Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 45 éves nő létemre simán letegezett a 35 éves fogorvos. fórum

45 éves nő létemre simán letegezett a 35 éves fogorvos. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
92. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 84. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 19:00
"Mond Te vizsgáztasz engem?" - helyesen mondd, látod én fáradtan is jobban tudok írni, mint te.
91. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 18:58
Látszik, hogy ez az ország megy vissza a feudalizmusba, nagyon szépen.
90. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 89. - Semleges)
febr. 6. 18:50
Teljesen igazad van. Én vagyok a hülye, hogy belementem.
febr. 6. 18:49
Még egy ilyen h.lye semmit mondó témán is összetudtok veszni. Agyrém.
88. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 84. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 18:44

Majd akkor okoskodj, ha tagolod a mondataidat, szóval használsz vesszőt, illetve megtanulsz fogalmazni, nem tőmondatokban hánysz ide mindent.

"Megtudok oldani elég" - ezt példának okáért így kell helyesen leírni: meg tudok oldani. Nincs azzal gond, ha valaki hülye, csak ne legyen aktív.

87. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 82. - Srcrss)
febr. 6. 18:41
Hagyd, mindent (is) jobban tud 😊
86. srcrss (válaszként erre: 85. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 15:56
Kit? Téged?
85. kiskékelefánt (válaszként erre: 82. - Srcrss)
febr. 6. 15:50

Egy nő tehát egy NŐ soha nem fog letegezni elsőre.

Nem elég nőnek lenni nőként kell viselkedni.

Neveltetés kérdése az egész.

84. kiskékelefánt (válaszként erre: 80. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 15:44

Legjobb, ha lehiggadsz. Felmegy a vérnyomásod, így folytatod még infarktus is lehet a vége.

Jó legyen az én időmben. Azt se tudod melyik korosztályhoz tartozom. Sokan azt se tudják fiú vagyok vagy lány. Erről még meg is szavaztattam a nagyközönséget. Nézd meg az eredményt.

Azt az embertípust én is ismerem és egyáltalán nem szimpatikusak.

Mindenkit tisztelek az első körben.Azt szokták mondani mindenki üres lappal indul.

Mond Te vizsgáztasz engem?

Már az első kérdésnél megfogtalak. AL? Talán AI vagy MI magyarul.

Ja elütötted. Tudod olyan alatomosan támadsz, hogy nem vehetem annak.

Legközelebb nem kapkodsz és visszaolvasod magad.

Szerinted mennyi lehet az IQ-d? Szoktad tesztelni magad?

Én soha, pont akkora amekkorára szükségem van.

Megtudok oldani elég nehéz problémákat, ez nekem elég.

Ja, csak még annyi. Te forgatod a Bibliát.Igaz?

És Lucifer maga a Sátán? Ennek olvass már utána.

A helyesírási hibáidat hulladék időmben kijavítva elküldöm.

Jó sok idődet elraboltam.

Még szorgalmi feladatot is adtál magadnak.

Ne legyél mérges.

Szeretek vitatkozni.

Nézd az AGYMENŐKET mindjárt kezdődik.

febr. 6. 15:31
Ez a Csendőrpertu, amit leirtal szépen.
82. srcrss (válaszként erre: 63. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 15:16
Rosszul tudod. Ha letegez, te is tegezheted. Akkor is, ha nő.
81. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 78. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 14:45

Tessék, itt van, összefoglalva:


"A tegeződés Magyarországon fontos társadalmi szokás, és a megfelelő viselkedési normák betartása kulcsfontosságú. Itt van néhány iránymutatás:



Kor: Általában az idősebb embereket tiszteletteljesen magázni szokás. Ha valaki idősebb, mint te, akkor kezdetben magázzon, és csak akkor térj át a tegezésre, ha ő is ezt teszi.


Munkahelyi vagy hivatalos környezet: Munkahelyen vagy hivatalos találkozások során általában magázunk. Ez a hivatalos és tiszteletteljes forma.


Baráti vagy informális környezet: Barátok, családtagok és informális találkozások során általában tegezünk. Ha valaki tegez, akkor te is tegezd őt.


Közvetlen környezet: A fürdőházban, ahol gyakran találkozol az idősebbekkel, figyelj a viselkedésükre. Ha ők letegeznek, akkor te is tegezd őket. Ha magáznak, akkor maradj a magázásnál.


Érzékenység: Figyelj arra, hogy az emberek érzékenyek lehetnek a tegezésre vagy magázásra. Ha bizonytalan vagy, inkább maradj a magázásnál.


Összességében a tisztelet és a megfelelő viselkedés mindig fontos. Ha bizonytalan vagy, inkább maradj a magázásnál, és figyeld meg, hogyan reagálnak az emberek. Ha ők tegeznek, akkor te is tegezd őket."


De várom már, hogy húzzak el innen ebből az országból, ilyen megkeseredett, múltban ragadt emberek közül, mint te is vagy.

80. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 78. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 14:43

Nem, mert te nem vagy véletlenül sem hajlandó felülvizsgálni a nézeteidet. Csak fújod azt, amit te jónak látsz, vagy a te idődben úgy volt. Megjegyzem, engem az ilyen emberek tegeznek le és hiába magázom őket, 20-ból 19 ugyanúgy tegez tovább. Ne akarjon már ez a generáció nekem az illemről beszélni, amikor kb. az összes tagja áthágja. Ha nem tisztel meg valaki mást, akkor mégis hogy várja el?

Te meg azon rugózol, hogy én le mertem tegezni a pénztárost akkor, amikor ő is letegezett. Mondd csak, tudod mi az az AL? Chat GPT, Bing? Na, megkérdeztem erről az egészről, azt mondta, ha valaki engem letegez, akkor nyugodtan vissza lehet tegezni. Ennyi és én itt lezártam.

79. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 78. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 14:28
Folyamatosan azt mantrázod, hogy én nem tegezhetek le egy nőt, ha ő letegez. Mégis ezt miként gondolod??? Nézzél már utána a tegeződés, magázódás szabályainak.
78. kiskékelefánt (válaszként erre: 75. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 14:23

Az utolsó pár szót csak úgy belegondoltad a levegőbe és nem rám céloztál.Ugye?

Nem leszünk barátok, az már látszik.

Főleg ne hibázz.

Lehet konzervatív vagyok, én visszamagáztam volna.

Márcsak nevelési célzattal is.

Megjegyzem egy pénztáros és egy vásárló között elég rövid a kontakt.Köszönésen kívűl sok másra nincs idő.

Talán lesziázott?Ezt mintha megsem hallottam volna "Jó napot kívánok".

Különben egy sima jó napot is lehet sértő.

Azt nem mondta "kispofám elégedett voltál a kiszolgálással? gyere legközelebb is"?

Nevetséges.

77. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 76. - Globus)
febr. 6. 14:17
Akkor visszaszívom, viszont nekem teljesen úgy tűnt.
76. globus (válaszként erre: 73. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 14:12
Nem rólad írtam, csak ahhoz a gondolatmenethez fűztem.
75. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 74. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 13:45
Jól értem? 20 éves kiscsaj letegez, de én magázzam, mikor az apja lehetnék? LOL, tipikus múltban ragadt ember 👌
74. kiskékelefánt (válaszként erre: 67. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 13:40

Ott kezdődik egy pénztáros diák mivel láthatóan készer olyan idős vagy ne tegezzen.Az hogy visszategezted az normális mert ő jóval fiatalabb szinte még gyerek és fiú, lány(NŐ) esetében nem tehetted volna meg.

A tegezés már egy közvetlenebb kapcsolatot feltételez.

Azt a pénztáros fiút nem készítette fel rendesen a főnöke.

Egy vásárlónak kijár a tisztelet.

Mit szólnál, ha egy étteremben hozzád lép a pincér és az helyett hogy azt mondaná "Mit parancsol uram?" azzal kezdené, hogy "Te mit kérsz?".

A köszönésről nem is beszélve.

Habár változnak az idők, a szokások is.

Én egy nőt 14 fölött nem tegeznék elsöre.

Ha azt mondom "Jó napot kívánok!" nem sértek meg senkit.

Az pedig, ha egy nő élből letegez, elég szabadelvű lehet.Talán még "kispofám" is lehetsz.

Ismeretlen emberek közötti kapcsolat kérdésben nehéz rendet vágni.

73. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 71. - Globus)
febr. 6. 13:37
Egyébként SEM tegez mindenki. Van, aki tudja az illemet.
72. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 71. - Globus)
febr. 6. 13:35
Akkor az az idős ember nagyon okosat mondott. Meg te is, bizonyítottál, mint az intelligens mosóporok.
71. globus (válaszként erre: 60. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 13:33
Egy idős embertől hallottam régen, hogy akit mindenki tegez, az a falu bolondja. Gyerekfejjel nem értettem.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Biciklis_)
febr. 6. 13:28
Tudom. Kicsi a világ. Egy ismerősöm évfolyamtarsa volt.
69. Biciklis_ (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 12:14

Ha neked ez ismeretlen....


Én különben pont le ...ki mennyinek néz, hivatalos helyre, orvoshoz, nem ismerkedni megy az ember.

Arra az időre kivitelezhető ez a helyzet.

68. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 12:07
Honnan tudod,hogy 35 éves,kint volt az anyakönyvi kivonata?
67. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 63. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 11:49
Jól érzékelem? Valaki elkezd tegezni és nem tegezhetem? Ennek fussál neki szerintem még egyszer.
66. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 63. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 11:45
"Ha idősebb akkor se tegezheted vissza, csak, ha kifejezetten megengedi vagy kéri és egy nő valószínűleg nem fog letegezni." - márpedig ennek pont az ellenkezőjét tapasztalom. A legtöbb pénztáros simán letegezett (nem nézek ki 34 évesnek).
65. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 63. - Kiskékelefánt)
febr. 6. 11:43
Írtam fentebb, hogy férfi volt az illető.
64. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 62. - 3adf9fed6d)
febr. 6. 11:42

Tiszta sor, én is így tudtam! Férfi volt a pénztáros, akit letegeztem, diák.


"Ha valaki tegez, akkor igen, tegezd vissza, kivéve, ha el akarod utasítani a tegezését. Akkor a letegező félnek is vissza kell váltania magázódásba, különben bunkó." - márpedig én magázódni szoktam és a legtöbben nem váltanak vissza. Akkor bunkók, de most már mindenkit letegezek, aki engem letegez. Olyan viszont már volt, amikor valaki elkezdett tegeznek, majd tegeztem és visszaváltott magázódásba.

63. kiskékelefánt (válaszként erre: 57. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 11:41

Semmiesetre se tegezheted le.Egyrészt pénztáros, másrészt a kora miatt.Nem kislány már.

Ha idősebb akkor se tegezheted vissza, csak, ha kifejezetten megengedi vagy kéri és egy nő valószínűleg nem fog letegezni.

Itt a Hoxán mindenk mindenkit tegez ez az elfogadott.

Habár olvastam már itt magázó írást.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook