Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a GYET lejárt, küldenek-e határozatot? fórum

Ha a GYET lejárt, küldenek-e határozatot? (beszélgetős fórum)


5. Monick (válaszként erre: 3. - Anyagi)
jan. 25. 12:54
Köszönöm a vàlaszod!Ott sincs semmi.Hivtam őket de csak zene van egy darabig,aztàn megszakad.Remèlem hamarosan küldenek valamit,mert haladnèk.Lehet egyszerűbb lenne szemèlyesen bemenjek.Màr jó pàr napja letelt,nem szeretnèm baj lenne ha nem jelentkezek időbe.Nem tudom,hogy működik .
4. Monick (válaszként erre: 2. - Sirga)
jan. 25. 12:49
Köszönöm!Vègzettsèg van.Segitsèg nincs.Ha valamelyik gyerkőc beteg lenne,èn mennèk TP-re.Apuka munkarendje igy is elèg rossz,van ugy 12-14 óràzik,sose tudni mikor meddig van,volt ugy szabi alatt behivtàk,vagy este visszahivtàk.A legnagyobb 18lesz màrciusba,de ő kollègiumba van rendèszetin.Van egy 16 èves ő bejàros dèlutàn fèl 5 mire hazaèr,az egyszem fiam 6.osztàlyos.A kicsilàny meg 8 èves .Valahogy csak menne.Màs is gondolom megoldja.Köszönöm ,hogy írtàl:-)
jan. 24. 18:15

Mostanában mindenféle értesítést a

[link] weboldalon keresztül küldenek!

Olyanokat is amit nem is várnál...

Érdemes megnézni!

2. Sirga (válaszként erre: 1. - Monick)
jan. 24. 16:22
Munkát találni nehéz lehet, de persze függ a végzettségedtől, a település földrajzi elhelyezkedésétől, az elvárásaidtól, kitartásodtól, szerencsétől. Sőt, akár attól is, hogy ha valamelyik gyerkőc netán beteg lesz, lesz-e segítséged, vagy Te esel ki a munkából (ettől nagyon tartanak a munkáltatók). Meg még sok mindentől. :) Kitartás, menni fog!
jan. 24. 02:56
Sziasztok!Lejàrt a GYET-em ,arra lennèk kívàncsi ,hogy küldenek hatàrozatot a lejàratról,vagy sem?Gondolom munkanèlkülibe kell menni utàna.Kicsit fèlek az ugymond "kinti vilàgtol",mert màr jó ideje itthon vagyok.Izgatottan vàrom ,a következő rèszt az èletemnek,mert ugye van èlet a GYET utàn:-)))Könnyen talàltatok munkàt?Mert mindenkèpp dolgozni akarok.4 gyermekem van.Tudom nehèz lesz,de àllok elèbe.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook