Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha 30 éves korig nem talál párt valaki, valószínűleg már nem is fog? fórum

Ha 30 éves korig nem talál párt valaki, valószínűleg már nem is fog? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. márc. 7. 19:09
Szerintem a reményt soha nem szabad feladni. Viszont erőltetni, kaparni sem szabad egy társ után. Több mint egy éve vagyok egyedül. Most elvagyok. Nyugiban. Nem mondom, hogy nem lenne jobb egy társsal. De , az előző kapcsolatom (17 évig tartott) nem igazán kezelt nőkét, és nem egy irányba gondolkodtunk. Van nekem is akivel el tudnám képzelni , de semmit nem eröltetek. Úgy gondolom, ahogy a régi mondás: Akit nekünk rendelt a sors, azt az ördög is utánunk tolja talicskán!!!
13. Minhon (válaszként erre: 11. - 621bb5db60)
2020. márc. 7. 19:01
Ha ennek mindenki tudatára ébredne és akként is cselekedne megváltozna a világ. :)
12. Pampalini (válaszként erre: 11. - 621bb5db60)
2020. márc. 7. 18:11
Egyetértünk.
11. 621bb5db60 (válaszként erre: 10. - Pampalini)
2020. márc. 7. 18:06
Én egy szóval nem mondtam, hogy a külső elsődleges tényező lenne, sőt! Pont, hogy azt írtam, sok barátnőm külső alapján választ olyan embert, akivel nem passzol. Csak azért, mert valaki külsőleg tetszik, még messze nem jelenti azt, h a két ember passzol. A gondolkodásmódnak, személyiségtípusnak, ízlésnek, értékrendnek, humornak alapvetően hasonlítania kell, különben egy idő után vagy megutálja egymást a két ember, vagy unalmas lesz együtt az élet.
10. Pampalini (válaszként erre: 8. - 621bb5db60)
2020. márc. 7. 17:34

Egy hosszú távú kapcsolatban nem lehet a külső elsődleges tényező. Ha valaki így választ partnert, évente cserélheti le a párját. A belső értékeknek kell harmonizálni. Olyan emberrel kell összejönni, akivel nincsenek viták veszekedések, jól kijönnek egymással. Nem kell fülig szerelmesnek sem lenni ennyi idős korban. Az csak elvakítja az embert.

Bizalom, és ragaszkodás kell egy kapcsolatban, hogy a nehéz időszakokat összetartással túl lehessen élni. Ne csak az első problémáig tartson.

2020. márc. 7. 16:18
39 éves voltam ,mikor megismertem a férjem.
8. 621bb5db60 (válaszként erre: 6. - Pampalini)
2020. márc. 7. 16:14

Nem is tökéletes emberre gondoltam, hanem olyanra, akivel nemcsak azért vagyunk együtt, mert nem akarunk egyedül lenni és mondjuk jól néz ki, de amúgy nem értjük meg egymást.

Sok ismerősöm van, aki együtt van olyan nővel/férfivel, aki jól néz ki, de amúgy nem tudnak velük mit kezdeni, hiányzik nekik vmi a kapcsolatból. És bizony a hiba ott van, hogy nem olyan személyiségű, értelmi szintű embert választottak, aki hozzájuk illik. Mert vannak dolgok, amiben igenis passzolni kell, függetlenül attól, hogy elfogadjuk a másikat. A minőséget úgy értem, hogy nem akárkit kell választani, aki épp hajlandó szóba állni velünk, hanem olyat, akivel valóban jól érezzük magunkat. Egy olyan emberrel sosem lesz minőségi kapcsolatunk, aki sok dologban nem passzol hozzánk. Persze ott a másik oldal is, amikor valaki túl válogatós és túlzott elvárásai vannak a másikkal szemben, nyilván az sem épp egészséges, de ez egy másik téma. :)

2020. márc. 7. 16:09

GOndolj azokra,akik többedik házasságukat kötik 35-40 évesen, és utána szülnek is. Nagyon sok ilyen nőt ismerek.


Feltételezem, hogy pár alatt nemcsak az első férjet értetted.

25 év után is van élet,én rengeteget utazom az országban, 50 multam, de még tegnap is felakartak szedni. Szóval van remény.

2020. márc. 7. 16:03
Mit jelent a minőség? Tökéletes ember nem létezik. Tökéletes kapcsolat sem. Elfogadni kell a másikat a hibáival együtt. Persze vannak elfogadhatatlan hibák is. Azokat nem kell erőltetni. Vannak fontos, és kevésbé fontos dolgok. A fontos dolgokra kell helyezni a hangsúlyt. A többit meg tolerálni kell ha nem pont olyan mint az elképzeléseink. Ha tökélyre vágyik a fórumnyitó, akkor sajnos egyedül marad, mert nem fog eljönni a szép szőke herceg hófehér limuzinon.
2020. márc. 7. 14:56

Azért én nem javasolnám, hogy arra várj, hogy majd egy házas pasi megunja a feleségét és rád ugrik. XD

Sajnos a párválasztás az egyik legnehezebb dolog az életben és igen kevés normális ember akad. A még nem házas barátnőimet nézve, akik kétségbeesve belemennek olyan kapcsolatokba is, ahol a pasi nem is hajlandó felvállalni őket, mint a barátnőjük, jobb inkább tovább keresgélni, mint egy reménytelen esettől várni, hogy majd megváltozik.

Én anno már rég feladtam, hogy összeakadok majd egy normális emberrel, erre egy nálam 3 és fél évvel fiatalabb srác valamiéért épp engem akart. XD Pedig akkoriban egyáltalán nem foglalkoztam a témával, erre láss csodát! :D

Szóval én azt mondom, inkább várni és a minőségre menni. Nem belemenni olyan kapcsolatba, ahol úgy kezelnek minket, ahogy mi nem kezelnénk a másikat!

2020. márc. 7. 14:40

Kihalászták, ez tetszik :)

Szerintem sokan elkapkodják a házasságot, a gyerekvállalást és mindent.

Aztán befásulnak és félremennek.

Ne add fel, lehet pont egy házas ember veti ki rád a hálóját.

2020. márc. 7. 14:37
Mikor még 19-25 éves voltam, nem kellett semmit tennem. Jöttek az udvarlók. Volt akivel randiztam, volt akinek kosarat adtam. Mára vagy családjuk lett, vagy hajtják a 20 éveseket.
2020. márc. 7. 14:36
Én 37 évesen találtam rá a jelenlegi páromra. 11 éve vagyunk együtt.
2020. márc. 7. 14:33
Folyton ebbe futok bele. Jött a munkahelyemre egy új kolléga. Helyes, szimpi belsőleg is. Már mikor a gondolat felmerült volna bennem, hogy ismerkednék vele ÚGY, kiderült házas. Járok csoportosan sportolni 1 hónapja. Van egy pasi akivel szóbaelegyedtem többször is. Helyes, kedves, értelmes. Erre tegnap megtudtam, hogy gyereke és felesége van. 25-40 évig, akikben van potenciál, már más nők kihalászták. Vagy csak én látom így?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook