,hogy legyen és kész,sőt a férjem hozta fel a témát,és kérdezte meg,hogy nem hagynám-e abba a gyógyszer szedését,és nem is azért házasodtunk össze ,mert gyereket akartunk.Szóval engem ne vonj a többi nővel egy kalap alá.Köszi.
31. 8ee31e318f (válaszként erre: 30. - Szilvóca)
2009. júl. 2. 20:23

figyelmedbe ajanlom a 25. hozzaszolasom.


masfelol. ugy irod eggyutt gyartottak le.

mas szeretkezni, es mas tervezni hogy gyemek is lesz belole. exem tudtom nelkul hagyta abba a fogamzasgatlo szedeset. egy dolog hogy nem esett teherbe. de akkor kozolte velem, amikor kesett a menzesze. szerettem es vegul ez inditott arra hogy eskuvo legyen. ez a dolog fel evvel kesobb jott, mint ahogy befejezte a gyogyszer szedeset. volt egy baratnom, aki szinten eljatszotta, mert szeretett volna gyereket. amikor megszuletik, mutogattok a pasikra. amikor meg kell tervezni, akkor meg elfelejtitek kozolni a pasival. csak nem azert, hogy ne hogy mas vedekezesi modot talaljon?

szerencsere nekem szuksegem van nemi orvosi segitsegre hogy teherbe tudjam ejteni a parom. apro kis problema, de halat adok az egnek olykor hogy legalabb ezzel nem tud senki csobe huzni.

30. Szilvóca (válaszként erre: 13. - 8ee31e318f)
2009. júl. 2. 19:51
A legtöbb ember úgy indul neki a gyereknemzésnek,és a gyerek szülésnek,hogy nem úgy tervezi,hogy egyedül marad vele és,hogy ezzel zsarolja az exét,legalábbis ez az én véleményem.Igen abban igazad van,hogy nem csak a pénz létezik a világon,de ha nincs az nagy gáz.Emberség?Elég nehéz csupán családipótlékból gyereket etetni,ruháztatni stb.A másik együtt gyártották le,együtt vállalták,és ha apuka úgy gondolja,akkor minden anyuka nyakába szakad?Ez nem így működik.
2009. júl. 2. 19:40
Nekem van egy ismerősöm,aki szintén ilyen cipőben járt,hogy a kedves apuka nem fizette a gyerektartást.Náluk is a bíróság meghatározott egy összeget.Az ismerősöm elment a papírral a rendőrségre és feljelentette a kedves apukát.Vagy fizet,vagy közmunka,vagy dutyi.Ezt a 3 lehetőséget kapta az apuka.
2009. júl. 2. 19:06
Ne vitázzatok!Csak a véleményekre voltam kiváncsi!
27. kacsa118 (válaszként erre: 24. - 8ee31e318f)
2009. júl. 2. 19:02
hát ez az!
26. 8ee31e318f (válaszként erre: 25. - Béka12)
2009. júl. 2. 18:29

mit diktal az, hogy van gyerek?


amig egy no koromszakadtaig harcol a legutolso kiskanalert, es pasizik (az en esetem) addig nekem az tette be a kaput amikor a fiam bebujt a szekreny ala, amikor az exemmel veszekedtunk, mert o nem merlegelte mivel jar ha egyutt el a ferjevel, es kozben eljar pasizni. amit szerintem nem kell egy ferjnek sem szo nelkul hagyni. de masnap reggel elmentem. egy szatyorral mindossze. mert a fiamnak ez a legkor mar nem volt jo.

ki mit veszitett? o semmit. en mindent.

nehogy mar o akarja megszabni mikor mennyit kap?

egyebkent a birosag jovahagyta. en nem fizetek gyerektartast. helyette sokkal tobbet. egy vagon torlesztest, olyanra, ami mind nala van. s igy 3x annyit fizetek, mintha gyerektartast fizetnek.

2009. júl. 2. 18:17

amugy meg ne mondja valaki,hogy a saját gyerekét ilyenkor valaki nézzi!!!!!!!!!!

csak harcol,a nyanvad pénzért,csak azt nem értem miért nem gondolnak a jövőre???

24. 8ee31e318f (válaszként erre: 22. - Kacsa118)
2009. júl. 2. 18:16
nem tudom ki mondta ki a vegso szot, de melyik az a pasi, aki hosszutavon elvisel egy ilyen harpiat?
2009. júl. 2. 18:16

na igen


nálunk más a megoldás,nálunk ott a nevelöapja akivel együtt él,nem fáj a fejük semmiért

2009. júl. 2. 18:13
azért ahogy látom jobbnál jobb megoldások jönnek elő! az apát csukják le? miért is? szerintem anyuci a hülye! de azért őt se zárják be!
2009. júl. 2. 18:11

igen ez az én anyámról van szó!!!!!!!!!!!!!

aki meg tekinti minta anyukát az az iwiwen igy keresse!!!



eperszem Nagy Györgyi

20. kacsa118 (válaszként erre: 17. - Sünciné)
2009. júl. 2. 18:08
Bocsi, épp anyuéval voltam bent!
19. 8ee31e318f (válaszként erre: 16. - Cicaanya)
2009. júl. 2. 18:07
igen ez egy jo megoldas. ha nem tud fizetni, zarjatok be, hogy esely se legyen dolgozni. folytsatok mar bele egy kiskanal vizbe :P
18. szemmelver (válaszként erre: 16. - Cicaanya)
2009. júl. 2. 18:06

dehogy csukják le:) hol élsz te?

az én férjem évek óta nem fizet mégse csukják le

17. Sünciné (válaszként erre: 11. - F8db0709b8)
2009. júl. 2. 18:05
Bocsi! akkor add át neki üdvözletem! :D tudok neki gratulálni!
2009. júl. 2. 18:04

Ha nem fizet az ex gyerektartást, visszavonható a gyerek láthatási joga?


igen kötelező fizetnie!!!!

főleg ma ha 1 napot késik és nem jelzi valaki 24órával elötte,már fel lehet jelenteni és lecsukják 24órára!


és milyen az olyan anya aki eldobja gyerekét ,fűvel fával,háll,lesz még egy gyereke,végül a nevelő apjával él és életársa,és ennek fejiben eltartaja magát? és nem fizet gyerektartást??

na ő már bőrtőn viselté válik,mert 13év nem fizetés!

és él mint hal a vizben!

15. c42aaaac41 (válaszként erre: 10. - F8db0709b8)
2009. júl. 2. 18:03
hülye egy barátnőd van és egy élősködő!szegény gyerekek jó példát látnak maguk előtt!
14. szemmelver (válaszként erre: 10. - F8db0709b8)
2009. júl. 2. 18:02

hát.....

megvan a véleményem...szép kis nő az ilyen

ha sokat ugrál az apának adják a gyerekeket

2009. júl. 2. 18:02
miert kell a noknek gyerek? hogy azzal tudja zsarololni az exet? mindenkinek lehetnek anyagi gondjai. itt ugy hallom meg a hazat is elvesziti, olyan merteku. akkor miert kell meg azzal is buntetni hogy a gyerekeit sem lathatja. nem csak a penz letezik a vilagon. miert csak abban mernek sokan mindent. emberseg is letezik vilagon ugy tunik nagyon sokan errol nem hallottak meg.
2009. júl. 2. 18:02
de miért kell a gyerekeket büntetni azért ,hogy a szülők hülyék!az apának joga van a láthatáshoz.akár fizet akár nem.az apai szeretet nem a pénzen múlik.a hölgy meg miért nem dolgozik?én 2 helyen dolgozom,hogy el tudjam tartani a gyerekem és nem arra várok,hogy majd a gyerektartást megkapom.néha nem értem az elvált szülőket!
11. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - Kacsa118)
2009. júl. 2. 18:01
NEM RÓLAM VAN SZÓ:))
10. f8db0709b8 (válaszként erre: 5. - Szemmelver)
2009. júl. 2. 18:00
Ma kikérte a véleményem és leorditott.Mondtam neki,örüljön hogy megitéltek ennyit,hagyja békén az exét,mert ez a gyerekeknek sem jó.Hozzá volt szokva a havi 80ezres gyt-hez,nem volt rákényszerülve hogy dolgozzon most meg nem akar dolgozni,segélyekből élt idáig,de elvették töle.,mert nem vállalta a közmunkát!Nagy huza vona van náluk és nem értem miért nem törödik bele hogy ez van..
2009. júl. 2. 18:00
ha pedig a gyerek szereti az apját, akkor leginkább vele szúrsz ki, ha nem láthatja! a gyerek legyen az első! szerintem!
8. 60dc903c1a (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2009. júl. 2. 17:57

Értem a problémát... de a kettőnek akkor sincs köze egymáshoz. Ha pedig az anya tiltja a kapcsolattartást (és az apa "észnél" van) még az anya ütheti meg a bokáját...

Ez van! :(

7. szemmelver (válaszként erre: 6. - Kacsa118)
2009. júl. 2. 17:56
ez így igaz
2009. júl. 2. 17:55
A láthatási jogot biztosítani kell neki mindenképp, a gyerektartást meg max bírósági úton be lehet hajtatni! De joga van látni a gyereket, sőt a gyereknek még nagyobb joga látni az apját!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook