Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kapcsolatod van és megtetszik egy másik ember nagyon, ráadásul ő is közeledik feléd, mit tennél? fórum

Ha kapcsolatod van és megtetszik egy másik ember nagyon, ráadásul ő is közeledik feléd, mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Szilvamama (válaszként erre: 17. - Crystall)
2011. jan. 20. 10:43
Szia! Az utolsó mondatoddal 100 %-ig egyetértek, viszont egy ideje motoszkál valami a fejemben. Mi kell ahhoz szerinted egy nős férfinak, hogy félrelépjen egy házasságból? (Tudni kell, hozzá, hogy 5 év házasság után 2,5 hónapja hagyott el a férjem, illetve küldtem el, miután kiderült, hogy szeretőt tart. Ő nem tudott erre válaszolni.) Ha a nő nem szebb, nem okosabb, nem különlegesebb?
17. Crystall (válaszként erre: 16. - E2df7b7186)
2011. jan. 20. 10:23
Sziasztok! Én erre csak azt mondom, hogy minden életkorban-szakaszban másképp viselkednék. Más örült, lángoló szerelmesen tizenévesen, akkor kiraknám az ajtó elé...és más már családanyaként egy egyébként müködö házasságban. Mindig mindenkitöl van szebb, jobb és perszehogy megtetszhet más, új, ismeretlen de ez még nem jelenti azt, hogy rossz a kapcsolat, még pozitivan is elsülhet a dolog. Én személyszerint amig szeretek valakit nem csalom meg, jöhet a legszebb, legjobb pasi (hisz a szerelmemtöl nem lehet jobb eleve) ha pedig nem szeretem azt a párom tudja meg elsöként:-)
2011. jan. 20. 09:44

Elnézést, hogy beleszólok, én pasi vagyok...

Belegondoltatok abba, hogy Nektek milyen érzés lenne az, ha mondjuk a párotokban szólalna meg a vezérhangya? Ha felé közeledne valaki, és Ő ezt csak viszonozná, mindegy milyen szintig. Milyen érzés lenne? Hogyan reagálnátok le? Higgadtan kivárnátok, amíg elmúlik, közben vasalnátok az ingét, vagy éppen bepakolnátok a cuccait egy bőröndbe, és kiraknátok az ajtó elé?

15. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 5. - 06718ca650)
2011. jan. 20. 08:19

Köszi. Én így látom,de ettől még mindenki a saját feje,szíve után menjen...

B.

14. 3c854e49ca (válaszként erre: 13. - Xti_)
2011. jan. 20. 03:13
Persze, hogy szép dolog hűségesnek lenni és büszke leni rà. De! Ha valakiben megindul a vezérhangya egy màsik irànt, azt ugy se tudja visszafogni. Vagy ha valakiben az motoszkàl, hogy milyen lenne egy màsik kapcsolat, akkor inkàbb jobb kiprobàlni – és talàn megnyugodni, hogy a mostani jobb.... és ha nem kapod meg a pàrodtol mindazt amit szeretnél, hiàba kéred, akkor màstol is megkaphatod lelkiismeretfurdalàs nélkül – szerintem...
13. xti_ (válaszként erre: 12. - 3c854e49ca)
2011. jan. 19. 23:38

szerintem meg szép hűségesnek lenni egymáshoz. az ember ne csináljon olyat, amit magának nem kíván. csak akkor kezdenék új kapcsolatba, ha már nem bánnám, ha a párom is ezt tenné.

(ilyen esetben persze felesleges is lenne fenntartani a régi kapcsolatot.)

2011. jan. 19. 22:44
Én élvezném: szépen, lassan, gyönyörködnék az emberi kapcsolat minden megnyilvànulàsàban. Ha valaki màr pàrkapcsolatban van, az nem azt jelenti, hogy tilos neki màsok felé kôzeledni. Van aki csak lelkileg, van aki tovàbb megy, na és?
2011. jan. 19. 21:56

Nálam azután jött képbe az a bizonyos valaki, amikor már bennem teljesen kiölt minden olyan szeretet a hülye beszólásaival, ami kell egy párkapcsolathoz!

Miután egyik alkalommal megint a "kedves bókjaival" illetett engem a volt párom, akkor világosodtam meg teljesen vele és a kapcsolatot illetően. De az a bizonyos harmadik személy csak később lépett be az életembe. Bár nem olyan sokkal később. Talán előtte is volt már valami, amiről akkor nem tudtam még, mert nem törtúgy felszínre. Egyre jobban másról ábrándoztam... Egy ideig még húztam a párommal, adtam esélyt, hátha elmúlik ez amit érzek egy másik férfi iránt és újra jó lesz vele, de nem hogy elmúlt, egyre csak erősödött a más iránti érzelmeim, s ezzel párhuzamban távolodtam el a volt pátomtól. S azóta csak még jobban bele szerettem abba a férfiba aki miatt felhagytam a kapcsolatommal, de csak plátói maradt a dolog...

10. eduso1
2011. jan. 19. 20:51
Valami probléma van a mostani párkapcsolatban!!Több beszélgetés,figyelem egymásra-sokat segít!!
9. 3232b7bb0b (válaszként erre: 6. - -magnólia-)
2011. jan. 19. 20:45
Én pont az ellenpélda vagyok! :D
2011. jan. 19. 20:45

szia!


Ha valaki megtetszik a jelenlegi párod mellett,akkor valszeg a jelenlegi már nem érdekel úgy.Ha utólag meg is bánja az ember,legalább tudja h nem jó volt a kapcsolata:)

Egy barátnőm szakított nemrég a pasijával,kiderült ott gondok voltak,és a társaságukból engedett a csábításnak,így elment randizni és felrúgta a kapcsolatát...Én valahogy nem adnék semmiképpen sem esélyt senkinek,meg nem is lennék szívesen kettesben még véletlenül sem olyannal,akin esetleg azt látom,h tetszek neki.

Szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben:)Viszont nem járok a párom nélkül szórakozni sem,vagy olyan helyekre,ahol sok a szabad férfi:)

2011. jan. 19. 20:44

Hasonló helyzetben voltam már, szia cirmoss! :)

Épp mosolyszünet volt párommal, akivel már évek óta együtt voltunk. Gyakorlatilag szakítottunk pár napra és jött egy pasi. Kölcsönös volt a szimpátia. Volt egy kis flört, meló miatt egyszer aludt nálam, de soha semmi nem történt, mert szerettem a párom, de nagyon cirógatta az önérzetem, hogy tetszek másnak is és az a valaki ki is mutatja (párom annyira már nem mutatta ki akkor). Jól esett és pont. De ez bőven elég volt a jó közérzet eléréséhez, bár hazudnék ha azt mondanám, hogy nem játszottam el a gondolattal, hogy mi lenne ha történne valami. Bár ez a szó szoros értelmében még csak megcsalás se lett volna, mégse lett semmi. Azóta a srác kamionozik, én meg szültem apának egy babót és lehet hamarosan jön a tesó! :)

2011. jan. 19. 20:39

Én voltam ilyen helyzetben. Több éve tartó nagyon jó kapcsolatban voltam, mégis megtetszett valaki, de nagyon. És bár előtte sose tudtam volna elképzelni, hogy ez bekövetkezhet, de teljesen beleghabarodtam az újba és a legkevésbé se érdekelt a "régi". Vagyis ez így nem igaz, mert hónapokig lelkiismeretfurdalásom volt, hogy mennyire megbántottam őt ezzel...

De abszolút azt mondom: megérte felrúgni az egészet!!! Azóta sok mindent másképp látok és örülök, hogy kivételesen nem gondolkodtam, hanem csak mentem a fejem (vagy inkább más testrészem) után. Jövő hónapban lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk és van már egy gyönyörű szép kisfiúnk is. :)

5. 06718ca650 (válaszként erre: 3. - 1d8984f9f3)
2011. jan. 19. 20:34
Ez az összes lehetőség, igen. :)
4. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 2. - Anett & Myki)
2011. jan. 19. 20:33
Ezt szépen megfogalmaztad,és igazad van.
3. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 1. - Cirmoss)
2011. jan. 19. 20:33

Ha szereted a párodat,akkor szép finoman háritasz.

Ha meg újra vágysz,akkor hajrá.Vagy:titokban belegabalyodsz az újba...

2011. jan. 19. 20:31
Szia. 14 hónapja vagyok együtt a párommal, de kb. fél éve, én is voltam hasonló helyzetben. Nehéz volt dönteni, de elgondolkodtam és úgy gondolom a mai napig, hogy az csak egy fellángolás volt. Hisz szeretem a barátomat, és ő is engem, és ezt soha nem adnám fel semmiért.
2011. jan. 19. 20:26
Kíváncsi vagyok,hogy ki hogy van ezzel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook