Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a gyerek kér valami apróságot a boltban, megvenni vagy sem? fórum

Ha a gyerek kér valami apróságot a boltban, megvenni vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 12. 13:27
Meg. A gyerekemnek bármit, talán azért, mert én nagyon sokat éheztem gyerekkoromban.
2021. nov. 12. 13:23
Az én lányom tudja, hogy ha megyünk a boltba, egy dolgot választhat. Mostanában a croissant az, de volt már gumicukor és szalonna is :)
2021. nov. 12. 13:14

Attol fugg, milyen bolt es h mirol van szo.


Pl elelmiszerboltba ha megyunk, mindig megbeszeljuk, hogy egy vmit valaszthat. Van, hogy egy kiflit valaszt, de a multkor pl sonkat kert. Persze olyan is van, hogy gumicukrot.


Sokszor az is elég, ha segithet donteni, hogy pl melyik joghurtot vegyuk.

3. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 12:55

Sztem tök jó, ha néha engedsz neki, meg az is, ha nemet mondasz néha neki.


Sztem a spórolásra és türelemre tanítás is kifejezetten hasznos.

2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 12:34
Nincs gyerekem, de a szívem megszakad mikor ilyen jelenetet látok a boltban, hogy kér valamit a gyerek és nem kapja meg. Legszívesebben odamennék olyankor, és mondanám, hogy majd én megveszem neki. :D Tudom, hogy nem jó, ha egy gyerek első szóra mindent megkap, de én nem tudnék nemet mondani, főleg ahogy te is írod, egy kis szir szar dologra, ami nem oszt nem szoroz, hogy megvettem-e.
2021. nov. 12. 11:41

Nem szeretném, ha a gyerek azt szokja meg, hogy kinéz valamit és azonnal megkapja, de azt sem akarom, hogy soha ne válasszon semmit, hisz az sem jó.

Szegény családból származom, a spóroláshoz vagyok szokva, tehát azt veszem meg, amire szükség van. Eszem szerint ezt az elvet követem. Szívem szerint pedig megvenném, mert az az érzés támad bennem, hogy mért sajnáljam tőle azt a pár száz forintos dolgot?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook