Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy diák letegez egy tanárt, vélemény? fórum

Ha egy diák letegez egy tanárt, vélemény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. máj. 27. 07:35
Nálunk is volt olyan ffi tanár, akit nem zavart, ha egyikünk-másikunk letegezte. Nem akart ő konkrétan tegeződni, az is jó volt neki, ha magáztuk, de nem zavarta a tegezés sem. Ha a tanárral kétszer is lehetett így beszélni, nem szólt, hogy zavarná, akkor szerintem nincs gond. Tegeződve is meg lehet adni egymásnak a tiszteletet.
6. Brad (válaszként erre: 3. - A6d5a14c21)
2011. máj. 27. 07:35
Mert most marha öreg vagy! :)
5. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Bogiika)
2011. máj. 27. 07:35
Sok minden lehet a háttérben: Tételezzük fel a legjobbat, pl. hogy szomszédok, vagy rokonok. :)))
2011. máj. 27. 07:34

Mennyi idős a diák?

A fiam általános 5-be jár, náluk 1-2 tanár van, aki nem engedi, hogy tegezzék. Van olyan tanár, aki direkt kéri a diákot, hogy tegezze.


Én nagyon ellenzem a tanár tegezését, a mi időnkben nem volt ilyen. Ha magázod a tanárt, sztem sokkal több tiszteletet is adsz neki. Bár az igaz, hogy magázódva is elküldheted valahová... :D

2011. máj. 27. 07:33
Újra 18 akarok lenni:D:D
2. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Bogiika)
2011. máj. 27. 07:33

1. Miért fontos ez?

2. Elég butuska ez a lány, tanárt nem tegezünk, ha ő külön nem kér rá. Gondolom azért nem szólt neki a tanár, mert nem tulajdonít neki jelentőséget.

2011. máj. 27. 07:31

mikor négyszemközt voltak letegezte a diáklány a tanárt, de a tanár nem szólt rá,hogy ne tegezze,akkor mi van,azt hiszi a tanár,hogy véletlen volt,vagy vagy azért nem szólt rá a lányra mert nem akarta megbántani,vagy nem zavarta hogy tegezi?


azóta megint beszéltek,és előszőr magázta a tanárt,utánna tegezte,de nem mondott semmit a ff tanár!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook