Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a parkban a babakocsira támadnak a póráznélküli kutyák, erre az esetre lehet valami kutya riasztót kapni? Karperec, spray, stb? fórum

Ha a parkban a babakocsira támadnak a póráznélküli kutyák, erre az esetre lehet valami kutya riasztót kapni? Karperec, spray, stb? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. ápr. 4. 23:50
fogalmam sincs, de én is jártam már így! békésen sétáltunk az utcán a párommal, és tök messziről odarohant hozzánk egy tacskó vicsorgó fogakkal. azon gondolkodtam, hogy mikor rúgjak a bakancsommal a kutyába... aztán meg a gazdájába! nagyon mérges voltam!
2009. ápr. 4. 23:39
Sziasztok, lehet kapni kutyarisztot, ami olyan hangot ad ki, amit csak a kutya hall és leblokkolm általában elrohan tőle. Postások használják és ártalmatlan.
2009. ápr. 4. 23:18
nem tudom de jo lenne mert már én se merek sétálni itt rengeteg a kóbor kutya.
2009. ápr. 4. 23:09
Szegeden nem merek már parkban sétálni a picivel,met ma három póráz nélküli kutya támadt ránk,mig a gazdik beszélgettek.Szegeden minden parkot a kutyák birtokolnak,meg a dohányosok.Hallotam,de lehet,hogy csak külföldön lehet kapni kutya riasztó karperecet.
2009. ápr. 4. 23:03
Ha a parkban a babakocsira támadnak a póráznélküli kutyák, erre az esetre lehet valami kutya riasztót kapni? karperec sprae, stb?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook