Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nő szexuálisan kielégületlen..... fórum

Ha egy nő szexuálisan kielégületlen..... (beszélgetős fórum)


1 2
16. 6ec4d474aa (válaszként erre: 14. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 13:21
Akkor javaslom a lovagló pózt, mert Te irányíthatsz és kedvedre feszenghetsz rajta, a saját ütemedben és a G pontra tudod irányítani azt amivel a férjed nem elég precízen bánik.
15. Norma Jane (válaszként erre: 13. - 00495ec28d)
2010. febr. 2. 12:28
Csak nagyon ritkán jutok el "közben" az orgazmusig, de olyan igazi, amilyennek képzelem, hogy lenni kellene, csak egyszer volt!:( Akkor azt sem tudtam, hogy hol vagyok! Nagy élmény volt és azóta is arra vágyom, kb 10 éve. Orálisan szokott orgazmusom lenne, de nem az a hú, de nagy.
2010. febr. 2. 12:24
A baj ott kezdődik, hogy a férjemnek semmi tapasztalata nincs. Én voltam az életében az első nő, igaz nekem is csak a második férfi Ő, de bennem meg van a tanulás vágya, míg benne nem igazán. Én hajlandó vagyok akár könyvekből, filmekből is ellesni a lehetőségeket és gyakran veszek mindenféle segédeszközöket is, mint pl. síkosítók különböző ízben, változatos óvszerek, van vibrátor is, de lejtettem már előtte sztriptízt is. Ezeket elfogadja, él a lehetőségekkel, de Ő soha nem újít be semmit és mint az elején írtam, nem is igen kezdeményez. Viszont, ha mégis, akkor meg már én tartok ott lassan, hogy nincs kedvem az egészhez, mert tudom, hogy egy nagy nulla lesz az egész.:((( Valahol felborultak nálunk a férfi - nő szerepek és azt érzem, hogy az ágyban én vagyok a pasi, de nem akarok az lenni! Nő akarok lenni, akik kényeztet a párja!
13. 00495ec28d (válaszként erre: 9. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 12:07
Ejutsz ezalatt a két perc alatt az orgazmusig a pároddal?Vagy ez is hiányzik az egészből?
12. Crystall (válaszként erre: 9. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 10:38
Szia! Hát igen, erre mondják ha csak az ágyban müködik egy kapcsolat az kevés viszont, ha csak ott nem akkor az sem elég. Próbálj vele sokat beszélgetni erröl, ha szeret kell, hogy találjatok rá megoldást. Magamból tudok csak kiindulni, ha szeretem a párom nekem akkor igazán jó mikor látom, hogy ö is nagyon élvezi.
2010. febr. 2. 10:35
Ez kellemetlen... igaz lehet "kompenzálni", de azért AZ kell! Kár tagadni! teljesen más az ember közérzete, hangulata, energikus, friss, kisimulnak a ráncai... :DDD
10. Noncsi18 (válaszként erre: 9. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 10:32

És ezt nem mondtad még neki? Nem tudnátok megbeszélni?

Ha tényleg szeret akkor szerintem megadhatna neked ennyit!!!

Legyél hozzá őszinte, hát ha sikerül, nem ? :)

9. Norma Jane (válaszként erre: 6. - Pinki87)
2010. febr. 2. 10:18
Az a helyzet, hogy volt, de valahogy érzem, hogy mégsem olyan, mint kellene. Van párom (házasságban élek) és már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz... Azt mondják, hogy a nők a 30-as éveikben a legaktívabbak szexuálisan és én is érzem, hogy vágynék valami eget rengetőre, de hiába. Hosszú szeretkezésekre gondolok, gyengédségre de valahogy le van tudva 2 perces numerákkal. Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy ezen a téren nem illünk össze a párommal, pedig szeretjük egymást, de teljesen más az igényünk, a habitusunk az ágyban. Szinte csak akkor történik valami, ha én kezdeményezek, de minőségileg akkor is lópikula az egész, hiába a szerelem, ha a kivitelezés csapnivaló.
2010. febr. 2. 10:16

előjöhet a gondolataiban napközben, de attól még emberként viselkedik...

ezt a rövid távú kielégületelenségre értem

2010. febr. 2. 10:10
Szerintem ez nagyon frusztráltá tesz egy nőt (de férfit is).Ilyenkor az "élő fába" is képesek belekötni, semmi sem jó stb.
6. pinki87 (válaszként erre: 1. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 10:09
volt már életedben férfival orgazmusod?
2010. febr. 2. 10:06
Teljes mértékben!!! Idegbeteg, stresszes...... és még lehetne sorolni :D:D
2010. febr. 2. 10:06
Egyéne válogatja.
3. Ametiszt19 (válaszként erre: 1. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 10:06
Nagyonis!
2. Kis Cidri (válaszként erre: 1. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 10:04
Nagyon!
2010. febr. 2. 10:04
Szerinted mennyire nyomja rá a bélyegét egy nő mindennapjaira, ha szexuálisan kielégületlen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook