Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a Clear blue kompakt teszt időn túl mutat pozitívat, akkor az lehet terhesség? fórum

Ha a Clear blue kompakt teszt időn túl mutat pozitívat, akkor az lehet terhesség? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. hszbett (válaszként erre: 9. - Emilyrose)
2014. máj. 8. 08:37
Bíztató :)
10. hszbett (válaszként erre: 8. - Jollymama)
2014. máj. 8. 08:36
Nem a megbízhatóság a kérdés! 10perc után nem lehetne értékelni...nekem tíz perc után sokkal lett pozitív
2014. máj. 8. 08:33
Nekem nem emlékszem melyik, de kazettás volt, nem gagyi szar,lehet pont a clearblue kimeredt szemmel néztem 5 percig és abszolút nega lett, még beleképzelni sem tudtam semmit, aztán 20 perc múlva ránéztem, és egyértelműen látszott a 2. vonal is! Azóta négy éves a kisfiam!
2014. máj. 8. 08:14
A teszteket azért találták ki,hogy negatívat vagy pozitívat mutassanak! Ha valaki megkérdőjelezi a megbízhatóságát nem értem miért csinálja meg! Ha elmarad a menstruáció,mindenképpen orvoshoz kell fordulni , de 2 héttel minimum utána ,,mert hamarabb úgysem látnak semmit. Ha csak késik a menst. akkor a két hét egyébként is választ fog adni a kérdésre.Legalábbis a legtöbb esetben. Én is izgultam ezelőtt közel 36 héttel ,de 2 hét múlva az orvos megnyugtatott,mert nálam is halvány pozitív volt,de én a tesztnek hittem,hiszen előtte sosem csináltam még halvány pozitívat sem.
7. hszbett (válaszként erre: 6. - Fuoco)
2014. máj. 8. 07:55
Igazából így gondolom én is,mivel 1 óra múlva sem lesz a mintában több hcg,mint előtte,ez pedig egyértelműen kék. Ez az olcsóbbik clearblue amúgy, nem a +jeles...ha jól emlékszem,olyan is van....Az olcsó teszt viszont semmit nem mutat,pedig az elvileg érzékenyebb..erre is olvastam példákat fórumon...végül is,pár nap és kiderül :)
2014. máj. 8. 07:41

Szerintem ha egy teszt pozitiv, azon nincs mit magyarazni. Eleg sokat ellottem mar eletemben. Amelyiken ketseget kizaroan ott a 2. csik, az pozitiv, mindegy hogy idon tul, vhs sem. Az idon tuli teszteknel az szokott problema lenni, hogy miutan kiszarad a teszt megjelenik egy szellemcsik, amit sokan pozitivnak ertelmeznek. Amit csak akkor latsz ha bizonyos szogben bizonyos fenyviszonyoknal nezed, es kiesnek a szemeid hogy eszrevedd, de arra azt tudod mondani h megnyugtasd magad, hogy "de basszus hat ott van valami" na az negativ. Amikor minden ketseget kizaroan ott a csik: az pozitiv es lehet ovatosan orulni.


Tapasztalataim szerint... :)

5. hszbett (válaszként erre: 4. - Aville)
2014. máj. 8. 06:29
Egyébként totál igazad van :D csak képtelen voltam várni
2014. máj. 8. 06:14
Várd meg a 28 napot, legalább, és akkor bármelyik teszt kimutatja. Teljesen pénzkidobásnak gondolom a drágább teszteket. Látod, h az is teljesen elbizonytalanít.
3. hszbett (válaszként erre: 2. - Aville)
2014. máj. 8. 06:08
Ahogy olvastam fórumokon,eléggé megoszlik a vélemény,clear blera írták többen,h hamarabb kimutatja a 10es teszteknél is. Hmm meglátjuk.
2014. máj. 8. 06:05

Szerintem 50%. Vagy terhes vagy, vagy nem. Inkább vennék még egy tesztet (X-epil 300 Ft, teljesen jó) és megnézném.

De ha van itt látnok, aki tudja a tutit, dobjon egy privit, legyen szíves, mert nekem is lennének kérdéseim.

2014. máj. 8. 05:18
Sziasztok! Kíváncsi lennék,mennyi így az esély a babára? Egyértelműen ott van a második kék vonal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook