Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a nőnek nagyobb a libidója mint a pasinak... fórum

Ha a nőnek nagyobb a libidója mint a pasinak... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 16. 09:41
Én is úgy gondolom,hogy ha a férfi nem foglalkozik a másiknak a szükségleteivel,akkor ebből adódik a nőkél a megcsalás,mert egy nő ha már ráveszi a megcsalásra magát(és nem a könnyűvérű ltyókra gondolok)akkor ez pont azért van mert vmi hiba van a szexuális együttlétbe vagy hiány!
3. Sakinah (válaszként erre: 2. - D20c30cb4c)
2013. júl. 16. 09:41

Szerintem a szerelemmel nincs gond...amikor Nállunk vannak mind a ketten süt rólluk az hogy mennyire oda vannak egymásért még mindig...

De a lány nagyon szenved,mert a saját teste is kicsinálja...

2. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Sakinah)
2013. júl. 16. 09:39
Szerintem, ha a párja szereti, akkor más módon is kielégíthetné a barátnőjét. Van olyan, hogy más a vérmérséklet, de akkor ha szereti, hát segítsen más módon rajta, mert ez hosszútávon nem mehet így.
2013. júl. 16. 09:36

Van egy nagyon jó barátnőm szegény totál el van keseredve nem tudja mit tegyen.Megígértem hogy segítek kitalálni valamit,ezért gondoltam drága Hoxások talána valaki itt tud valami okosat mondani...



Szóval vannak barátnőmék akik lassan 10 éve vannak eggyütt,3 gyerek stb...

Nem volt túl zökkenő mentes a kapcsolatuk,volt pár este amikor az én kanapémon sírt a lány.

Sexuálisan elmondása szerint eddig minden tökéletes volt.Nagyon passzolnak egymáshoz.

De az utóbbi időben,hónapokban a lánynak több igénye lenne a sexre mint a pasinak.Ő akár minden nap tudná csinálni a pasi viszont max heti 2x.Viszont ez a lánynak kevés.

Próbált maszturbálni,mert annyira kész van de a pasi megsértődött ezen,elmondása szerint erre nincs szükség,mert ő mindent meg ad a lánynak.

Hát ezzel nincs is semmi gond és szerintem nem másik nő van a dologban csupán a lánynak mások az igényei.

Sőt elmondása szerint kipróbálna már mást is mint a sima szexet de a pasi nem akarja...

Régi módi a pasi Neki csak a hagyományos szex jön be.A lány viszon ujjítana.Konkrétan kipróbálná kicsit dúrvábban...

Szerintem itt első sorban a libidóval van a probléma és én azt mondtam Neki ha ennyire ki van akkor maszturbáljon de mint írtam azt meg a pasi nem engedi.Szegényt nagyon sajnálom,mert már totál ki van ezen.


Szóval,szerintetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook