Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha lenne egymilliárd forintotok mire költenétek el? fórum

Ha lenne egymilliárd forintotok mire költenétek el? (beszélgetős fórum)


1 2
márc. 6. 17:22

Alap dolgokból (ami az élethez kell) jobb minőségűt vennék, hogy legyen egy stabil kiindulási pontom.


A többit valószínűleg befektetném.

márc. 6. 17:14
Soha többet nem dolgoznek, minden sz.rra költeném. Csak az a baj, hogy véges 😭😂
márc. 6. 16:38
Ingatlant vásárolnék és bérbe adnék
márc. 6. 16:37
Nehéz kérdés, mert utazni már akkor sem lenne kedvem, de egy kisebb Toyotát vennék magamnak, és egy 3 szobás + gardróbos házat építtetnék, de ebben az utcában. 40 milliót odaadnék a gyerekeknek, a többi majd meglepetés, ha meghalunk.
márc. 6. 16:36
adakoznék, család, barátok, ingatlanok, utazás
10. tumbo2
márc. 6. 16:29
vennék egy tanyát,meg egy pici házat.a többi a gyerekeké lenne.egy-két göncöt,egy cipőt.
9. Enissa (válaszként erre: 7. - Banános Zselé)
márc. 6. 16:29

Nem azt írtam, hogy nem lehet okos, de a FI már nem egyszer írt, hogy neki az a csodálatos nő kell, hogy értsd kifejtem, hogy én csupán arra gondoltam, maga a szépség nem elég, ne a pénzéért kelljen a pasi neki, hanem valami kölcsönös érdeklődés sem árt.

Akit lenéznek, azok meg meg is érdemlik, sok a buta celeb.

márc. 6. 16:26
utazásra, foghúzás fájdalommentes legyen, átalakítani néhány tévéműsort, újságot
7. Banános Zselé (válaszként erre: 6. - Enissa)
márc. 6. 16:23
attól hogy valaki szép, lehet okos, de itt Magyarországon le vannak nézve modellek, szépségkirálynők
6. Enissa (válaszként erre: 1. - 676f3b5697)
márc. 6. 16:14

És abban biztos vagy, hogy az a legszebb nő , a legjobb is?

Vagy teljesen mindegy netán mennyire üres a feje, mennyire nem tisztel, elég a szépsége?

márc. 6. 16:13

Nekem az egy milliárd se kellene, meg dolgozni sem akarnék megint.

Mindenem amim most van, az nekem bőven elég.

márc. 6. 15:55
Befektetném nagy részét, dolgozzon a pénzem!
márc. 6. 15:48
Ingatlant vennék, adakoznék, utaznék, befektetném, hogy ne a havi bérből kelljen megélnem, hogy azt csinálhassam, amit szeretek - tehát dolgoznék, de csak azt és annyit, amennyi jól esik a lelkemnek.
2. pötibaba (válaszként erre: 1. - 676f3b5697)
márc. 6. 15:47
Honnan veszed, hogy kellene neki a pénzed?
márc. 6. 15:26
Feleségül venném a világ legszebb leggyönyörűbb legcsodálatosabb nőjét összeköltöznek vele s vele élnek egy életen át
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook