Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? fórum

Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
59. Noémi 23 (válaszként erre: 57. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 22:08

Nevetséges ez már...mit szóltam?? ha szólnék akkor azt észre vennéd. De nem megyek ebbe bele...


Menjek bele írtam ha eléred a 85 kg-t akkor ennyinél tartasz majd és az mikor lesz??...stb stb...a fene se megy bele...ez egy kérdés volt. Nem vitázok veled ezen tovább.


Többiek válaszát köszönöm...ennyi.

2010. jan. 25. 22:05

Miért ne írhatna bárki könyvet akinek kedve van?

És miért ne írhatna bárki más is aki ilyen szép eredményeket ért el?

Egymás után olvasom a kérdéseket: Akkor írjak könyvet én is? (ő is)?

Igen miért ne?

Ki a bánatos nebáncsvirág tartja őket vissza???

57. e48ab364a9 (válaszként erre: 54. - Noémi 23)
2010. jan. 25. 22:04
Szóltál, igen, erről beszéltem.
56. oliv
2010. jan. 25. 22:04
nem
55. Sodrika (válaszként erre: 49. - Lilura)
2010. jan. 25. 22:02
Miért ne?
2010. jan. 25. 21:58

Nem gondolom, hogy nem viseltem....szóltam én erre egy rossz szót is, hogy mondod a magadét. Mond nyugodtan!!!


Igen ezért volt a kérdés, hogy leírd, mondjuk te már lassan 10.-jére írod, de ne baj:)

2010. jan. 25. 21:56

Ha sikerül elérnem a bűvös 85kg-t, akkor 43 kiló minusz lesz rajtam.

Viszont ha hallgatok az orvosomra 75ig megyek ha sikerül.

Akkor én is írjak könyvet?

Tudod, mit majd akkor én is indítok egy tudásbázis kérdést hasonló címmel.

Előző fórumodba már nem írok, mert számomra gusztustalan az, ahogy félre vezeted az emberek a kedvességeddel, holott mögötte egy hatalmas energiavámpír lehetsz.

Arról nem is beszélve, hogy kedves társaid miként vélekednek a VELÜK ÉS VELEM hasonló sorstársakról.

Vicces az, amikor kövér szíd kövéret, csak azért mert nem vagyok hajlandó behódolni.

A másik, írtad egyik hozzászólásodban hogy kiderült sokan utálnak.

Miért várod el, hogy mindenki szeressen?

Valaki nem bírja a stílusod, és igen, ha egy közösségi oldalon felteszel egy kérdést viseld el a negatív kritikát.

52. lilura
2010. jan. 25. 21:45
Nem értem miért lenne fura hozzáállásom. Szép dolog az, hogy így biztatjátok egymást, és elértek együtt egy kimagasló eredményt. De Ő feltett egy kérdést, Én pedig válaszoltam. Azért veszek könyvet, mert valamiben felkeltette az érdeklődésem, újat, mást mutatott, mint az addigiak.
51. 84882672dc (válaszként erre: 49. - Lilura)
2010. jan. 25. 21:40
fura hozzáállásod van....
50. Noémi 23 (válaszként erre: 46. - Lilura)
2010. jan. 25. 21:39

Szia,


15 kg volt ebből a szülés alatt felszedett kilók száma...a többit még előtte szedtem fel évek alatt.


Köszi a véleményt.

49. lilura (válaszként erre: 48. - 84882672dc)
2010. jan. 25. 21:39
És ezért irjon könyvet?
48. 84882672dc (válaszként erre: 46. - Lilura)
2010. jan. 25. 21:38

egy a probléma....Nono nem azzal segített és segít másoknak hogy leírja hány kcal van 100gr tökfőzelékben... hanem inspiráló! ennyi....

speciel volt hogy már Én adtam neki tanácsot... volt hogy más... de amikormeggyűlt a bajom a fogyással, akkor pont mindig volt valami a naplójában ami meggyőzött arról hogy igenis kitartás és menni fog az.....!

2010. jan. 25. 21:38
nem
46. lilura
2010. jan. 25. 21:35

Én sem.


Több ok miatt sem. Egyrészt nem mondasz újat, nem számít információnak az, ami segítségével lefogytál. Kalóriát és szénhidrátot számolni nem kifejezetten nehéz, megvan mit mikor illetve, hogy mennyit. Erről van több könyv is-valaki irta, hogy kevés van a piacon...hát nem tudom, Én nem pont így vettem észre.


A fogyást, mint folyamatot nem nehéz definiálni, csökkentett tápanyagbevitel megnövelt tápanyagfelhasználással karöltve, amely a testsúly csökkenését eredményezi. Ennyi. Se több, se kevesebb.


Az elért eredmény gratulációt érdemel, de csak itt a Hoxán többen is tettek már így, így ez Nekik is szól.Sőt, többen nem is ilyen könnyített pályán-szülés után, az előzőleg felszedett kg-kat lényegesen könnyebb leadni, ennek számos oka van, felesleges itt erről beszélni.


Egyszóval ügyes voltál, lefogytál, de azt gondolom sejted, hogy még messze még a cél. Kitartást hozzá!

2010. jan. 25. 21:28
hát Nonoka drága!!! ez nem reprezentatív felmérés...!! sok szempontból :) tartom magam ahhoz amit priviben írtam... azt csináld ami Neked jó, akinek nem tetszik az nem olvassa...amúgy meg aki itt úgy ki van akadva a stílusodra ahogyan a naplódban írsz......az honnan tudja??? olvassa...????
2010. jan. 25. 21:27
nem.
43. 84882672dc (válaszként erre: 19. - 8636e9d804)
2010. jan. 25. 21:24
Te miről beszélsz????
42. Noémi 23 (válaszként erre: 38. - 8636e9d804)
2010. jan. 25. 19:49
Ez teljesen így igaz....
2010. jan. 25. 19:41

Te sem lilmo...hát én sem:)


SZIASZTOK:)))


Kingám köszi, htartottad a frontot eddig:)))


Mindnekinek külön tuti nem tok válaszolnim, bár sztem nem is kell, felesleges.


Ami kérdés. Mákos tészta....Bondnak igaza van! Minek ettem meg...mert marhára kívántam, de mikor ettem elején jó volt, aztán éreztem nem is esik jól, ott hagytam...de felmerül a kérdés, addig midnek ettem.


Igaz az is Bond...én kcal számoéást csináltam, de mellette nagyon sok midnenben egyet értek a RR és Norbival. lehet nagyon hasonló a stílusom, mert velük tornázok, és átragadt biztos a hév...én csípem őket.


Igazatok van, 30 kg nem a világ, van aki ennél többet fogy.


Őszinte leszek, nem reklámozni szerettem volna magam, de ma a másik forumon írta az egyik lán ( ő gondolom szeret olvasni) h jó lenne egy könyv. Én modntam, sztem tele vele a bolt...stb. de mondom egy kérdést megér....megért, nem lesz könyv:D


Egy dolog még...átok a cinizmust...meg h valaki írta nekem a súlytartást és én cinikus voltam. Erre nem emlékszem. Mert átalában megfogadoma tanácsokat úgy érzem.


Butternot, biztos nem olvastad az elejétől a naplómat, de ott ott van mindig miből mennyit ettem...órára pontosan ninc sleírva ez igaz....de ott van dkg lemérve az adag.


És igaz amit írtál....főzelék és lecsó...hát azt ettem sokat...és igaz nem egy nagy recept halmaz. Knyvbe sem illő.


Nos igaz ami igaz meggyőztetek...nem kell a könyv. Akit érdekel ugy is olvassa a naplót.


Köszi a hozzászolást Csajok.


Ja és különben tökre nem célom reklámozni magam...vagyis tudatosan nem szeretném....de tény hogy büszke vagyok:) De majd oda figyelek.


Puszi

40. lilmo
2010. jan. 25. 19:09
Hát nem gondoltam volna, hogy egy egyszerű kérdésből ilyen indulatok fognak születni.
2010. jan. 25. 18:38

Először elmondta a véleményét, ezzel nincs is semmi gond, utána viszont hozzátett egy nem túl kedves megjegyzést (17. hozzászólás).

De igazatok van. Valószínűleg ha más írja ugyanezt, nem reagálom le így, de Bond-ról tudtam, hogy csupa ellenszenvvel írta, amit írt, hisz láttam miket írt Nonóról a naplójában.

No de szeretném ejteni a témát.

Remélem senki sem bántódott meg (te sem Bond), s ha mégis, hát elnézést érte.

38. 8636e9d804 (válaszként erre: 35. - De7b7302d3)
2010. jan. 25. 18:23

Én sem látok semmit, rosszindulatot . Legalábbis nekem nem sértésnek jött le:)

Vélemény mondott, válaszolt a kiírásra. Ezt kérte a fórumkiíró, kíváncsi volt a reakciókra, hát itt vannak .Vegyesek ,de ez várható volt szerintem. Így van ez mindenhol , mindenben szinte:)

2010. jan. 25. 18:23

Ha úgy lenne megírva a könyv, mint a napló, akkor nem venném meg.


Tele van ugyanis ilyenekkel, hogy "kevéske lecsó", meg vacsora: "főzelék", meg "ettem pizzát, meg csokit".


de MIBŐL és MENNYIT?


Meg ugye "ma volt kardió" pl. hát az is kardió, hogy elmegyek a közértbe meg vissza, merthogy a séta az bőven kardió. Dehogy hány percig, milyen intenzitással, stb, stb, vagy kiderül, vagy nem. De inkább nem.


Egy lecsót én meg tudok úgy csinálni, hogy 4 kanál zsíron pirítom a cuccot és rizst meg tojást is teszek bele, és a végén egy közepes mélytányérbam egy kevésnek tűnő adag is 1300 kalória, meg úgy is, hogy 2 kiskanál olíván cukkinit és paprikát párolok, és még ha így is csinálom, leírom, hogy miből hány gramot tettem bele - és főleg, hogy a végén mennyit is ettem meg belőle...



Szóval nekem diétás naplónak abszolúte totál slendrián (azaz hiába írod le, hogy ma 1200 kalóriát ettél, honnan látom, hogy hánykor, és mit?) mindennnapi naplónak meg hát lássuk be, nem valami szofisztikált a stílusa, és az egy négyzetcentire eső szmájlik sem könnyítik meg az olvasást.


Nekem ezért nem tetszik a napló. De ha a könyben ezek ki vannak javítva, és értelmes koncepciót és főleg precíz leírásokat látok, meggondolom magam.


És valami ötlet nem ártana az étkezésbe, mert a lecsó meg a főzelék azonkívül, hogy az embernek a könyökén jön ki, nem túl informatív receptügyileg.


Ez csak az én véleményem. Ha már kérdezted...

2010. jan. 25. 18:03

Azért ez nem ilyen egyszerű!!! Megírom a könyvet, aztán kell v. nem kell??:)))


Azért mert x újságban megjelenik a cikked, nem azt jelenti, hogy egyből valaki hűűűűű, de népszerű..

Szerintem is egy kicsit önreklám. Én elhiszem ,hogy büszke magára, van is mire, de semmi több.

Nekem pl. egy dolog nem tetszik.. ha valaki olyat ír Neki, ami simogatja a "máját" attól áradozik, elolvad, ha valaki meg olyat ír, ami Neki nem fekszik, mégha igaz is, akkor azt finoman elküldi a sunyiba.

pl. mikor valaki írta, mennyire kell figyelni a súlytartásra... ott is csak úgy dőlt a cinizmus Nonóból, pedig aki írt Neki, jól tudja mit beszél, mert igen is vigyázni kell, mert a "normál" kajával sunyin vissza tud mászni 5-6kg!!!

35. de7b7302d3 (válaszként erre: 30. - Pufóka6)
2010. jan. 25. 18:01
De itt nyilvanosan - a forumon - milyen negativ jelzokkel illette? En nem latok sehol sertegetest, csak a tenyeket, hogy hasonlo temat Noemi mar kiirt szavazasba, meg forumra is. Nem sertegette Noemit sehol. Leirta a velemenyet. Szerintem.
2010. jan. 25. 18:01
Már bocsi de én is pont 31kg-ot fogytam de nem hiszem , hogy könyvet kéne irni róla. Vagyunk egy páran akik ledobtak pár tizest, és? Én tuti nem venném meg.Én 3 hó alatt 17-et majd utána 14-et 2 hó alatt adtam le. Irjak róla könyvet?
33. 8636e9d804 (válaszként erre: 29. - De7b7302d3)
2010. jan. 25. 18:00

Milyen igazad van !


1 név

1fogyis cím

1 bizonyos mínusz kg alapján senki nem venne meg könyvet .Viszont , ha ismerném az illetőt talán más lenne a véleményem:)csak szimpátiából is megvenném szerintem.De nem ez a cél gondolom :)

Ja és a reklám minden képen kell anélkül nem sok emberhez jutna el . Arról sem tudnának , hogy létezik egy ilyen könyv.

De ha viszont valaki egy olyan könyvel jönne , hogy mínusz 50 kg , és nem kellett sehol plasztikázni, és minden tök oké megvenném a könyvét, kíváncsiságból.........talán. D

Amúgy utólagosan is gratulálok az eredményéhez !

További sikereket neki .

32. szimba (válaszként erre: 25. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 18:00
A Pados-féle könyvre gondolsz?
2010. jan. 25. 17:56

Nem. És mondom is, hogy miért... Többek között azért, mert a topik indítója, nem egyedül fogyott le a nagyvilágon!

Magyarán: attól, hogy itt népszerű, és x ember olvassa a naplóját, nem azt jelenti, hogy más nem fogyott le.. Sőt! Van aki ennél sokkal több kg-tól szabadult meg!

Akkor most minden 5. ember írja le a fogyása történetét, és a kiadók kapkodjanak utánuk v. mi?


Ez a kérdés azért nem helyénvaló, mert itt azok az emberek akik szeretik Nonót, természetes, hogy azt mondják a kérdésre, hogy IGEN!!! ..de ez nem hiteles dolog, hiszen ezek csak azok az emberek akik szeretik..

A Titanicot sem csak a szereplők családjai nézték meg.. (remélem értitek amire célzok)

30. Pufóka6 (válaszként erre: 29. - De7b7302d3)
2010. jan. 25. 17:53

Értem én, hogy nem szerethet mindenki mindenkit, hisz én is ezt hangsúlyoztam, hogy nem baj ha nem kedveli, nem ért egyet vele, sőt a naplójában is írjon, amit akar (ezt is kihangsúlyoztam).

De ha az ember nem kedvel valakit, vagy nincs róla jó véleménye, attól még nem kell bántani, különböző negatív jelzőkkel illetni! Szerintem.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook